Autor Wątek: Świat astralny  (Przeczytany 18858 razy)

J034

  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-05-24, 11:34:11 »
otworzył  się filmik " wiedza i nauka swerdlowow " czy jakoś tak i dawno takiego pierniczenia nie słuchałem ;)

Czym bardziej skomplikujesz tym madrzej brzmi, a jak dopowiesz ze to tajne i staro cyfowe PI i kody to już na pewno zdobędzie się wielbicieli.
Magia, magia i jeszcze raz magia ;)
Więcej złego to wyrządzi niż dobrego.
Lepiej poczytać książki o ciałach astralnych powela.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-05-24, 05:36:17 »
Czym jest przestrzeń astralna, część 1 - Barbara Grząbkowiak
http://www.youtube.com/watch?v=4THNfWtjUKQ

J034

  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-12-13, 22:17:28 »
Zawsze byłam ciekawa jaki jest stosunek istot astralnych do aniołów

A aniol to niby nie istota astralna? ;)
Rozumiem jednak, ze mowiac astral masz na mysli to, co wszyscy na CUD, czyli jakies niskie byty. Tymczasem, plaszczyzny astralne, sa zamieszkane przez mase istot, rowniez tych wysoko rozwinietych, czasami nawet bardzo wysoko.

Ja jestem "aniołem" i część mnie to ciało astralne.
Reszta prawda ale czy to dobrze ze siedzą w astralu ?
Są lepsi ?
Utknęli, bo wydaje im się że się oświecili lub z innych złych intencji.

Inga

  • Gość
[#]   « 2013-12-13, 13:34:44 »
Zawsze byłam ciekawa jaki jest stosunek istot astralnych do aniołów

A aniol to niby nie istota astralna? ;)


Anioły pochodzą ze sfery przyczynowej.


Jestem zadziwiona tym jak bardzo istoty astralne manipulują ludźmi i jak duży mają wpływ na nas tu na ziemi.

Pod moim oknem zbiera się mlodzież w celach wiadomych. Dla mnie jest to nie do zniesienia, nie jestem w stanie ich słuchać, tak działają mi na nerwy więc aż musze zakładać stopery do uszu. Wczoraj znów śmiali się , krzyczeli, przeklinali a ja byłam w silnym stresie. Gdy tak kolejny raz się zastanawiałam czym ich przyciągam, zobaczyłam że oni są sterowani przez astrali, którzy ich do mnie przysyłają , po to aby mnie rozdrażniali a moja energia idzie do astrali. Ponadto ja jestem przekaźnikiem energi do astrali- Oczyszczam tych ludzi z ich negatywów, zamieniam w sobie tę energię na jakąś inną a potem ją posyłam astralom.
Gdy to wszystko sobie uśwaidmiłam, młodzież natychmiast odeszła i miałam upragnioną ciszę.
Kiedy wreszcie uwolnię się od tych astrali.....

Daniel

  • Gość
[#]   « 2013-11-19, 00:15:34 »
Zawsze byłam ciekawa jaki jest stosunek istot astralnych do aniołów

A aniol to niby nie istota astralna? ;)
Rozumiem jednak, ze mowiac astral masz na mysli to, co wszyscy na CUD, czyli jakies niskie byty. Tymczasem, plaszczyzny astralne, sa zamieszkane przez mase istot, rowniez tych wysoko rozwinietych, czasami nawet bardzo wysoko.

Inga

  • Gość
[#]   « 2013-11-18, 16:14:10 »
Zawsze byłam ciekawa jaki jest stosunek istot astralnych do aniołów oprócz chęci wykorzystania ich. Konktretnie czy nam nie zazdroszczą pochodzenia od Boga i czy nie czują się od nas gorsi. No i wiem że nam zazdroszczą tego czego oni nie mają z my mamy. Zazdroszczą nam światła które wydobywa się z naszych serc a ich serca są szare i smutne. Zazdroszczą i nienawidzą nas za to.
Ojciec bardzo mi zazdrościł tego światła i bardzo mnie za nie nienawidził. Atakował kiedy tylko się zaczynało u mnie pojawiać, bo czuł się ode mnie gorszy i do czasu aż światło zgasło.

