Autor Wątek: Dlaczego właśnie regresing?  (Przeczytany 10439 razy)

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-03-18, 19:58:55 »
ale w środowisku degeneratów duchowych z gazeta.pl

Masz rację, takich polemik tu bym nie chciał -_-

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-03-18, 17:54:05 »
Pan Darek, bo to on jest tym otoja34, od lat uprzykrza życie regreserom. Ode mnie np. zażądał 12 tysięcy zł. odszkodowania za sesje, które robili mu regreserzy, a które mu nie pomogły. Kiedy kazałem mu zrobić dokładne wyliczenie, ile wydal, to zszedł do 6.000 zł. A wreszcie stanęło na tym, że zapłacił ok. 3.000 zł. Jedna z regreserek oddała mu pieniądze dla świętego spokoju, ale on nadal o niej pisze, że go naciągnęła. Kilka lat temu, po interwencji policji, uspokoił się, ale w środowisku degeneratów duchowych z gazeta.pl odzyskał nadzieję na wsparcie i sprawiedliwość wg jego widzimisię.  Na forum gazeta.pl wystąpił już pod przynajmniej 5 rożnymi nickami. Pewnie w ten sposób chciał zrobić wrażenie, jak powszechne jest krzywdzenie klientów przez regreserów.
Ostatnio jego obłęd sięga szczytów i nawet zadzwonił ze skargą do mojej siostry (jak on ją rozpoznał, bo ma inne nazwisko!), że krzywdzę klientów, a moje koleżanki to oszustki. Kilka miesięcy wcześniej znalazł gdzieś Katarzynę o tym samym nazwisku, co regreserka i do jej przełożonych zadzwonił ze skargą, że go naciągnęła na tysiące zł.
Podczas moich warsztatów w Warszawie podobnie nakręcony działacz antyregresingowy (a może to on) dzwonił do dyrektorki przedszkola informując ją, że naciągnąłem jego i jego żonę na 20 tysięcy zł.
Obłęd z gazeta.pl przenosi się na życie niewinnych ludzi.
A teraz pytanie:
Czy chcecie takie polemiki na tym Forum?

MariuszEro
Bardzo słuszna uwaga. :)
« Ostatnia zmiana: 2014-03-18, 17:58:32 wysłana przez Leszek.Zadlo »

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2014-03-18, 17:43:55 »
Pamiętam jak Leszek pisał parę lat temu o osobie chorej psychicznie która nękała regreserów z tamtego rejonu (używała tej samej argumentacji), kojarzę też z goldenline'u parę lat temu. I kojarzę że nie można mu było wytoczyć procesu o zniesławienie z uwagi na chorobę psychiczną. Może to inna osoba ale to samo jest pisane co wtedy się pojawiało.

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-03-18, 16:52:57 »
No i to są konkretniejsze zarzuty :) Zresztą potem znalazłem te copypastę na gazeta.pl.

Swoją drogą, autorze oryginalnej wiadomości: tu jest inne forum, z większą uwagą moderacji, więc naprawdę nie ma sensu spamować ani wieloma postami, ani wieloma nickami. A i spokojniejszy i bardziej składny styl pisania też by nie zaszkodził...

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2014-03-18, 16:37:40 »
To pisze jakiś furiat, który wkleja podobne teksty od pewnego czasu na gazeta.pl . Sprawdziłem jeszcze raz dzisiaj i tam jest to wklejone ze 20 razy chyba. Zdrowy emocjonalnie  człowiek tak nie działa.


MariuszEro

  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mariusz Dziemianczuk Regreser:regresing,rebirthing, praca z oddechem,pozytywne myslenie,EFT
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-03-18, 16:20:25 »
Czyli innymi słowy.

Idzie pan X do sklepu, kupuje produkty po ktorym zle sie czuje. Chodzi tam caly czas, dzien po dniu, po czym po dajmy to pół roku, roku stwierdza że ten sklep prowadzi oszust, i sprzedaje mu te świństwa?

Tekst pisany przez jakiegoś frustrata, co widać po nadmiarze dużych liter. Jak coś nie działa, to po co się ładować w coś. 

Gdzie te konkrety, że nie umiał wejsc w sesje, czy zrozumieć o co chodzi, że mu nie pomoglo na np. ból głowy, nogi, ciągłę anginy. I to ma być wpis. To się nazywa FUD.

z wiki:
FUD (ang. Fear, Uncertainty, Doubt – strach, niepewność, wątpliwość) – strategia ograniczenia zdolności zajmowania rynku przez konkurenta polegająca na podawaniu w mediach lub bezpośrednio klientom nieprawdziwych lub niejasnych informacji o konkurencie i jego produktach. Zakłada, że nawet jeśli ktoś wie, że informacje te są nieprawdziwe, to jego przekonania zostaną zachwiane, co automatycznie działa na korzyść stosującego tę strategię.

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-03-18, 16:12:03 »
Mariusz, a skąd taka odpowiedź?
Znacie się poza forum, czy masz jakieś inne przesłanki aby tak mówić? :|

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2014-03-18, 16:01:54 »
masz jeszcze jakieś urojenia?

