Autor Wątek: Moje kontemplacje  (Przeczytany 13875 razy)

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-04-22, 20:59:26 »
Odpowiedzialność za sobie samego. Tego mi trzeba w dużej mierze, żeby uwolnić się od zbiesienia i manipulacji innych ludzi. Coraz częściej, mam wrażenie, że świat stoi przede mną otworem, tylko muszę się uwolnić od powierzania swojej wolnej woli innym guru, myślicielom, politykom, róznym swiętym. Cudowne uczucie, że mogę dojść do czego chcę, bez wchodzenia nikomu w dupę. Poradzę sobie  ze wszystkim absolutnie sam, bez niczyjej pomocy.

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-04-19, 16:15:57 »
Uruchomiła mi się fajna kreacja. Wczoraj wysłałem 2 CV, a dzisiaj dostałem 2 oferty pracy.

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-04-19, 04:14:25 »
Kiedyś słuchałem nagrań Darka Logi, coś o działaniu z poziomu miłości. Fajne nagrania, ale nie polecam. Może mocno namieszać. Gdy afirmowałem tamte nagrania, wszystko wydawało się bardzo przyjemne, radosne, bezproblemowe i ogólnie żyło mi się fajnie. Dzisiaj zastanwaiłem się, jak to działa. Podczas kontemplacji, pousuwałem przeszkody w zobaczeniu, co to znaczy działać z poziomu miłości i doszedlem do 2 wniosków:

1.  Działanie z miłości, jest działaniem z prawdziwej przyjemności. Przyjemność zachodzi wtedy, gdy mogę realizować swoje cele.
2.  Żeby działać z miłości w kontaktach z innymi istotami, należy pozwolić im w pełni realizować wolną wolę.

Wszystko fajnie, tylko, żeby tak działać, trzeba uwolnić się od chęci krzywdzenia innych i od chęci bycia krzywdzonym.

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-04-18, 03:33:50 »
Obserwowałem proces uzdrowienia za pomocą modlitwy. Do zdrowia można dojść usuwając wszystkie inne stany niż miłość.  Energią uzdrawiającą te stany, jest energia współczucia.

Temat nowy, więc pewnie coś się zmieni.

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-04-16, 03:35:01 »
Z przyjemnością informuję, że zaobserwowałem postępujący upadek PISu. Niedługo nastąpi kolejna wpadka, polegająca na poinformowaniu obywateli o intencji rozdawnictwa ich pieniędzy. Będzie to miało wydźwięk: wyciskamy was jak cytryny i nic nie możecie zrobić, bo jesteście za głupi.

Ale niemiłosiernie kisnę z tego :D

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-04-15, 23:52:04 »
Przed chwilą uwalniałem się od złudnego, maksymalnie zbiesionego programu. Aż mnie rzuca na samą myśl o tym parchu energetycznym, fuj. Program ten, polegał na akceptacji stagnacji i złudzenia, że mając spokój, niby fajne i poukładane życie, należy podporządkować się społeczeństwu i akceptować wszystko, co chce mój Pan i władca. Boże, zaraz się zrzygam. Oczywiście muszę do wszystkiego dojść tak, jak wszyscy inni, czyli wolną pracą i cierpliwością. JA CHCE JUŻ, TERAZ. NIE OBCHODZĄ MNIE PRZEKONANIA NA TEMAT ŻYCIA W SPOŁECZEŃSTWIE

To jest bardzo ciekawe w obserwacji.

Bardzo ciekawe, tylko już mi się nie chce.


Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2018-04-14, 17:02:33 »
Każda myśl jest energią o jakimś kształcie i można ja narysować za pomocą figur geometrycznych.

To jest bardzo ciekawe w obserwacji.

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-04-12, 21:15:34 »
Zastanwiałem się dzisiaj jak działają wahadła. Podczas kontemplacji, zacząłem uwalniać się od hipnoz, zakazów i praktyk czarnomagicznych. Po chwili namysłu, postanowiłem prześledzić proces uzdrawiania wahadłami. Wyobraziłem sobie, że waham wahadłem i chcę zaobserwować, jak działa cały proces, jakie energie są wytwarzane i na jakiej zasadzie to działa. Zaobserwowałem następujące mechanizmy:

1. Wahadła wytwarzają kształty figur geometrycznych. Wahając ozyrysem w wyobraźni, całe moje ciało pokryło się gęstą siatką trójkątów.
2. Każdy kształt jest nośnikiem jakiegoś rodzaju energii.

