Autor Wątek: Modlitwa  (Przeczytany 9609 razy)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-12-13, 22:07:58 »
Kiedy modlisz się i wysyłasz w jego kierunku jakieś wibracje wtedy co się stanie? Nie ma połączenia, ponieważ on nie ma żadnej wiary, więc to co wysyłasz wraca. To działa jak rozmowa telefoniczna. Jeśli chcesz zadzwonić do kogoś wtedy ta druga osoba również musi posiadać telefon.

Czasem tak jest, ale nie zawsze, bo połączenie nie musi być bezpośrednie. Liczy się realizacja, bo modlitwa jest do Boga, a nie do jakiejś osoby. To Bóg zarządza modlitwą w czyjejś intencji. Czasem ktoś nie posiada telefonu, a informacja przyjdzie innymi kanałami. W końcu modlitwy spełniają się na różne ciekawe sposoby, też zaskakujące:)

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-12-13, 10:42:53 »
trochę o modlitwach o pokój na świecie i coś dla tych którzy widzą w prezydentach światowych mocarstw zbawicieli (ostatnio modny w tej roli w kręgach spiskowych Trump, jako ten zbawca na białym koniu,  czy dla rodzimowierców zapatrzonych w Rosję -  Putin):

pytanie: Czy modlitwy dla świata mają jakąś wartość?

Korzystając z  wody można wyprodukować elektryczność. Taki prąd jest przesyłany do twojego domu przy użyciu sieci elektrycznej. Bez tej sieci nie byłoby możliwe przesłanie prądu. By można było go przesyłać musi zostać ustanowione połączenie. Na przykład jesteś osobą która ma dużo wiary i oddania, a w jakimś kraju jest wojna. Amerykański prezydent tego nie powstrzymuje, bo tym czego on chce to dominacja. On nie chce ocalić tego świata. Chce udowodnić światu, że Ameryka jest najpotężniejsza. Kiedy modlisz się i wysyłasz w jego kierunku jakieś wibracje wtedy co się stanie? Nie ma połączenia, ponieważ on nie ma żadnej wiary, więc to co wysyłasz wraca. To działa jak rozmowa telefoniczna. Jeśli chcesz zadzwonić do kogoś wtedy ta druga osoba również musi posiadać telefon.
Co w takim razie możemy zrobić? Musimy uczyć młode generacje, że taki rodzaj wojen to szaleństwo. Pewnego dnia oni zajmą wysokie pozycje na tym świecie i wtedy  właściwie wykorzystają te nauki. Naszym obowiązkiem jest modlić się ogólnie (to pray in general) - takie działanie przyniesie pozytywne rezultaty.
Swami Premananda
: )

przykładowa modlitwa wedyjska:

Prayer for Peace from Yajur Veda

Let there be peace in heaven
Let there be peace in the atmosphere
May peace fill the four quarters
May the waters and medical herbs bring peace
May planets give peace to all beings
May enlightened persons disseminate peace to all beings
May the Vedas spread peace everywhere
May all other objects everywhere give us peace
And may that peace come to us and remain with us for ever.
http://www.1stholistic.com/spl_prayers/prayer_hindu-prayer-for-peace-from-yajur-veda.htm

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-11-09, 06:36:42 »
Radosław Pazura o sile modlitwy: Ofiaruję swoje sprawy Bogu i jeszcze nigdy się nie zawiodłem
http://wpolityce.pl/gwiazdy/270425-radoslaw-pazura-o-sile-modlitwy-ofiaruje-swoje-sprawy-bogu-i-jeszcze-nigdy-sie-nie-zawiodlem

KorneliaX

  • Wiadomości: 848
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-10-17, 18:14:55 »
Też mnie zachwyciło:)

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-10-15, 23:43:54 »
Cytuj
    I w końcu stajesz się modlitwą.     
Piękne.

Kasiaa

  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-10-14, 14:56:38 »
W związku z moimi ostatnimi poszukiwaniami dotyczącymi modlitwy znalazłam artykuł z Modlitwą Serca Leszka Żądło, który bardzo pomógł mi nabrać pewności i rozwinąć moją modlitwę, pójść dalej w tej dziedzinie. Także dziękuję Ci Leszku :)

http://rozwojduchowy.net/modlitwa-serca-l-zadlo/
« Ostatnia zmiana: 2016-10-14, 15:02:53 wysłana przez Kasiaa »

ontoja

  • Wiadomości: 1 228
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-09-26, 21:24:56 »
Jak ktoś się modli za Świat to jest dobry moment bo sytuacja geopolityczna niestety znów staje się napięta po okresie odprężenia i istnieje duże ryzyko nasilenia konfliktu zbrojnego między dwoma największymi mocarstwami militarnymi .