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-10-28, 10:43:27 »
to sie chyba nazywa demon ;)

Inga

  • Gość
[#]   « 2013-10-28, 09:52:35 »
Udało mi się odnaleść ( i chyba odesłać) kolejną "opętującą" mnie jakąś formę astralną, ale nie wiem co to za byt.
Od dawna, czułam jak moja dawna koleżanka z pracy krytykuje mnie ciągle, że jestem głupia i beznadziejna i że brzydko się ubieram. Te krytyki się nasilały gdy zbliżałam się do miejsca jej pobytu, wraz z lękiem przed nią. To były samopojawiające się natrętne myśli.
Ja zawsze myślałam że jesteśmy dobrymi koleżankami, a ona skrycie doprowadziła do zwolnienia mnie z pracy.  Nie wiem za co mnie tak nie lubi.
Ona jest człowiekiem o erd 3 i nie interesuje się niczym związanym z duchowością lub ezoteryką, więc ja jej bym nigdy nie podejrzewała że mogła coś na mnie nasłać lub coś na mnie rzucić.
Ja ostatnio postanowiłam się rozprawić z tymi krytykami, bo mi się wydało podejrzane, że one tak ciągle sie pojawiają.
Gdy się tak zaczęłam na d tym mocno zastanawiać i wczuwać, to pojawił się głos we mnie- Nie dam się stąd wyrzucić. I spostrzegłam że to jest jakaś istota do mnie przyczepiona. Po rozmowie z nią okazało się że ona została stworzona przez tę koleżankę i nie chce odejść przed wykonaniem swojej misji. A jej misją było zabicie mnie.
Tłumaczyłam jej że powinna odejść do swojej twórczyni i chyba to poskutkowało ( a przynajmniej taką mam nadzieję), bo przestałam słyszeć te krytyki.

Takich podczepionych istot może być bardzo dużo i to na różnych, również wysokich poziomach.
Znalazłam taki artykuł:

Podział istot i sposoby ich podczepiania się
http://forum.przebudzenie.net/inne-inne/byty-astralne-kradna-nam-energie-jak-chronic-sie-od-maga-t2910-45.html



Inga

  • Gość
[#]   « 2013-10-16, 09:42:30 »
Istoty astralne to mistrzowie manipulacji.
Ostatnio zauważyłam jedną z takich mnipuacji jaką stosują, a jest nią podszywanie się pod wzorce z dzieciństwa i pod przekonania które się ma.
Operują takimi samymi zwrotami jak rodzice w dzieciństwie i stąd ma się wrażenie że to są nasze przekonania i wzorce w podświadomości. Mnie udaje im się oszukiwać w ten sposób.
Ale ostatnio namierzyłam ich w tym.
Przekonywali mnie tak samo jak moi rodzice i tymi samymi słowami, żebym się ich słuchała i robiła tak jak oni mi radzą dlatego że oni są mądrzejsi  i wiedzą lepiej.  I jako potwierdzenie tego podali że z ich pozycji wszystko widać lepiej, szerzej i w dodatku na przyszłość, więc oni rzeczywiście wiedzą lepiej. Moi rodzice też wiedzieli ode mnie lepiej i posłuszeństwo im było uzasadnione. A astrale wykorzystywali te moje skojarzenia powtarzając mi to samo. Omal się na to nie nabrałam, i dłuższą chwilę mi zajęło mi znalezienie argumentów. Zapytałam ich w jakim celu mam się ich słuchać i co mi to da, oraz czym oni kierują się wobec mnie. Oni na to jeszcze wielokrotnie powtórzyli że opłąca mi się ich słuchać bo oni są mądrzejsi i wiedzą lepiej oraz postraszyli że spotka mnie kara jeżeli się ich nie będę słuchać. I na tym się skończyło.