Potem zachciałem zobaczyć jak wyglądają rożne energie w postaci kształtów. Po chwili kontemplacji i usunięciu kolejnych hipnoz, zakazów i praktyk czarnomagicznych, zaczęły się ukazywać różne kształty. Było ich za dużo na raz, więc postanowiłem mieć kontrole nad tą wiedzą i znowu pojawiły się hipnozy, zakazy itp. Po uporaniu się z tym, zacząłem widzieć na zawołanie, jak wyglądają kształty różnych energii. Kilka z nich narysowałem: https://www.fotosik.pl/zdjecie/84c838e0133b21cd

1. Róg skrzywiony w lewą stronę - energia seksualna
2. Połączone litery JH - Energia modlitwy do Boga o spełnienie czegoś
3.  Koło - symbol zdrowia
3a. Koło zmniejszajace się do środka - energia śmierci
3b. Koło zwiększające się ze środa na zewnątrz - energia życia
3c. Koło wirujące w lewą stronę - eneriga szczęscia
4. Rzut z boku, dwóch liter V z kreską - odpromiennik
5. Słaba litera S - energia niszcząca ciała obce w organizmie człowieka

Po zabawie w obserwacje różnych energii, zachciałem zobaczyć jak wygląda to od strony energetycznej. Znowu usunąłem kilka hipnoz, odurzeń narkotycznych i zacząłem widzieć, jak to działa od strony energetycznej. Działa to bardzo prosto. Każda myśl jest energią o jakimś kształcie i można ja narysować za pomocą figur geometrycznych.




healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-04-11, 10:50:05 »
Widocznie masz w miarę dobrą karmę z pieniędzmi. Gdy ja dokopałem się do intencji dotyczących nieuczciwych pracodawców i innych oszustw, zauważyłem, że zawsze jest to spowodowane chęcią doświadczania, co ktoś inny czuje, lub chęcią poznania "co to jest".

ewa

  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2018-04-11, 10:34:36 »
„Gdy pomyślisz sobie np. że chcesz być bardzo bogata i podoba ci się styl życia konkretnej osoby, która ma takie bogactwo jakie byś chciała, to automatycznie zasysasz karmę tej osoby. To działa na zasadzie - chcę mieć i czuć się jak ta osoba ( świadoma chęć doświadczania jakiegoś stanu). Tylko jest 1 problem, Ty nie zawsze wiesz, jak ta osoba doszła do tego bogactwa. Może znęca się na innymi, jest energetycznym dyktatorem, złodziejem, manipulatorem, mordercą, itp. Możesz przez to wikłać się w różne intrygi, lub kontakty, które będą ci dostarczały takie energie i wpływały np. na twoje zdrowie, lub ściągały do ciebie problemy.”

Mam inaczej. Gdy widzę bogatą osobę i podoba mi się styl życia konkretnej osoby to:
- widzę jak ta osoba ma przepracowane bogactwo, obserwuje jej energie w aurze, lekkość łatwość, świetlistość tych energii w przestrzeniach energetycznych tych osób i … inspiruje się.
Czując te energie, zapamiętuję je, głaskam je energetycznie i otulam różowo-fioletową miłością, zatrzymuje się na chwilę w tym stanie i pokazuje sobie – popatrz jak piękne, miłe i korzystne, za poradą z książki „Siła”, mówię (tak eergetycnie) kocham tą lekkość świetlistość i łatwość.
Nie wiążę tych energii z żadnym podmiotem. One są dostępne dla wszystkich.
Jeśli inspiracja jest typowo materialna, to skupiam się na cechach. Np. fajne autko – to mówię sobie tak, właśnie takie wygodne, komfortowe, z lekką skrzynią biegów i klimatyzacją…
Nie  chcę auta tej osoby tylko takie o takich cechach, odpowiednie dla mnie. Tak samo ze stylem życia – nie potrzebuje cudzych butów by przejść przez życie. I może dlatego czuje się wolna od 
„Możesz przez to wikłać się w różne intrygi, lub kontakty, które będą ci dostarczały takie energie i wpływały np. na twoje zdrowie, lub ściągały do ciebie problemy.”
A jeśli chodzi o

 Problemem też jest przenoszenie swoich chęci doświadczania z poprzednich wcieleń. W ten sposób, ktoś kto był kiedyś bogaty i zapragnął czuć się jak niewolnik, teraz doświadcza biedy, głupoty, manipulacji

Dla mnie te chęci, jeśli są aktywne, to występują w sferze nieświadomej. Ich dojście do strefy świadomej wiąże się z procesem ich uzdrawiania…  … a co de facto jest 1 pkt twojej drogi.

:))


healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-04-11, 03:34:21 »
Rewolucję można zapoczątkować, upadlając ludzi do maksimum.

