Autor Wątek: Modlitwa oczyszczająca- uwalniająca  (Przeczytany 5918 razy)

anna.katarzyna

  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-03-26, 12:06:58 »
 Ten dekret jakoś badzo mi przypadł, bardzo dobrze wpasował się w moją sytuację, bedę go czytać codziennie z modlitwą, którą poprawiła mi ewa.  Mam nadzieję, że coś sie polepszy w mojej relacji, bo ta osoba tak nagle zamilkła i przestała sie do mnie odzywać i odpisywać, choć nie powinna mieć powodów, a wręcz przeciwnie, ponieważ między nami niedawno wszystko sie dobrze układało i myślałam, że nawet w niedługim czasie stworzymy zwiazek, a tu nagle takie nagłe zniknięcie tej osoby...:(

ewa

  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-03-20, 20:42:01 »
Poprawiłabym tak, by siebie nie kodować w nowe kody. 

Ja.... zrezygnowałam już z / odpuściłam sobie wszelkich slubów, obietnic i przyrzeczeń składanych wobec ...... i innych mężczyzn teraz  i w poprzednich wcieleniach, czuje sie już teraz zupełnie wolna i bezpieczna, prosze o usunięcie negatywnej karmy z tych przestrzeni, w których zalega, niech już teraz te przestrzenie wypełnią się zrozumieniem i boskim światłem miłości. Wybaczam sobie i innym wszelkie krzywdy, które wyrzadziłam mu i innym, dziękuję za wszelkie dobro,  i prosze Wszechświat o wsparcie w tym procesie. Prosze o harmonie i ład naszej relacji, niech stanie sie inspiracją dla innych. Niech napełniona zostanie miłością i światłem. Jestem gotowa, niech tak się  stanie "


Zamiast "Jestem świadoma wszelkiego zła popełnionego w poprzednich wcieleniach." napisałabym: " Wybaczam sobie i innym, że wybieraliśmy negatywne doświadczenia i emocje i odgrywaliśmy je, jestem gotowa  i otwarta zrozumieć moje intencje i całkowicie uzdrowić je, tak by jedyną moją intencją była chęć doświadczania boskiej miłości i harmonii w naszych relacjach." 

Świadomość wszelkiego zła to ryzykowna sprawa, lepiej zrozumieć kierujące nami intencje, po to, aby je uzdrowić.

     

Clint

  • Wiadomości: 2 541
  • Płeć: Mężczyzna
    • Boski Spokój
  • Łukasz Kubiak - https://boski-spokoj.pl/
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-03-20, 19:35:05 »
Ja bym powiedział, że przynajmniej 2 razy dziennie przez minimum 90 dni :P

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2012-03-20, 14:22:54 »
Raz, góra dwa razy dziennie przez ok. 90 dni

Tristen

  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-03-20, 13:52:38 »
Ja to rozumiem, ale czy mam to czytac dzien w dzien po iles razy dziennie i ile miesiecy, tygodni?

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2012-03-20, 13:45:56 »
Jak się chce mieć rezultaty, to trzeba pracy(czytania) trochę włożyć ;)

Tristen

  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-03-20, 13:39:57 »
Jak stosowac taki dekret w realu? Przeciez codzienne czytanie takiego dlugasa to jaka meka panska...

hydrozagadka

  • Wiadomości: 2 696
  • Płeć: Kobieta
  • http://uzdrawianieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
  • Status: Ekspert
[#]   « 2012-03-20, 13:26:55 »
Anna.Katarzyna - możesz tez zerknąć na ten dekret http://designersites.pl/cudaducha/index.php?topic=246.msg8984#msg8984

Podstaw zamiast "kodowany połówek" imię tej osoby i zobacz, czy "Cię rusza". Tam jest sporo o wybaczeniu, uwolnieniu itp.

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2012-03-20, 09:22:38 »
Podstawowy schemat modlitwy:
Odwołanie się do Boga
Przedstawienie tego z czym się zwracasz np. rozwiązanie, oczyszczenie, uwolnienie, uzdrowienie czegoś itp.
Przedstawienie stanu jaki chcesz osiągnąć np. relacji opartych na harmonii, wzajemnym zaufaniu itp itd.
Wyrażenie wiary/przekonania, że jest to możliwe i już to się stało oraz zgody na boskie prowadzenie.
Wyrażenie wdzięczności za to, że to już się stało.

Długość modlitwy nie ma znaczenia, ważne by zawrzeć w niej to co dla was najważniejsze, a reszte zostawić Bogu.
« Ostatnia zmiana: 2012-03-20, 09:28:31 wysłana przez Grażyna Anna »

anna.katarzyna

  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-03-20, 01:09:54 »
 Zgadzam się z Tristen - modlitwa powinna byc konkretna, zwięzła, by trafiała w poświadomość.  Proszę o jakąś dobrą krótką modlitwę na spłacenie długów karmicznych, poprawienie jakości relacji. Co jest istotne w takiej modlitwie..? Pozdrawiam .

Tristen

  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-03-19, 23:09:15 »
Czemu te modlitwy sa takie dlugie?! Jak to zapamietac w ogole? Troche bez sensu jak dla mnie, bo przeciez modlitwa powinna byc krotka i konkretna.

Ewika

  • Wiadomości: 100
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-03-19, 22:40:47 »
wejdź na stronę Anny Atras, tam są różne modlitwy, może któraś Ci podejdzie, albo na jej podstawie ułożysz swoją :)
http://annaatras.com/#

anna.katarzyna

  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-03-19, 15:00:14 »
 Właśnie najlepiej by było gdyby ktoś napisał jakąś właściwą modlitwę na taka relacje karmiczną, albo jakieś afirmacje, bardzo prosze, Pozdrawiam serdecznie.

Tristen

  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-03-19, 14:08:55 »
A moze moglby ktos jakas modlitwe oczyszczajaca stworzyc bo tez mam podobne problemy i czuje, ze przydaloby sie pooczysczac takie relacje zeby nie wpadac znowu w podobne sytuacje.

Ja juz trzeci tydzien walkuje modlitwe o oczyszczenie zwiazkow zaproponowana przez Tulie ale jakos po kamieniach mi idzie, podswiadomosc sie buntuje i chcialbym jeszcze cos dolozyc tutaj, zeby mocniej podzialalo to ogolnie.

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2012-03-19, 13:41:32 »
Chyba potrzeba przede wszystkim przebaczyć samej sobie i czuć się w porządku z tym, bez względu na to jak on reaguje i jak się czuje. Modlitwy o oczyszczenie wzajemnej karmy i ukazanie najodpowiedniejszej formy tej relacji (niekoniecznie związek, ważne zdać się na boskie prowadzenie).