Autor Wątek: Drzewo/gałąź/rodzina dusz  (Przeczytany 24287 razy)

matek

  • Gość
[#]   « 2014-09-26, 16:20:52 »
Zed,

jestes na portalu, gdzie tzw. aniolki stanowia prawdopodobnie wiekszosc uzytkownikow, wiec uwazaj;)

a tak na serio - czemu wrzucasz wszystkich do jednego wora?Leszek akurat pisal o Bialych Aniolach.
Fakt, aniolki bywaja troche popieprzone ze wzgledu na zachlannosc na doswiadczenia. Ale jest wsrod nich tez wiele istot, ktore pelnia zdecydowanie pozyteczne role.

Tu nie ma podzialu na Indian i kowbojow. Jest wolna amerykanka.

Poza tym, jesli mozna zapytac - jesli aniolki sa be, a Ziemianie to tepi ignoranci, to ktora "rasa" jest w takim razie jedyna sprawiedliwa? Bo rozumiem ze Ty sie do niej zaliczasz (bez zlosliwosci, tak to wynika z Twoich wypowiedzi). Niech zgadne...elfy?:)

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2014-09-26, 16:18:12 »

Zed1

  • Gość
[#]   « 2014-09-26, 16:17:58 »
Tutaj.

lena87

  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-09-26, 16:15:28 »
a gdzie mozan o nich poczytac ?

Zed1

  • Gość
[#]   « 2014-09-26, 16:12:08 »
Bo psoca i chca niszczyc.

lena87

  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-09-26, 15:52:26 »
A mogę sie spytac czemu ?

Zed1

  • Gość
[#]   « 2014-09-26, 15:44:17 »
Aniolki szczegolnie.

matek

  • Gość
[#]   « 2014-09-26, 15:25:05 »
Wszyscy, jak leci, pierdolnieci?:)

Zed1

  • Gość
[#]   « 2014-09-26, 14:27:45 »
Niestety. I trudno ich od tych dazen powstrzymac. A ludzie ze swoja ignorancja nie pomagaja. Czuje ulge, ze nie jestem jednym z Aniolow. Zawsze mi sie wydawali p.....i.
« Ostatnia zmiana: 2014-09-26, 14:32:35 wysłana przez Zed1 »

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-09-26, 13:53:07 »
 Największym zagrożeniem dla Ziemi są niestety, biali misjonarze, którzy od tysiecy lat usiłują wyrwać się z materii wierząc, że jedyny sposób to jej zniszczenie. Zas zagrożeniem dla moralności są strzygi i demony.
Ludzie zazwyczaj chcą żyć i... specjalnie nie myśleć o niczym.

matek

  • Gość
[#]   « 2014-09-26, 13:43:43 »
Slyszalem inny poglad. Ze rodowici Ziemianie, stanowia obecnie zaledwie ok.5% ludzi na Ziemi. Byloby to logiczne, zwazywszy na to, jak ogromna mamy populacje obecnie na Ziemi w porownaniu z jej poczatkami. Obecnie (podobno) wielu tutaj "turystow" ktorzy wpadli na Ziemie dla zabawy (nie dbajac szczegolnie o Ziemie). Podobno sporo maszyn ("strzyg").

Jesli chodzi o panujacy obecnie na Ziemi "system" to nie obwinialbym za niego rodowitych Ziemian wlasnie. Rodowici Ziemianie, wydaje mi sie, maja wpojony szacunek dla swojego pierwotnego domu. Ten caly bigos na planecie to w moim mniemaniu najbardziej zasluga niektroych Upadlych Aniolow (ktorzy bardzo czesto zasilali i nadal zasilaja "sily ciemnosci" na planecie, jako ze buntuja sie przeciwko Bogu i naturalnemu porzadkowi rzeczy) do spolki z "turystami", ktorzy w imie dobrej zabawy nie sa zbyt wybredni wzgledem towarzystwa, z jakim sie zadaja.

Ja podobno jestem UA. Tak czy owak, Ziemie uczynilem swoim domem i mam zamiar zostac tu dopoki doswiadcze w pelni tworzenia zycia tutaj zgodnie z prawami Ziemi.

Zed1

  • Gość
[#]   « 2014-09-26, 12:35:55 »
Teraz juz wiem, dlaczego mam taka niechec do czlowieka jako galezi ziemskiej, z ta jego nierozumnoscia, powtarzalnoscia, wrecz ciezkoscia. Niechec do posiadania dzieci, dzialan rutynowych, zycia w tzw. porzadku spolecznym, bycia kierowanym przez tzw. ,,autorytety". Czuje, ze moja misja jest sklonic ludzi do opamietania sie, nawet za cene stosowania jakiejs lekkiej formy przymusu, aby uratowac Ziemie (planete z jej fauna i flora) od zniszczenia przez czlowieka.

Atlanta

  • Wiadomości: 1 407
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-09-26, 12:26:52 »
tak mało?

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-09-25, 23:20:36 »
Tu skrótowo:
Rodzaje istot inkarnowanych i spotykanych obecnie na Ziemi:
http://gwodrodzenie.pl/swiadomosc/psychotronika/rodzaje-istot-inkarnowanych-spotykanych-obecnie-ziemi

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2013-07-08, 13:26:02 »
spoko:)