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-09-25, 22:26:36 »
Dziękuję Boże za prawdziwe zrozumienie i za dar rozumienia i możliwość rozwijania go wraz z miłością i lekkością. I za cudowne prowadzenie:)
« Ostatnia zmiana: 2016-09-25, 22:30:39 wysłana przez Sylvia »

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-09-24, 11:49:45 »
Halina Frąckowiak: „Każda żarliwa modlitwa zostaje wysłuchana, a jeśli nie, to znaczy, że to, o co proszę, nie jest dla mnie dobre”
http://wpolityce.pl/gwiazdy/308965-halina-frackowiak-kazda-zarliwa-modlitwa-zostaje-wysluchana-a-jesli-nie-to-znaczy-ze-to-o-co-prosze-nie-jest-dla-mnie-dobre

Szakul0102

  • Wiadomości: 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-02-14, 08:35:47 »
Modlitwa w intencji oświecenia - może się komuś przyda :-))



Modlitwa w intencji oświecenia

Niech dokona się już teraz we mnie pełne oczyszczenie na każdym poziomie energetycznym,które usunie we mnie wszystko to co blokuje mnie na całkowitą jedność z Bogiem,Absolutną świadomością,ostateczne oświecenie .

Niech dokona się  już teraz we mnie transformacja, która pomoże mi przetransformować wszystkie energie  do poziomu  informacji najwyższej jakości , do poziomu najczystszej boskiej świadomości, najczystszego światła miłości i pełnego oświecenia.

Niech moja dusza otworzy się na zrozumienie doświadczenia sytuacji, które kreowała w swoich poprzednich wcieleniach, jak i w obecnym wcieleniu, a które uniemożliwiały mi pełną jedność z Bogiem,Absolutną świadomością, ostateczne oświecenie. Jestem już teraz gotowy i otwarty na uwolnienie się od wszystkich wzorców i karmy,które blokowały mnie na pełną jedność z Bogiem,Absolutem,ostateczne oświecenie  jak i jestem otwarty i gotowy na zmiany, które mogą się dzięki temu dokonać we mnie, jak i w moim życiu.

Jeśli  istnieje  najwyższej jakości,najczystsza energia, która jest w stanie mi pomóc, to otwieram się na jej pomoc i daję jej wszelką zgodę na dokonanie we mnie potrzebnej i koniecznej transformacji.

Jeśli na Ziemi,lub we wszechświecie inkarnuje w pełni oświecona istota,która posiada w pełni czystą świadomość i która jest w stanie mi pomóc, to otwieram się na jej pojawienie się już teraz w moim życiu i pomoc.

Jeśli poprzez to nastąpi odejście z mojego życia i otoczenia kogoś,lub czegoś  co w realny sposób utrudniało mi pełną jedność z Bogiem,Absolutem,ostateczne oświecenie, to jestem gotowy na odejście tej osoby,lub rzeczy.

Jeśli dzięki temu nastąpi uwolnienie na którymś z poziomów energetycznych dusz, które były związane z tym wzorcem, to jestem gotowy na uwolnienie ich z mojego orszaku astralnego i życia.

Daję wolność wszystkim tym, których kiedykolwiek zobowiązałem do bycia strażnikiem , a którzy w realny sposób manipulowali  mną i utrudniali mi, pełną jedość z Bogiem, Absolutem , ostateczne oświecenie.

Jak i sam zwalniam się z bycia strażnikiem wzorców oświecania ,uświadamiania innych dusz, zarówno tych, które przebywają w świecie astralnym,w światach energii jak i tych, które obecnie przebywają na Ziemi,

Jestem już teraz gotowy na pełne uwolnienie, uzdrowienie, na pełną transformacje wszystkich wzorców, które odpowiadają za blokowanie we mnie , pełnej jedności z Bogiem, Absolutem,Ostatecznego oświecenia.

Jestem gotowy i otwarty na wszelkie zmiany, które mogą dokonać się zarówno we mnie, jak i w moim życiu.

Niech dokona się, zatem pełna transformacja i otwarcie mojej duszy,osobowości i życia,na pełną jedność z Bogiem, Absolutem, ostateczne oświecenie.

Niech dokona się już teraz oczyszczenie i uwolnienie każdej energii, którą w ten sposób do siebie przywiązałem, a która blokowała mnie na pełną jedność z Bogiem,Absolutem,ostateczne oświecenie.

Niech tak się już teraz stanie i niech stanie się to w sposób dla mnie łatwy, miły ,bezpieczny i skuteczny.
Dziękuje za te wspaniałe zmiany ,na które się w pełni otwieram.