Inga

  • Gość
[#]   « 2013-04-03, 09:27:19 »
Zaczęłam dostrzegać to że cały czas jestem atakowana przez istoty astralne.
Moja sąsiadka z dołu to bardzo silna i bardzo głośna strzyga, znęcająca się nad swoją córką. Krzyczy dziennie na nią po kilka godzin.
Córka, chyba anioł, z jednej strony jest zastraszona a z drugiej bezczelna i egoistyczna. Zawsze mi było żal tego biednego dziecka. Matka jest dla mnie miła natomiast córka ma do mnie stosunek lekceważący. Córka lubi głośną muzykę, której ja nie jestem w stanie znieść i pomimo upominania puszcza mi ją ciągle a ja muszę chodzić z zatyczkami do uszu. Od 10 lat to znoszę i nie wiem co się dzieje.
Dopiero wczoraj zrozumiałam że dzieje się to samo co w mojej rodzinie.
Moja mama była dla mnie miła ale nasyłała na mnie swoją córkę, istotę astralną i moja siostra  atakowała mnie cały czas.
Tutaj jest to samo. Ta strzyga nasyła na mnie swoją córkę aby ta mnie zniszczyła. Obiecała jej że za to ją pokocha a córka wykonuje zadanie z wielką przyjemnością. Zarzuca mnie szarą energią i omotuje sieciami a wysyła to za pomocą muzyki. A ja nieświadoma bo jak taka słaba i zahukana osoba mogłaby cokolwiek zrobić. A matka to jakiś herszt wśród strzyg.
Wreszcie wiem co się dzieje.

Zauważyłam też że w nocy jestem atakowana przez istoty astralne które mnie gryzą. Dostałam wysypki i wygląda to jakbym była pogryziona. W nocy bolą mnie ręce i nogi oraz to mnie swędzi więc tylko się przewracam i drapię.
Uczulenia dostałam od nowej poduszki z pierza chociaż całe życie spałam na poduszce z pierza którą dostałam od mamy i nie mam uczulenia na pierze. Tą starą wyrzuciłam ją bo się okazało że bardzo syfiła.
W moim domu pościelą zarządzała mama i przez to ona czuje że ma prawo do mojej pościeli. Poprzez te poduszki coś mi podsyłała. Kupiłam wczoraj poduszkę sztuczną, może nad nią nie będzie miałam władzy.

Tom

  • Wiadomości: 255
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-04-02, 23:16:20 »
W uproszczeniu można powiedzieć, że świat astralny, a tym samym nasze ciało astralne to odpowiednik naszej prawej półkuli mózgowej,
natomiast świat mentalny i ciało mentalne to odpowiednik naszej lewej półkuli mózgowej (tak sobie to kiedyś wykombinowałem ;)

prawa cześć mózgu jest abstrakcyjna, emocjonalna tak jak pełen abstrakcji i złudzeń jest świat astralny
lewa jest logiczna, informacyjna co zgadzałoby się z ideą świata mentalnego

tak jak dwie półkule mózgowe pracują, a w zasadzie powinny pracować razem, tak też warto czasem rozpatrzyć łącznie świat astralny i mentalny
jogini mają np, podział na:
ciało (ciało fizyczne + eteryczne jako energetyczna matryca ciała fizycznego)
umysł (ciało astralne i mentalne) (emocje + informacje)
duszę (ciało przyczynowe i ciała wyższe)

świat astralny umownie jest podzielony na 7 poziomów, które odpowiadają skali emocji od najgorszych, po najlepsze,
czyli od złości, nienawiści i strachu, po miłość, radość, wdzięczność itp.
najwyższe poziomy astralne to tzw. "biały astral", często mylony z niebem ;))
najniższe to najgorszy syf - takie "piekło" ;))
oczywiście w praktyce każdy byt ma taki astral jaki sobie tworzy samodzielnie lub "jednomyślnie" z innymi :)

w świecie astralnym czasem przebywamy podczas snu i trafiamy oczywiście na taki jego poziom, jaki odpowiada naszym głównym dominującym emocjom
więc jak nie trudno się domyślić wieczorne oglądanie horrorów, kryminałów i innych emocjonujących (negatywnie) filmów czy programów nie jest zbyt sensownym zajęciem (ani tuż przed snem ani wcale :))

krótko mówiąc świat astralny wcale nie jest miejscem na którym należy się specjalnie skupiać
MariuszEro ma tutaj rację
natomiast świadomość astralna jest przydatna, bo ludzie praktycznie cały czas na siebie wpływają na poziomie świata astralnego - wato więc zwracać uwagę na emocje i myśli jakie się w nas pojawiają i mieć świadomość skąd się pojawiają

aha jeszcze mi przyszło do głowy, że
ciało astralne i mentalne to nasza podświadomość (szczególnie ważne jest tutaj ciało astralne)
podczas wszelkiego rodzaju oczyszczania wzorców wspomnień itp. oczyszczamy przede wszystkim nasz stosunek emocjonalny do nich, czyli to co siedzi w ciele astralnym, a pozostaje pamięć w postaci czystej informacji, która już nas nie porusza emocjonalnie

