Autor Wątek: Karma rodowa  (Przeczytany 7378 razy)

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-04-16, 01:30:51 »
osobiście nie próbowałem jeszcze, ale może kogoś zainteresuje taka prosta metoda uzdrawiania karmy rodowej i nie tylko (również karmy z bóstwami i świętymi, guru i uczniami etc. z poprzednich wcieleń), przy użyciu wody oraz niezbyt skomplikowanych mantr, żywcem wyjęta z kręgów tzw. hinduizmu:
http://vedicastrologer.org/tarpana/pdf/tarpana_english.pdf

tutaj wersja superkrótka:
http://vedicastrologer.org/tarpana/pdf/tarpana_english_ss.pdf

przy okazji fajnie o celu wykonywania i działaniu rytuałów : )

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-02-27, 13:23:10 »
ogólnie ciekawy ten blog, spodobał mi się jeszcze fragment z jednej z modlitw, tworzący dobry klimat,  podstawę i punkt wyjścia do wszelkich zabiegów uwalniania od wszelkich negatywnych wpływów, uzdrawiania związków z duszami, również tych związanych z karmą rodową:
 "Z radością się modlę o dobro i zbawienie dla wszystkich, których obecność zesłał Przenajświętszy."
http://modlitwametatrona.blogspot.com/2012/12/modlitwy-metatrona-dla-wszystkich.html#links

Edyta

  • Gość
[#]   « 2014-02-27, 12:11:54 »
Frisky
fajny link inspirujący :)

jak to różnymi drogami płynie dla nas boska inspiracja :)

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-02-27, 11:15:41 »
kilka bardzo fajnych idei związanych z oczyszczaniem karmy rodowej:
http://modlitwametatrona.blogspot.com/2013_06_01_archive.html

Edyta

  • Gość
[#]   « 2014-02-27, 10:31:24 »
Jakiś czas przypadkowo trafilam na kanał ezoTV i tam  pani za pomocą kart tarota oczyszała komuś linię rodową po stronie obojga rodziców. Zaintrygowało mnie to , co prawda nie znam się wcale na tarocie ale znam inne metody. Uznałam że to może być ciekawe.
Tydzień zbierałam materiały o linii kobiet z mojej rodziny od strony matki, dużo wiedziałam bo babcia mi opowiadała i zauważyłam że zaczyna się to układać w jakąś całość. Na podstawie tych materiałów ułożyłam modlitwę, dodatkowo wspomogłam się moim ATL w celu oczyszczenia energii po linii kobiet i rozbicia wzorców nieprzytomności, traum i zdarzeń obciążajacych tą linię o których nie wiedziałam, pozostałości (pustkę) po tych wzorcach poleciłam wypełnicć energią światłości, świadomości, miłości i akceptacji, a tam gdzie była bieda energią dostatku. Jakoś specjalnie nic się nie działo , poza stanami podgorączkowymi i trochę gorszym samopoczuciem ale tak po 3 tygodniach odczuwam subtelne zmiany np. zaczęłam się interesować rzeczami których kiedyś nie dostrzegałam i jakoś ogólnie inaczej się czuję mogę to  porównać do tego jak bym zrzucila tak z 5 kg choć realnie moja waga się nie zmieniła.
Teraz zabieram się za linię kobiet po stronie ojca.

piszę to po to bo być może ktoś się zainspiruje albo robił coś takiego  , jeśli tak to podzielcie się wrażeniami :)

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-05-09, 21:30:33 »
Diagnostyka karmy Łazariewa, to jest naprawdę bardzo ciekawe co on mówi.

http://www.youtube.com/watch?v=aWWxHm-Wg4A&list=PL9B6C555AF865225F

Iustitia

  • Gość
[#]   « 2013-04-09, 12:09:11 »
Nie napisałam, że stosowałam tylko modlitwę, choć modlitwa była jednym z elementow przez mnie stosowanych

zly_zajac

  • Wiadomości: 94
  • Płeć: Mężczyzna
  • duszpasterz podwórkowy
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-04-09, 12:04:17 »
Iustitia w Twoim wypadku sama modlitwa wystarczyła ?
Można to objąc tak ogólnie o rozpuszczenie węzłów karmy rodowej i wszystkich ograniczen jakie zostały narzucone ?

Sebastian

  • Gość
[#]   « 2013-04-06, 22:12:58 »
Zrobiłem sobie sesję rebirthingu na której popuszczałem podpięcia a teraz medytuję nad czakrą podstawy, której energia wypełnia mi miejsca po podpięciach i przepycha kolejne. Czuję że bez solidnego ugruntowania się trudno by było puścić takie rzeczy.

Sebastian

  • Gość
[#]   « 2013-04-06, 09:34:53 »
Mi trudno to przychodzi. Dzisiaj śnił mi się mój Wujek i kuzynowstwo od strony ojca i czułem ich jak wielką mafię wpiętą w moje zęby i brzuch. Czuję że to odbiera mi sporo siły życiowej. Poprosiłem o odpięcie tego i nic się nie dzieje. Zaraz będę próbował przeoddychać. Kiedy proszę o odpięcie tego to pojawiają mi się wizerunki członków mojej rodziny przed oczami, tak jakby to oni blokowali moje odpięcie tego.

Tam jest grubsza sprawa, jakieś śluby z wcieleń mafijnych że nigdy ich nie zdradzę, pod presją śmierci
« Ostatnia zmiana: 2013-04-06, 09:42:53 wysłana przez Sebastian »

Iustitia

  • Gość
[#]   « 2013-03-27, 14:13:29 »
Leszek
wiesz co, polemizowalabym z tą wiedzą. Zdarzyło mi się puszczać coś, co gdybym wiedziała czym jest to nie byloby miło, latwo i przyjemnie. A było:)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-03-27, 07:23:04 »
Powiedzmy, że potrzebna jest wiedza oraz wiara w cuda :)
Wiedza po to, żeby ruszyć temat, zeeby wiedzieć, o uwolnienie od czego się modlić i ewentualnie zainicjować proces uzdrawiania.
Kiedy ufamy, reszta dzieje się.

Iustitia

  • Gość
[#]   « 2013-03-26, 22:39:03 »
Nie ma technik właściwych do danego typu karmy. Stawia się Boga na pierwszym miejscu i wtedy każda technika staje się tą najwłaściwszą i najlepszą w tym momencie. Uzdrawianie to nie działanie według punktów to zgoda na cuda, bez uwarunkowania kto, gdzie, kiedy, z  kim, o czym

Ultraviolet

  • Wiadomości: 213
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-03-26, 20:39:49 »
ustawienia na pewno :) modlitwy, opukiwanie.

Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-03-25, 13:58:17 »
dołączam się do pytania