Danny7

  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-02-10, 10:08:20 »
Jeszcze kilka luźnych myśli :)

To co napisałeś wydaje się fajne, proste, super - tylko nie mogę uwierzyć, że to będzie działać, jak to zrobię w takim chaosie i pomieszaniu, ale będę próbował, bo mam beton teraz jeśli chodzi o takie otwarcie się na wszystko co najlepsze pod  kątem Boga i tej dobrej energii, zaufania na 101%...

Generalnie chaos w głowie... Medytować, modlić się, natłok myśli,  działać, nie działać?
Czasami to się stabilizuje...  Mam nadzieje  że  medytacja mi to pomoże ogarnąć

Czasem mam przebłyski i czuje to ciepło - czuję energię przez całe ciało taką uzdrawiającą czasami jak się modle o coś.

Odczuwam to dwojako:

1/Gdy wyobrazam sobie swoje upragnione zycie, swoją idealną wersje samego siebie, gdy medytuje nad jakąś cechą którą  chcę rozwinąć...

2/albo też w stanie totalnego relaksu i niedziałania, wczuwania się choćby w wiatr, w pogodę...

TYLKO zastanawiam sie czy sobie tego nie wkrecam po prostu? (tak samo  czasem mam w medytacji)

Jestem tez zawieszony gdzies pomiedzy tym że nie ma Boga, jest tylko swiadomosc (Osho)  a tym wlasnie cieplem ktore na mnie splywa...

Danny7

  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-02-09, 23:46:47 »
Ciekawy poruszyles temat Mariomar, dokladnie mam tak samo, moze po prostu jestem leniwy? Ale wlasnie odprezalem sie, wszedlem w stan medytacji, chcialem "rozruszac" ducha i pomedytowac nad swoim prosperity... I tak sobie pomyslalem po wszystkim ze moze bym jeszcze zrobil Hune, generalnie przynosila mi efekty, choc moze nie zawsze takie jak sie spodziewalem, ale tak - nie chcialo mi sie juz :)

Dodatkowo zakodowalem sobie w glowie wlasnie ten schemat z ksiazki Leszka. I działa i spoko, choć czasem sie odechciewa.
Ale jest jeszcze jedna istotna rzecz: te modlitwy o ktorych piszesz - owszem widze w tym sens, ale moja ps chyba nie, bo mi sie to kojarzy z modleniem takim troche jak za czasow kiedy mialem w glowie katolicki sajgon... I jakos nie moge uwierzyc ze bez tych formulek i innych zabiegow energetycznych mi to zadziala...

Np. na moj obecny problem: pieniadze, energia, dzialanie, zycie pelna parą... sam nie wiem jak sie pomodlic :(

Mariomar

  • Gość
[#]   « 2016-02-09, 23:46:38 »
No i coś dla tych, którzy mają bardzo silne lęki, silną nerwice i depresje, nie czują Boga i nie mają z nim kontaktu, albo Bóg kojarzy im się tylko z Bogiem katolickim:

Należy CODZIENNIE MODLIĆ SIĘ DO NIEGO NA SIŁĘ. I TO W OEWNYM MOMEMCIE ZADZIAŁA.

Ja też tak miałem:
- mam skrajnie silne lęki, więc wszelki relaks przed modlitwą odpadal, więc nie relaksowalem się,
- w ogole nie czułem Boga - wręcz miałem taki totalny beton i odcięcie. Ale modlilem się do Niego,
- nienawidzilem Boga, bo był to dla mnie tzw. Bóg katolicki. Ale modlilem się do Niego dalej,
- nie czułem odpowiedzi od Boga, ale modlilem się do Niego dalej,
- bałem się Go strasznie i był dla mnie nikim - czymś, co nie ma mocy, nad którym zło góruje. Ale modlilem się dalej.
- nie uczyłem się żadnych formulek na pamięć, tylko modlilem się tak, jak w danej chwili czułem:

Kochany Boże, proszę Cię, pomóż mi. Proszę Cię, chce Ciebie czuć. Kochany Boże, proszę Cię, uzdrow mnie, pomóż mi odnaleźć siebie i Ciebie, kontakt ze mną i z Tobą.

I po jakimś czasie - u mnie to było nawet kilka lat - zacząłem czuć Boga i nawetGo słyszeć. Ale modlitwy już od pierwszego dnia DZIAŁAŁY I SIĘ REALIZOWALY.
 
