Autor Wątek: Drzewo/gałąź/rodzina dusz  (Przeczytany 24323 razy)

Clint

  • Wiadomości: 2 541
  • Płeć: Mężczyzna
    • Boski Spokój
  • Łukasz Kubiak - https://boski-spokoj.pl/
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2017-03-29, 17:47:40 »
Osobiście nigdy jakoś nie zgłębiałem mocno tego tematu, ponieważ wiedza czy ktoś pochodzi z jakiejś tam mojej gałęzi bliższej czy dalszej wydaje mi się średnio istotna. No chyba że w kontekście uzdrowienia jakichś relacji.

Ja wiem, że to wspólne pochodzenie oznacza bardzo wysoką harmonię na pewnych duchowych poziomach. I fajnie jest tego doświadczyć, ale trzeba pamiętać że większość z nas przez ten ogrom czasu włożyła mnóstwo pracy w indywidualizowanie się i te drogi w wielu przypadkach mocno się rozeszły.

I z tego co obserwuje to choćby aniołki mają z reguły silne tendencje do życia przeszłością i nakręcania się tęsknotą, więc ciągle trzymają się blisko swojej pierwotnej grupy jakby już w kwestii relacji nie miało ich nigdy spotkać nic lepszego. A ta grupa już po prostu jest tak zróżnicowana, tak mocno wyindywidualizowana, że to się w ogóle kupy nie trzyma. No, ale co z tego - i tak na siłę biegają za tymi swoimi połówkami, łączą się w grupki wspominające z sentymentem któreś z poprzednich tysiącleci.

Zauważcie jakie to jest ograniczające i zamykające na swobodny przepływ. Istniejecie sobie tysiące, a czasami i nawet miliony lat, przejawialiście się jako istoty niematarialne, półmaterialne, materialne, przeżyliście setki inkarnacji, całą paletę różnych doświadczeń, spotkaliście tysiące różnych dusz, a na koniec i tak się upieracie na te same kilkanaście, kilkadziesiąt dusz jakby świat nie miał dla Was nic więcej do zaoferowania.

To tak jakby moim pierwszym posiłkiem był placek śliwkowy i przez kolejne milion lat bym się upierał, że tylko placki śliwkowe są najlepsze i nic innego nie będzie mi nigdy tak dobrze smakować :D

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-03-29, 10:55:59 »
Na raie zdaj się na intuicję, czyli na to, na podstawie czego są tu zamieszczane wpisy :)

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-03-29, 10:43:55 »
Zadałem sobie ten "trud" przeczytania początku wątku. jednak nie odnalazłem tam odpowiedzi na to pytanie.
Odniosłem wrażenie, że jest to kontynuacja wątku chyba z cudu i pewnie tam znajduje się podbudowa teoretyczna.

Ludzie tu piszą o drzewach, gałęziach szukają wspólnych wibracji. A ja nie do końca rozumiem o czym mowa.
Może powinienem rozumieć,nie wiem. Jednak wątek niczego mi nie wyjaśnił.
Jeśli jest gdzieś na forum miejsce gdzie jest to wyjaśnione co to są te drzewa i gałęzie to ja poproszę o cytat lub linka do definicji.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-03-29, 10:35:45 »
Michał486
Poszukałbym na samym początku wątku :)
i http://przytomnyrozwoj.pl/index.php?topic=2.msg35560#msg35560
« Ostatnia zmiana: 2017-03-29, 10:42:38 wysłana przez Leszek.Zadlo »

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-03-29, 08:26:03 »
Co to jest drzewo dusz?

Nata

  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-03-15, 19:10:57 »
W takim razie wysyłam wiadomość do Leszka. Jestem taka ciekawa :)

medżikowsky

  • Gość
[#]   « 2015-03-15, 19:05:47 »
Samemu zazwyczaj ciezko to okreslic, no chyba ze ktos zna temat od teorii i ma b.wysoka samoswiadomosc/ swiadomosc duchowa, co jest rzadkie. Ja sie dowiedzialem z sesji regresingu... i to pierwszej :) ale gdybym nie znal teorii i tak to co sie pokazalo byloby dosyc zagadkowe
« Ostatnia zmiana: 2015-03-15, 19:08:06 wysłana przez medżikowsky »

Wniebowziecie Grubego

  • Wiadomości: 2 288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-03-15, 18:54:08 »
Nata

Też  witam i  życzę  pomyślnego  pobytu  i  korzystania  z  forum.