otoja34

  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • ssssssssss
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-03-18, 15:35:06 »
 Nazwiska regresera nie mogę podac,Ale podam ci regresera -0szusta -Katarzyna . Moja opinia jest bardzo negatywna zwiazana z regresingiem.Niestety popełniłem bład w życiu i straciłem kupe kasy na te tzw.zabiegi -sesje regresingu.Oczywiście za namową innego regresera Pana Grześka(dałem sie nabrać -wmawiał mnie ,żę dzięki zabiegom regresingu jest osoba ,która nie choruje ponieważ cytuje "ma czyste intencje "do zdrowia)pojechałem na zabieg do Pani Katarzyny J. -regreser grupowy-zapewniała mnie sms ,żę regresing to cudowna metoda na to ,żeby miec duże pieniadze w życiu.Pani Katarzyna również na zabiegach -sesjach regresingu -poprostu mnie nabierała jak tylko potrafiła,żeby wyciągać kase. Wyciagnęła ode mnie kilka tysięcy.Apeluej do wszyskich ,żęby nie korzystali z jej zabiegów.Nic powtarzam absolutnie nic zebiegi regresingu mi nie dały.Zwykłe oszustwo.Dodam jeszcze to ,że na kolejnych zabiegach regresingu u Niej w domu Pan DArek za jej nakazem wykonywał mnie sesje regresingu -uwaga polegala ona na tym,żę zacząl mnie wyzywac od geji i homoseksualistów, po czym Pani Katarzyna wytłumaczyła mnie ,że jest to poprostu jakich wzorzec z poprzednich wcielen. SZOK SZOK SZOK PO CZYM MIALEM ZA TO ZAPŁAICIC .PÓZNIEJ KIEDY ZAŻĄDAŁEM OD NIEJ POŚWIADCZENIA W DOWOLNEJ FORMIE NA PIŚMIE ,ŻĘ UCZESTNICZYLEM W JEJ ZABIEGACH NIE WYDAŁĄ ,TAK SAMO POSTĄPIŁ PAN GRZEGORZ-REGRESER ZE MNĄ.WYDAŁEM KILKA TYSIĘCY NA TE ZABIEGI I NAWET NIE MAM JEDNEGO PARAGONU .SZOK SZOK SZOK.APELUJE DO WSZYSKICH ABY UNIKALI TYCH REGRESEROW .STRACIŁEM SWÓJ CZAS PIENIADZE I HONOR AŻ WSYD PRZYZNAĆ SIE PRZED WAMI.REGRESING DLA MNE TO ZWYKLE OSZUSTWO.REGRESERZY CI PRÓBOWALI ZA WSZELKA CENĘ W OCHYDNY SPOSÓB WMÓWIC MNIE ,ŻE MAM JAKIEŚ OBCIĄZENIA TYLKO PO TO ZEBY ZEDZREĆ ODE MNIE TAKA KASE ZA TE PIENIADZE MOŻNA BY KUPIĆ SAMOCHÓD AŻ WSTYD PRZYZNAĆ.REGRESER OSZUST -PANI KATARZYNA OZNAJMIALA ,ŻĘ MOŻNA WYLECZYĆ SIE PRZEZ REGRESING Z RÓŻNYCH cHORÓB- BZDURA TOTALNA ALE DAŁEM SIE NABRAĆ.cCI LUDZIE NADAL SIE OGŁASZAJA --UWAŻAJCIE NA NICH.NIE POZWÓLCIE SOBIE WMÓWIĆ ,ŻĘ SĄ LEPSI OD WAS BO MAJĄ WYŻSZE RD-(WYMYSL JAKIEGOŚ CZŁOWIEKA )NAWIASEM MÓWIĄC W KAŻDYM KIOSKU NAWET ZA JEDNA BUŁKE DOSTAJE SIE PARAGON.NIE POPELNILCIE TEGO BŁEDU CO JA

Edyta

  • Gość
[#]   « 2014-02-27, 10:36:00 »
ale można tak ustawić żeby nikt nie wysyłał ankiet , do mnie nikt nic nie wysyła bo tak sobie ustawiłam w profilu

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-02-26, 22:03:48 »
Ktoś usiłuje robić złośliwe badania pseudonaukowe na temat regresingu. Odradzam.
Tym bardziej, że odsyłanie ankiety mailem sprawia, że nie jest ona anonimowa.

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-06-11, 21:23:16 »
Nawet nie trzeba teraz chodzić na zajęcia, żeby była inwigilacja:
PRISM - możliwia on kontrolowanie rozmów telefonicznych, a także informacji przesyłanych za pośrednictwem największych korporacji internetowych takich jak Facebook, Google, czy Yahoo.
http://michalkolodynski.natemat.pl/64349,edward-snowden-bohater-czy-zdrajca

A co dopiero analiza publicznych wypowiedzi np. na forum;)

marcin

  • Gość
[#]   « 2013-06-11, 12:40:12 »
Cytuj
Ponieważ ostatnio w przestrzeni publicznej pojawiło się wiele idiotycznych opinii na temat regresingu, lansowanych przez osoby nie mające pojęcia, co krytykują, to przyda się zająć stanowisko w tej sprawie, gdyż głupie, szkalujące opinie mogą wpływać na poglądy osób nie mających za sobą osobistych doświadczeń związanych z regresingiem.

Leszek , fajnie napisane. A nie lepiej jakbyś to dał np na swoją stronę, czy stronę regresingu? Dobry tekst, dla katoli i innych moherowych beretów, ale też dla postronnych szukających w internecie.

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-06-11, 09:25:00 »
No i to się nazywa konkretna odpowiedź :)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-06-11, 09:19:41 »
Lynd
Różnego rodzaju komórki policji do walki z sektami.
Badania polegały na tym, że odpowiedni pracownik przychodził na moje zajęcia, obserwował, czasami rozmawiał z ludźmi, po czym pisał raport. Badania też prowadziły różne komendy policji po doniesieniach o istnienie sekty regresingowej. Wywiad środowiskowy, obserwacja, rozmowy z podejrzanymi i raport.
Reszta jest mi nieznana.
A skąd wiem?
Bo to wychodzi na jaw podczas spraw sądowych czy kolejnych donosów.
Aha, w internecie, a szczególnie w Wikipedii, brak na ten temat informacji :)