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-04-11, 03:03:11 »
O mój Boże, chyba się uzdrawia

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-04-10, 16:13:27 »
Gdy pomyślisz sobie np. że chcesz być bardzo bogata i podoba ci się styl życia konkretnej osoby, która ma takie bogactwo jakie byś chciała, to automatycznie zasysasz karmę tej osoby. To działa na zasadzie - chcę mieć i czuć się jak ta osoba ( świadoma chęć doświadczania jakiegoś stanu). Tylko jest 1 problem, Ty nie zawsze wiesz, jak ta osoba doszła do tego bogactwa. Może znęca się na innymi, jest energetycznym dyktatorem, złodziejem, manipulatorem, mordercą, itp. Możesz przez to wikłać się w różne intrygi, lub kontakty, które będą ci dostarczały takie energie i wpływały np. na twoje zdrowie, lub ściągały do ciebie problemy. Problemem też jest przenoszenie swoich chęci doświadczania z poprzednich wcieleń. W ten sposób, ktoś kto był kiedyś bogaty i zapragnął czuć się jak niewolnik, teraz doświadcza biedy, głupoty, manipulacji itp

Pomiędzy tymi punktami znajdują się jeszcze podpunkty:

1. Świadoma chęć doświadczenia jakiegoś stanu
2. Szukanie miejsca, środowiska i ludzi, którzy mogą mi ten stan zapewnić
3. Doświadczanie tego stanu. W tym przypadku bólu i cierpienia
4. Próba zwrócenia nadawcy złych energii, lub próba logicznego zrozumienia przyczyn.
5. Rezygnacja z doświadczania tego stanu i modlitwa o uwolnienie od niego
5a. Zrozumienie co to jest wybaczenie
5b. Zrozumienie co to jest niewinność
5c. Zrozumienie co to jest współczucie
5d. Zrozumienie co to jest miłość
5e. Zrozumienie co to jest uzdrawianie przez modlitwę
5f. Zrozumienie co to jest prawda
6. Uzdrowienie

Nie są to jeszcze wszystkie punkty, bo dopiero to przerabiam, więc pewnie niedługo się pojawią następne.

ewa

  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2018-04-10, 12:25:38 »

Za przyczynę cyklicznego wchodzenia w niższe energie i zaliczania takich dołków energetycznych podajesz:

1. Świadoma chęć doświadczenia jakiegoś stanu

i coś mi tu nie pasuje. Nie wiem co. Wydaje mi się to za krótkie i poddaję w wątpliwość słowo "świadomy". Nie w 100%. Może dochodzący do świadomości, albo już przejawiający się w części świadomej.
Tak mnie naszło, bo sama zaliczam dołki energetyczne i szukam przyczyny...   

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-04-10, 01:37:32 »
Nastąpiła kolejna część uzdrawiania działania. Temat dopiero się pojawił, więc pewnie jeszcze potrwa, oby jak najkrócej.
Zastanawiałem się dlaczego, gdy chcę uzdrowić np. obżeranie się jak świnia, to nie mogę usunąć przyczyny, choć ją widzę. Czasami zdarzało się tak, że widziałem przyczynę karmiczną, ale za każdym razem jak ją usuwałem, jakby się odnawiała. Samą przyczyną było obrażanie innych od potworów i świń. Chciałem przez to doświadczać, co czują osoby traktujące innych w sposób ohydny, potworny, nienażarte władzą i cierpieniem innych. Wczoraj w Mc.donald podczas zżerania frytek i burgera, bo inaczej tego nazwać nie można, byłem tak nażarty, że znowu  pojawiła się modlitwa: Boże, już nie dam rady przytyć kolejne 20 kilo. Po powrocie do domu, położyłem się spać i usnąłem. Dzisiaj pod wieczór, przypomniałem sobie moje ostatnie uwolnienie od doświadczania stanu świadomości osób ze świadomością lucyferów i innych. Prześledziłem ten proces i odkryłem, że uwolnienie nastąpiło po całym procesie chęci doświadczania, doswiadczania i zwrotu. Wyglądało to mniej więcej tak:

1. Świadoma chęć doświadczenia jakiegoś stanu
2. Szukanie miejsca, środowiska i ludzi, którzy mogą mi ten stan zapewnić
3. Doświadczanie tego stanu. W tym przypadku bólu i cierpienia
4. Próba zwrócenia nadawcy złych energii, lub próba logicznego zrozumienia przyczyn.
5. Rezygnacja z doświadczania tego stanu i modlitwa o uwolnienie od niego
6. Uzdrowienie

Teraz muszę tylko podstawić ten schemat pod inne wzorce. Jak na razie, nie mam ochoty dalej żreć :)
« Ostatnia zmiana: 2018-04-10, 01:41:28 wysłana przez healingintelect »