po śmierci człowiek trafia do świata astralnego na poziom taki jaki jest dla niego odpowiedni, czyli jaki pasuje wibracjami do myśli, emocji i wyobrażeń człowieka, jednak przebywa tam tak długo na ile wystarczy mu energii (paliwem jest tutaj energia z ciała eterycznego, a także energia od np. nieświadomie zasilających zmarłego bliskich) w astralu nie ma prostego dostępu do energii tak jak na ziemi "z góry" i "z dołu", z tego też powodu niektóre astrale, które nie chcą astralu opuszczać czerpią energię z ludzi na wiele sposobów:
- na skalę jednostkową podłączając się pod ludzi i np. podczas chanellingów
- na skalę masową :) na dziesiątki sposobów (skandale, tragedie, koncerty, mecze, alkohol, rytuały, itp.)

Sorry za tak długą wypowiedź :)

Inga

  • Gość
[#]   « 2013-04-02, 09:55:34 »
Moja mama rozpoznała we mnie kogoś i oznaczyła mnie 2 pieczęciami. Na jednej z nich był kozioł a na drugiej nie wiem co. Ja wtedy nie wiedziałam kim jestem i uwierzyłam mamie że jestem tą istotą astralną i od tamtej pory moje miejsce było wśród istot astralnych. Ich uważałam za swoich współbraci i po śmierci do nich się udawałam.
Przed śmiercią zawsze wychładzałam sobie serce. To było moje przygotowywanie się do śmierci. Nastepnie przepływałam tunelem na którego końcu oczekiwali na mnie moi ziomkowie czyli istoty astralne które mnie tam porywały i unosiły do siebie. U nich pełniłam role kozła ofiarnego.
Ten kozioł oznacza diabła? Bo mój ojciec zawsze mnie nazywał diabłem i był przekonany że ja jestem samym złem a moje miejsce jest w piekle.
Wczoraj znów miałam słaby atak istot astralnych za to że narysowałam je jako brzydkie i złe. Okazało się że nie wywiązuję się z umowy że mam je wychwalać i mówić że one są dobre i miłe.
Przydały mi się wczoraj przypowiśći o zagubionej owieczce i synu marnotrawnym. Bo one mi wmawiały że Bóg takiej grzesznicy jak ja nie zechce więc nie mam po co do niego wracać i powinnam nadal z nimi pozostać w piekle.

A tak w ogóle to cały czas boli mnie głowa ze strachu przed nimi.

Starfire

  • Wiadomości: 853
  • Alien Zen Master
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-05-17, 17:39:40 »
Doktorze:

W skrócie: świat astralny to świat wyobrażeń i emocji, wszelkich wizji etc. Płaszczyzna informacyjna, w której przebywają różne nieinkarnowane i często mało uduchowione istoty ;) Coś jak internet*, tyle że w hipersprzestrzeni niewirtualnej ;] Egzorcyzymy Leszkowe i książki Powella bardzo fajnie go opisują. :)

*czyli generalnie informacyjny mish-mash

kinga roszczyniała

  • Wiadomości: 903
    • www.czysteswiatlo.com
  • Kinga Roszczyniała, www.czysteswiatlo.com (konsultacje,analizy,wypalanie węzłów,sesje regresingu)
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2012-05-17, 13:45:52 »
Witam
Co to jest świat astralny ? Na necie trudno znaleźć prawdziwe informacje zwłaszcza gdy się nie wie nic na ten temat.

Dobrze jest wszystko wyjaśnione w książce Leszka Ż. i Ani A. - Egzorcyzmy i ochrona przed atakiem psychicznym, tutaj okładka:
http://www.ezosfera.pl/1/egzorcyzmy-ochrona-przed-atakiem-psychicznym

Doktor-X

  • Wiadomości: 2 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-05-17, 12:25:14 »
Jedna kobieta z forum robiła mi modlitwe i mi powiedziała że takie coś miało miejsce i jeden człowiek z forum który robi wachadełkowanie też zobaczył że ojciec na mnie wpływał jak byłem bardzo mały i zakładał mi jakieś bloki na gardło.

niechce mi sie czytac całej ksiązki na ten temat bo nie ciągnie mnie do tego. Chciałbym tylko wiedziec jaki wpływ ma na nasze życie ten świat i jak to działa.
« Ostatnia zmiana: 2012-05-17, 12:29:08 wysłana przez Doktor-X »