Ze względu na to, iż zawsze uzyskałem w rozwój duchowy, pomagały mi i nadal pomagają poniższe "zasady":
- modlę się zawsze z otwartymi oczami - wówczas nie uciekam. Gdy zamykalem oczy, to zawsze zaraz uciekalem od modlitwy w marzenia i w wyobrażenia.
- modlę się głośno - słowa wypowiadam głośno - wówczas nie uciekam. Tu też podobnie - gdy mówiłem szeptem lub w myślach, przestawalem slyszec modlitwę.
- modlę się na stojąco - wówczas nie uciekam. Gdy siadalem lub kladlem się, rozleniwialem się i znowu uciekalem.

Lubię się modlić rano, gdy biorę prysznic. Wówczas np. oczyszczam intencje i zamiary w wielu tematach na raz. I aby takie modlitwy o oczyszczenie intencji działały - na tapetę biorę na raz po 10-20 intencji, mówię po 3 x, i powtarzam KILKA MIESIĘCY aż ps zrozumie, przyzwyczai sie i ZAAKCEPTUJE modlitwę.

Zauważyłem również , że gdy modlilem się tylko do Boga, przebywalem podczas modlitwy w górnych czakrach ibyło mi przyjemnie. Ale nie do końca działały modlitwy, odnoszące się do materii. Dlatego zacząłem się również modlić do Ziemi i od razu rozkrecily sie dolne czakry, świadomość przeniosła się do centrum ciala, zacząłem mieć kontakt z emocjami, które wyparlem, a modlitwy zaczęły się materializowac w świecie.

Teraz modlę się tak:

KOCHANY BOŻE, KOCHANA ZIEMIO, PROSZĘ WAS, OCZYSCCIE I UZDROWCIE JUŻ TERAZ WSZYSTKIE MOJE INTENCJE I ZAMIARY DOTYCZĄCE MNIE I DOTYCZĄCE MOJEGO CIAŁA, I DZIĘKUJĘ WAM.

P.S. Modlenie się do Ziemi może być ciężkie dla tych, którzy już są tak oświeceni i tak nie cierpią miejsca, w którym się znajdują - właśnie Ziemii - że już się szykują w rozwoju duchowym, aby to miejsce opuścić, zwłaszcza w kolejnych wcieleniach.  :)

Mariomar

  • Gość
[#]   « 2016-02-09, 23:12:06 »
Chciałbym obalić mit, dotyczący modlitwy.

Leszek Zadlo oraz Darek Loga, a także Huna, naucza, jak należy się modlić do Boga. Otoz:
1. Najpierw należy zrelaksować całe ciało,
2. Następnie odliczyć od 5 do 1, aby wejść w stan medytacji
3. Teraz należy napełnić się energia z Ziemii i z Kosmosu, z nich utworzyć balon energetyczny i dopiero doń wypowiedzieć swoją modlitwę.
4. Następnie, należy balon energetyczny z modlitwą przekazać do góry, aby modlitwa się spełniła.

Tylko pytanie:
1. Dlaczego ta procedura jest taj długa? Może to chodzi, aby pewne osoby zniechęcić do modlenia się?
Bo sam tak miałem, ze gdy przeszedłem te wszystkie punkty, to samej modlitwy już mi się odechciewalo. A już ja kontynuować przez np. Miesiąc, to już mi się nie chciało. Bo jedna modlitwa, wykonana w sposób opisany powyżej, trwa pół godziny.

A przecież skoro jesteśmy stworzeni przez Boga i mamy z nim kontakt przez 24 godziny na dobę, to nie potrzebne są nam ŻADNE TECHNIKI. Bo czyż potrzebujemy jakieś techniki, by rozmawiać z naszą mamą czy Tata i prosić ich o coś?

Tak samo nie potrzeba żadnych technik, by:
- rozmawiać z Bogiem,
- prosić Boga, np. O pomoc.

2. Po co ten balon energii? I komu go tak naprawdę przesyłamy? Może astralowi.

Przesyłanie gdzieś balonu z modlitwą oznacza, ze... nie jesteśmy jedno z Bogiem, Bóg nie jest przy nas, w naszych sercach i w otaczającym nas świecie, tylko ze jesteśmy od Niego ODIZOLOWANI.

Komu więc zależało, aby zbudować taką przepaść i izolacje między nami a Bogiem?

I po co dodatkowa energia, skoro mamy jej pełno? Bo wystarczy zacząć w prosty sposób zacząć prosić Boga, a już pojawia się z nim połączenie, już pojawia się wyniosły stan, a on z kolei wywołuje potężne ilości energii.

3. I trzecia rzecz. Można się modlić - rozmawiac z Bogiem WSZĘDZIE - nie potrzebny do tego relaks.

4. I bardzo ważne. Nie trzeba tylko Bogu dziękować, ale można Go po prostu prosić. I WSZYSTKO.

Np. Kochany Boże, proszę Cię, pomóż mi.
I tak kilka razy, aż ps poczuje, ze modlimy się. :)