Autor Wątek: Zlosliwy mag  (Przeczytany 1105 razy)

macher

  • Gość
[#]   « 2018-12-02, 18:13:51 »
Kiedyś czułem się taki bezbronny i miałem problem jak to inni mnie trzymali dopóki nie zobaczyłem jak ja trzymam innych i jakim jestem bydlakiem.
Może sam innych nap****alsz i jak przestaniesz to i się nikt czepiał Ciebie nie będzie. Moim skromnym zdaniem działanie takimi narzędziami to jest chęć trzymania tego i tamtego, ale żeby inni się odczepili. No ale może się myle, choć wątpie, że to jest takie czyste.
Popracuj nad miłością do siebie i nie będzie żadnych magów w twoim życiu :) Będziesz mu mógł pokazać wielkie i ostateczne FUCK YOU :-) To na prawdę jest dosyć proste, a im wcześniej tym łatwiej.

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2018-12-01, 17:11:27 »
Nie wiem nie używam, ale może spróbuj tego w postaci afirmacji/intencji:

Dostarjam sie do Miłości, niech stanie sie Twoje i Moje uzdrowienie, niech stanie się Twoje i Moje oświecenie, niech stanie się Twoje i Moje Uwolnienie, niech jedyną relacją między mną a Tobą będzie wzajemny szacunek, wzajemne zrozumienie, wzajemne wybaczenie.

Dostrajam się do Miłości, zwracam sobie wolność, zwracam Tobie wolność, jestem wolny, jestem suwerenny, moje życie należy tylko do mnie, niech stanie się uzdrowienie tej karmy, energii, intencjii i przyczyn z nią związanych, niech te energie wrócą do Źródła w czystej postaci, życzlkę Ci tylko tego to co najlepsze, życzę sobie tylko tego co najlepsze. Przepraszam Ciebie i proszę Cię o wybaczenie, wybaczam sobie.

3m się :)


Tomek187

  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2018-12-01, 16:36:55 »
Witam

Mam pytanie czy wahadlem atl idzie sie odciac od zlosliwego maga - psychotronika ?

Wizualizuje tarcze ognia ostatnio i wplyw na czas wizualizacji i chwile po niej jest mniejszy tej osoby,palilem kiedys marihuane pije napoje gazowane i pale papierosy,podobno mam zniszczona aure przez co ma latwiejszy dostep do mnie,chcialbys sie raz a porzadnie odciac i odbudowac aure wahadlem ATL czy moze jakies inne jest lepsze ?,czy te wahadlo jest niebezpieczne i moze mi cos z astrala przyleciec ?