Autor Wątek: Zjazd Regreserów i Sympatyków Regresingu 14-15.09.2013  (Przeczytany 2391 razy)

małgosia

  • Gość
[#]   « 2013-05-27, 22:36:48 »
Iustitia, Anaru,
Dzięki.

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-05-27, 22:16:45 »
małgosia
Też czytałam te maile i mam inne wrażenie z komunikacji (z różnych uwag merytorycznych, z doświadczenia i regresingowych). Mogę tylko napisać, że doceniam świadomość i zaangażowanie regreserów:)
Korespondencja była w pewnym określonym gronie, które zna statut i kontekst sytuacyjny oraz "ich" (nas) to dotyczy bezpośrednio. Nie zauważyłam zgody wszystkich uczestników mailowej dyskusji na recenzowanie i ocenianie tego na publicznych forach i w związku z tym, może najpierw jasno określić czy rozmowa jest w gronie regreserów, którzy mają wszystkie informacje, włącznie ze statutem, czy staje się publiczna dla wszystkich, tych również niezainteresowanych, czy zainteresowanych inaczej;)

Z tego co wiem, to nie wiadomo jeszcze ile osób się zadeklaruje, bo nie było mowy o takiej deklaracji.  Na razie była dyskusja w gronie regreserów o statucie i propozycjach funkcjonowania stowarzyszenia i każdy głos w tym gronie ma swoją wartość i jest ważny dla Regresingu®.

Stowarzyszenie Sympatyków Regresingu też fajny pomysł i dobra alternatywa dla Stowarzyszenia Regreserów, gdyby była taka potrzeba:)

Anaru

  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-05-27, 18:58:30 »
Małgosiu
obecność samych tylko regreserów nie jest wymagana by powstało Stowarzyszenie.

Iustitia

  • Gość
[#]   « 2013-05-26, 21:25:10 »
małgosia
do stowarzyszenia rejestrowego /zapisanego w Krajowym Rejestrze Sądowym/ jest potrzebne 15 osób i statut. Moze być jeszcze stowarzyszenie zwykłe-zakładają 3 osoby i dostarczają regulamin

małgosia

  • Gość
[#]   « 2013-05-26, 20:12:28 »
Żeby powstało Stowarzyszenie musi być min. 15 osób. W związku z tym mam pytanie, czy to muszą być regreserzy, czy Stowarzyszenie mogą złożyć również sympatycy?
Pytam, gdyż jak czytam maile niektórych regreserów w odpowiedzi na statut stowarzyszenia, to mam wrażenie, że odebrali, iż stowarzyszenie powstaje nie dla nich, a przeciwko nim jako forma mająca kontrolować i utrudnić ich życie i działalność i zmuszać do różnych rzeczy.

W związku z tym mam poważne wątpliwości, czy zbierze się 15 chętnych regreserów do założenia Stowarzyszenia, natomiast wraz z sympatykami zebrało by się tyle bez problemu.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-05-25, 01:34:06 »
o Stowarzyszeniu Regreserów i....
Rozesłanie PROJEKTU Statutu Stowarzyszenia wywołało burzę wśród regreserów.
Wyjaśniam więc:
1. Stowarzyszenie będzie zrzeszało regreserów i osoby wspierające na zasadach DOBROWOLNOŚCI. Inne rozwiazanie byłoby sprzeczne z antymono[polistycznym prawem UE.
2. Prawa i obowiązki określone w Statucie dotyczą WYŁACZNIE członkow Stowarzyszenia, a nie wszystkich regreserów.
3. Regreserzy powinni zastanowić się przede wszystkim nad korzyściami, które moga wynikać z powołania Stowarzyszenia i z przynależności do Stowarzyszenia.
4. Celem Stowarzyszenia jest głównie ochrona interesów Regreserów i prowadzenia szkoleń pogłebiających wiedzę oraz umiejętnosci.
5. Nie jestem stroną w dyskusjach nt. Stowarzyszenia, ponieważ mogę zgodnie z prawem być wyłacznie członkiem honorowym, bez żadnej władzy, ale z głosem doradczym.
6. Osoby zakładające Stowarzyszenie mają moje zaufanie. Podejrzewanie ich, jakoby zostali zmanipulowani przez braci A rozrabiających antyregresingowo na forum gazeta.pl, jest bezpodstawne.
« Ostatnia zmiana: 2013-05-25, 01:39:24 wysłana przez Leszek.Zadlo »

Anaru

  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-04-11, 07:07:26 »
Zapraszamy:))

Freeflight

  • Gość
[#]   « 2013-04-10, 20:38:54 »
Jak tak się sprawa ma to ja też wbijam :-)))...

Blackrose

  • Wiadomości: 1 330
  • Płeć: Kobieta
  • Access Bars, psychoterapia, masaże, uzdrawianie duchowe
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-04-10, 19:55:14 »
Może i ja się zjawię ;p

Anaru

  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-04-10, 19:52:53 »
Dziewczyny bardzo się cieszę:))

hydrozagadka

  • Wiadomości: 2 696
  • Płeć: Kobieta
  • http://uzdrawianieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-04-10, 19:50:17 »
Ja też zaklepuję :)

kinga roszczyniała

  • Wiadomości: 903
    • www.czysteswiatlo.com
  • Kinga Roszczyniała, www.czysteswiatlo.com (konsultacje,analizy,wypalanie węzłów,sesje regresingu)
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2013-04-10, 11:12:45 »
zarezerwowany :))

Anaru

  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-04-10, 07:17:57 »
Nie zastanawiajcie sie zbyt dlugo tylko rezerwujcie sobie termin:)

Sebastian

  • Gość
[#]   « 2013-04-06, 09:27:59 »
:))

Anaru

  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-04-06, 08:54:19 »
Kochani Regreserzy i Sympatycy Regresingu
Gorąco zapraszam Was na letnio-jesienny zjazd, który odbędzie się 14-15.09.2013.
Spotkanie to jest bardzo istotne ze względu na powołanie do życia Stowarzyszenia Regreserów i Sympatyków Regresingu.
Statut już powstał, został zatwierdzony przez Leszka Żądło. Kolejne wyzwanie przed nami: uczestnictwo w zjeździe i obrady nad statutem.
Projekt statutu otrzymają na skrzynkę mailową wszyscy regreserzy z listy na regresing.org oraz sympatycy.
Zainteresowanych statutem sympatyków proszę o kontakt na priv.
Miejsce zjazdu i agenda spotkania zostanie umieszczona w krótce na forum Przytomny Rozwój Duchowy, na facebooku oraz na regresing.org
Pozdrawiam serdecznie
Ania