Z  tego  co  zdążyłem  zauważyć , to  Leszek  Ządło  doskonale  zna  ten  temat.


aniołkowo

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2015-03-15, 18:53:16 »
Badanie linii pochodzenia robi się teleradiestezyjnie. Potrzeba wysłać foto na maila np użytkownika Małgosia na tym forum lub zapytać Leszka czy ma ochotę badać.

O aniołach z wzorcami upadku świadomości są artykuły Leszka i może jakieś wątki na forum (wyeksploatowane jakiś czas temu)

http://www.ezosfera.pl/leszek/artykuly

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-15, 18:52:46 »
Nata
witaj aniołku : )

Nata

  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-03-15, 18:46:45 »
Witam wszystkich serdecznie

Mam na imię Natalia i jestem nowa na forum. Tematy o których rozmawiacie są dla mnie bardzo świeże i dopiero je zgłębiam. Dowiedziałam się niedawno, że mam duszę anielską i rozpoczęłam poszukiwania. Chcę wiedzieć wszystko, co to oznacza, czy wszystkie dusze anielskie są ua, jaką duszą jestem dokładnie itd. 
Mam do Was pytanie. W jaki sposób poznaliście swoją linię pochodzenia? Kupiłam książkę pt. "Królestwa ziemskich aniołów", mam nadzieję że znajdę tam wiele odpowiedzi. Niestety książkę otrzymam dopiero w środku tygodnia, do tego czasu pozostaje mi przeglądać forum, czytać artykuły w internecie itd.
Czy ktoś z Was potrafiłby określić moją linię pochodzenia? Czy powinnam zrobić to sama?
Pozdrawiam ciepło :)

Zed1

  • Gość
[#]   « 2014-09-26, 17:06:57 »
Szczerze to calkiem czesto bardziej kocham zwierzeta (bo sa bardziej bezbronne i niewinne) od ludzi.

Milosc to ja moge dawac komus, kto ja odwzajemnia. Komus, kto bez zadnego celu stara sie kopnac mnie w dupe to moge tylko oddac. Bez milosci bo zbydlecenie czlowieka siegnelo zenitu.

Zas co do energii to rzeczywiscie masz racje-im mniej przebywam wsrod ludzi tym bardziej czuje sie soba, wolny, bez tych wszystkich typowo ziemskich syfow ktore zlapalem od innych przebywajac tutaj.

matek

  • Gość
[#]   « 2014-09-26, 16:58:14 »
Zed,

tylko zauwaz, ze wsrod wedrowcow moze byc rowniez wiele UA.

Czyli jak to zwykle...Sprawiedliwy wsrod narodow swiata z wiecznymi pretensjami do "innych".
Spojrz na siebie, chlopie!
Co dajesz Ziemi, gardzac jej mieszkancami?
Nawet jesli sa nieswiadomi, jakie energie przynosisz na te planete?Czy uwazasz, ze to dla niej dobre?
Czy zwierzetami tez gardzisz, bo sa nieswiadome?

Najlepsze, co mozesz dac Ziemi to Milosc. Nie przejmuj sie innymi, oni maja swoje role do odegrania.

lena87

  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-09-26, 16:31:45 »
dzieki te artykuły przeczytałam prawie wszytskie . Byłam ciekawa czy ktos ma cos wiecej o białych aniołach bo sie do nich zaliczam.

Zed1

  • Gość
[#]   « 2014-09-26, 16:30:50 »
Cytuj
a tak na serio - czemu wrzucasz wszystkich do jednego wora?Leszek akurat pisal o Bialych Aniolach.
Fakt, aniolki bywaja troche popieprzone ze wzgledu na zachlannosc na doswiadczenia. Ale jest wsrod nich tez wiele istot, ktore pelnia zdecydowanie pozyteczne role.

Bo tych pooczyszczanych jest jak kot naplakal.

Cytuj
Tu nie ma podzialu na Indian i kowbojow. Jest wolna amerykanka.

Dziwna ta wolna amerykanka ktora dziala tylko w jedna strone.

Cytuj
Poza tym, jesli mozna zapytac - jesli aniolki sa be, a Ziemianie to tepi ignoranci, to ktora "rasa" jest w takim razie jedyna sprawiedliwa? Bo rozumiem ze Ty sie do niej zaliczasz (bez zlosliwosci, tak to wynika z Twoich wypowiedzi). Niech zgadne...elfy?:)

Obstawiam albo wedrowca z misja albo dusze z innej planety, prawdopodobnie nie istniejaca na wskutek rozrabiania czyli tego, co dzis robia aniolki a co ludzie maja w dupie.