Autor Wątek: Moje kontemplacje  (Przeczytany 13871 razy)

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-07-14, 20:38:46 »
Znowu myślałem, że mi głowa wybuchnie. Na szczęście ból ustąpił po 30 minutach. Tym razem, powodem było zapachanie energetyczne, wynikające z niemożności modlitwy. Kiedyś afirmowałem-  Moc Boga, która mnie chroni, jest potężniejsza od wszystkich duchów. Pojawił się guru, który chronił się w ten sposób przed utratą przyjemnych, zbiesionych energii. Działał w sposób destruktywny na mnie, ponieważ moje uwolnienie, zamierało mu ból, który przynosił mu przyjemność.

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-07-13, 13:37:51 »
Utrzymuje się. Fajna sprawa :)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2018-07-13, 09:33:40 »
Przydatne:)
Utrzymało się?

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-07-08, 19:52:57 »
Uaktywniają mi się nowe Sidhi. Pracowałem na chłodni +2stC. Było okropnie zimno, więc pomyślałem, że po powrocie do domu pokontempluję temat i coś z tym zrobię. Po oczyszczeniu świadomości z hipnoz i różnych zakazów, przestałem czuć zimno, ba, zaczęło mi być ciepło :) Fajne uczucie ciepełka, promieniowało ze środka mnie na inne części ciała. Po 2 dniach zmienili mi pracę i teraz jest nawet dobrze, ale bywa za duszno, bo jest to produkcja różnych stalowych elementów. Znowu pomyślałem, że może przestać odczuwać ten dyskomfort i już po 1 dniu kontemplacji przestało mi doskwierać ciepło. Czuję się, jakby ciepłe powietrze zatrzymywało się 50cm przede mną i nie miało możliwości dostania się do mnie.

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2018-06-26, 21:50:31 »
Zaczynam cudownie żyć. Trwało to długo, ale opłacało się. Doszedłem do momentu w którym czynności np. jedzenie, sprawiają mi przyjemność z miłością, cudowne uczucie. Zjadłem kluski z kurczakiem curry i podczas jedzenia odczuwałem miłość. Smakowało jak nigdy :D

Fajny stan:))

Chociaż wolę bez kurczaka;)

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-06-24, 04:29:41 »
O kurka. Uzdrowiłem za dużo na raz i świadomość mi nie wyrabia ze zmianami

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-06-24, 01:16:08 »
Zaczynam cudownie żyć. Trwało to długo, ale opłacało się. Doszedłem do momentu w którym czynności np. jedzenie, sprawiają mi przyjemność z miłością, cudowne uczucie. Zjadłem kluski z kurczakiem curry i podczas jedzenia odczuwałem miłość. Smakowało jak nigdy :D

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-06-23, 01:27:51 »
500 godzin kontemplacji, dało mi więcej niż 4000 godzin medytacji

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-06-22, 00:13:33 »
Jest tak, jak mi się wydawało. Uwolnienie od karmy następuje po uwolnieniu od fizycznego i psychicznego cierpienia tu i teraz. Żeby do tego dojść, trzeba pozdejmować nakładki na ból. Wszystkie zaklęcia, filtry, ochrony, tylko odciągają od uzdrowienia. Trzeba zobaczyć, co kryje się bezpośrednio pod bólem.

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-06-21, 00:04:31 »
Cudowną rzecz sobie uświadomiłem. Gdy bardzo cierpiałem podczas zwrotów karmicznych i już nie mogłem czegoś znieść, następowało uzdrowienie. Zastanwiałem się, dlaczego nie mogę dojść do przyczyn problemów za pomocą medytacji. Wyszło na to, że, żeby uzdrowić jakiś problem musiałem uzdrowić cały łańcuch karmiczny, zaczynając od myśli i kończąc na doświadczeniu w ciele.

Zacząłem "afirmować" pracę i obserwować cały proces myślowy. Zaczęło się od braku wiary w możliwość wykreowania czegoś, potem pojawił się Leszek z jego naukami, następnie poszły klątwy :D, potem nastąpił zwrot karmy do ciała i umysłu. Pojawiło się zamroczenie z jakimś uczuciem wysysania energii. W tym momencie uruchomiła się modlitwa - nie chcę więcej tego. Pojawiła się karma czarnomagiczna i chwię później uzdrowienie.

Wydaje mi się , że tamta karma znikła na dobre, ale to się nidługo okaże.

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-06-16, 00:20:18 »
Znowu wywaliłomi kundalini. Wczoraj myślałem, że wykituję. Oczyściło się trochę i postępuje nadal. Prawdą jest, że energię się mieszają męska i żeńska, z dołu i z góry. Potem, następuje oczysczenie tych energii za pomocą miłości i tracą swoje role, zamieniając się w czystą energię. Na chwilę obecną, przepływ energii z dołu i gór, zamienił się w absorbcje energii bezpośrednio przez czakry.

Oczyścił sie też temat demonów i innych istot. Jest tak, jak przyczpuszczałem, czyli wszystkie istoty, które potrafią wpsółczóc w 2 kierunkach są istotami boskimi. To, że mają mniej czakr, wynika z ich osobowości. Podczas trzorzenia się ich dusz, akurat wybrały sobie takie osobowości i tyle.

Ruszył się też temat istot, które się nie oświecą. Są to istoty, które pomimo bólu, chcą ciągle tego samego. Jedne od drugich różni myslenie: W przypadku pierwszych- Ja chcę(ciągle). W przypadku drugich- Ja chcę sobaczyć, to to jest(doświadczyć)
« Ostatnia zmiana: 2018-06-16, 00:33:54 wysłana przez healingintelect »

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-06-05, 22:51:05 »
Dobra, chyba się uzdrowiłem :D

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-05-23, 01:09:51 »
Chyba najgorsze ograniczenia, powoduje nabyta wiedza ezoteryczna i różne praktyki uzdrowicielskie.

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-05-22, 23:31:13 »
Z tym współczuciem bardzo się myliłem. Uwolnienie nie polega na cierpieniu, tylko na chęci zmiany. Cierpienie jest tylko programem. Uwolniłem się w jakimś stopniu od cierpienia, ale nadal moje działanie jest ograniczone.