Autor Wątek: Pytania dotyczące rozwoju duchowego  (Przeczytany 35137 razy)

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2011-09-04, 19:17:35 »
A skąd wiesz?

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2011-09-04, 19:15:22 »
Ja o tym, że jak nie ma karmy to nie ma chęci towarzystwa.

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2011-09-04, 19:10:38 »
Mariusz, przeczytaj jeszcze raz moje pytanie do Leszka;)[niepytam się o chęć towarzystwa gdy jest karma]
Sugerujesz mi rózne rzeczy, nie o to mi chodzi, ani tez nie mam wyobrazeń o których mówisz, ze przytulanie i patrzenie w kosmos:)

Moje pytanie jest ogóle Mariusz

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2011-09-04, 19:04:02 »
Chęć towarzystwa jest źródłem cierpienia z różnych powodów jak choćby z powodu tego, że automatycznie pojawia się lęk o to, co zrobi połówka która może w każdej chwili zmienić swoją wolę i nas zostawić lub częściej - może jej odwalić. Ja uważam, że to co do mnie należy to całkowite uwolnienie od karmy z połówką, w tym pragnienia jakiegoś specjalnego związku z nią.
Czysta relacja jest wtedy, gdy zdarza się mimo braku oczekiwań wobec połówki, manipulowania i bycia manipulowanym, czyli gdy wynika z idealnej harmonii. W tym również harmonii woli (a wygląda że wola twojego połówka jest inna). Taki (czysty)związek jest nieemocjonalny i towarzyszy mu świadomość wspólnych celów do zrealizowania, a nie potrzeba przytulania i trzymania za rękę. Czysta miłość w tym sensie to bardziej klocek drewna i czynność podkładania go do pieca aby się ogrzać niż siedzenie ze sobą w uścisku i doświadczanie głębokich uczuć :-P
« Ostatnia zmiana: 2011-09-04, 19:05:38 wysłana przez Mariusz »

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2011-09-04, 18:06:38 »
Leszek,czy chęć  towarzystwa połówki [ na czysto] jest naturalna, wynikająca z boskości, czystości tematów? -jak sie ją zna
Czy też można byc obojętnym w sercu wobec połówki ?


J007

  • Wiadomości: 273
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2011-09-03, 17:39:09 »
Leszku,
chyba na to pytanie tylko ty możesz mi odpowiedzieć.
To ciąg rozmyślań na temat mojej drogi do oświecenia i jak wyczuwam " syndromu ukrytego mistrza".
W codziennym życiu jest ok, ale po kontemplacji okazuje się, że w niejednej dziedzinie mi to doskwiera nie tlyko w RD

Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2011-09-01, 12:40:27 »
Kinga też tak mam:) Dość regularnie. Nawet mi wiele osób mówiło, że za mało biorę( zadowoleni klienci). Trochę podwyższyłam, tyle ile mi sami więcej dawali. I myślę, że taka kwota jaka jest teraz jest ok:)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2011-08-31, 18:16:28 »
To może znaczyć,że klienci dotychczas korzystali z usług gorszych i droższych i do takich są przyzwyczajeni.
A jak płacą więcej, to miłe :))
« Ostatnia zmiana: 2011-09-01, 14:21:26 wysłana przez Leszek.Zadlo »

kinga roszczyniała

  • Wiadomości: 903
    • www.czysteswiatlo.com
  • Kinga Roszczyniała, www.czysteswiatlo.com (konsultacje,analizy,wypalanie węzłów,sesje regresingu)
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2011-08-31, 17:58:28 »
Leszek, co to może oznaczać, że ostatnio ludzie (juz od dłuższego czasu ale ostatnio nagminnie), kiedy podaję cenę po wykonaniu usługi (głównie te indywidualne), pytają ze zdziwnieniem "tak mało?". Zazwyczaj płacą z własnej woli paredziesiąt procent więcej i to jest miłe :) Ale sie zastanawiam, czy może ja się za mało cenie? W sumie mam takie stawki jakie mi odpowiadają i nie czuję, że zaniżam sobie ceny, albo że zarabiam za mało.

J007

  • Wiadomości: 273
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2011-08-30, 20:48:01 »

dokładnie Leszku, żeby nie kusiło zaglądać tam na forum cudu czasem i wdawać się w nic nie wznoszące dyskusje.
Już dawno tam nie zaglądałem i byłem zdrowszy :)
Nic tam się nie zmieniło choć w sumie zmian się doczekałem, bo twoja forum wreszcie powstało.
Tam już nikt o RD nawet nie myślał więc i ja byłem zbędny.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2011-08-30, 13:18:04 »
Zapraszam