Autor Wątek: Mantry  (Przeczytany 11998 razy)

hydrozagadka

  • Wiadomości: 2 696
  • Płeć: Kobieta
  • http://uzdrawianieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
  • Status: Ekspert
[#]   « 2012-06-15, 17:10:51 »
Felicite - cóż, myślę, ze to jednostkowa reakcja. Sama ta mantra "Om mani padme hum" jest bardzo fajna i czysta, mi akurat takie klimaty, jak piszesz, wywalały przy innych mantrach ze śpiewaniem Om, bardziej klasztorno-mrocznych.

Lubie tez Gayatri mantra w wykonaniu Devy Premala http://www.youtube.com/watch?v=CHpA6qotiwg

Felicite

  • Gość
[#]   « 2012-06-15, 13:24:04 »
A mnie kiedyś przy tej mantrze bardzo wywalił buddyzm. Tzn. miałam te obciążenia na wierzchu i gdy trafiłam na tę mantę, to się tak w nią wkręciłam, że słuchałam jej godzinami, przypominając sobie buddyjskie bzdury i dostając orgazmu za orgazmem ;)
Dlatego, choć nadal podoba mi się ta muzyka, to źle mi się kojarzy.

Teraz na szczęście już tego wcale nie czuję (choć nie wiem, czy wcale już nie mam). Np. współczucie czuję już zupełnie inaczej niż buddyści i nie mam z tym słowem złych skojarzeń :))


Inga

  • Gość
[#]   « 2012-06-15, 13:19:05 »
Ale działa ta mantra. Podnosi do góry.
Lekkość, łatwość i radość.

małgosia

  • Gość
[#]   « 2012-06-15, 12:34:19 »
Laka,

Pamiętam raz jak pojechałam na warsztat z KJ w góry.  Jednego dnia  prowadzący pokazali nam dom, który kupili do remontu pod zajęcia jogi. Wyleciałyśmy stamtąd z koleżanką jak z procy, gdyż było aż szaro od duchów. Okazało się, że dom był przejściowo szpitalem podczas wojny, w którym poumierało dużo osób od jakiejś choroby.
Pytałyśmy się ich, czy oni czują te duchy, na co oni stwierdzili, że tak i że jak będą zajęcia jogi, to się pooczyszcza:D. Nie pojechałam tam więcej, stwierdziłam , że nie chcę być oczyszczaczem:).
To tak a propo różnych intencji osób w rozwoju.

Sporo ćwiczyłam kiedyś KJ, fajnie mi się ćwiczyło w domu, dobierałam sobie mantry, które mi pasowały i czułam się rewelacyjnie energetycznie, zwłaszcza po zestawach na splot.


hydrozagadka

  • Wiadomości: 2 696
  • Płeć: Kobieta
  • http://uzdrawianieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
  • Status: Ekspert
[#]   « 2012-06-15, 12:06:01 »
Tu jest w całej długości http://www.youtube.com/watch?v=q41RDC4iqvc :)

hydrozagadka

  • Wiadomości: 2 696
  • Płeć: Kobieta
  • http://uzdrawianieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
  • Status: Ekspert
[#]   « 2012-06-15, 11:44:25 »
Lucjan - uwielbiam tą mantrę :) Kiedyś przy niej ćwiczyłam ryty tybetańskie. Chyba wrócę do tego zwyczaju - ta mantra i ryty :)

Dr02d2u - bo w niej jest mnóstwo radości i lekkości :)) Mi właśnie dlatego zawsze bardzo się podobała :)
« Ostatnia zmiana: 2012-06-15, 11:46:32 wysłana przez hydrozagadka »

Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-06-14, 16:29:07 »
małgosia

NO to wszystko składa mi się do kupy:)
Byłam jakiś czas temu na kundalini jodze i prowadząca podczas zajęć puszczała Snatam Kaur.  Jednoczęśnie sama ubrana cała w biel emanowała wg mnie wyższością, srogością i ...białym światłem. Chyba mnie nie polubiła, a ja potem ja znielubiłam, ze względu na to, że traktowała mnie jakbym była jakimś oszołomem, ogólnie gorsza i nie kumata, dawała mi to odczuć, co mnie drażniło. Poza tym moje pozytywne nastawienie prysło po tym, jak podczas zajęć zaczęłam czuć jakieś niby na początku przyjemne, ale jednak nie Boskie energie. To mnie zniechęcilo. Ale nie byłam pewna.
Były tez mantry( jak już kiedyś pisałam) na wychwalanie guru itp No i presja by je wszystkie śpiewać. Wtedy mi się odechciało tej jogi. Może miałam tam iść by coś odreagować. Niską samoocenę zakodowaną przez białe i rozdrażnienie ich wywyższaniem się.

małgosia

  • Gość
[#]   « 2012-06-14, 14:51:15 »
Właśnie to zmulenie jest bardzo charakterystyczne dla osób emanujących białą energią, idzie to w parze z blokowaniem energii i przepływów, czasami również kreacji, jak ktoś ma podatność na dostrajanie się do tego.

Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-06-14, 12:46:54 »
małgosia

Też tak ją czuję. Przy dłuższym słuchaniu niektórych mantr ma się takie zmulenie.
To by też tłumaczyło, dlaczego jej słuchałam intensywniej w pewnym okresie, gdy właśnie białe klimaty przepracowywałam:)

małgosia

  • Gość
[#]   « 2012-06-14, 12:14:09 »
Laka,
Snatam jest akurat bardzo biała:)

dr02d2u

  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-06-14, 07:44:46 »
Włączyłem sobie tę mantrę, którą podlinkował Lucjan i .... wydała mi się taka śmieszna trochę. Słuchając tego zacząłem się uśmiechać "od ucha do ucha". Wrażenie mam takie jakby w tym było dużo humoru, żartu. No nie wiem jak to ująć. Dziwi mnie ta moja reakcja.

Lucjan

  • Wiadomości: 613
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-06-13, 23:17:46 »
Tutaj bardzo wysoko wibracyjna mantra. Tu tylko 7 min. natomiast całość mam w oryginale i trwa około pół godziny.

http://www.youtube.com/watch?v=Qy40XasSjmQ

Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-06-13, 22:48:06 »
Sylvia

:) Mam podobne odczucia jak opisujesz.
Fajnie , że ktoś potwierdza.
Lubię właśnie Deva Premal, no i Snatam Kaur, choć nie wszystkie mi się podobają tej ostatniej, ale sporo.
Lubię też sobie pośpiewać słuchając:D

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2012-06-13, 19:06:56 »
Laka
Mantry mogą mieć pozytywny wpływ na śpiewającego, mogą oczyszczać, wzmacniać, dostrajać od wyższych energii.
Mogą mieć tez negatywny wpływ, gdy są niewłaściwe w treści, w wykonaniu, czy w energiach grupy.
Byłam na trzech koncertach z mantrami, z czego z jednego wyszłam w trakcie, bo było niekorzystnie energetycznie. Niestety na fali wcześniejszych pozytywnych doświadczeń, tego wykonawcy nie sprawdziłam dokładnie, mimo podpowiedzi z intuicji. Czegoś to mnie wtedy nauczyło;)
Mogę natomiast polecić jako korzystne mantry śpiewane przez Deva Premal np. te, które są poniżej.

Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-06-07, 12:37:28 »
Hydrozagadka

Tak, chodzi właśnie o grupę, pewną presję która sie wytwarza, no i czesto presje prowadzącego zajęcia, ktory mocno w tym zwykle siedzi.