Autor Wątek: Kontakt z Wyższą Jaźnią, wskazówki, inspiracje WJ - działanie z inspiracji  (Przeczytany 1418 razy)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-10-25, 20:59:25 »
Dzisiaj miałam dwie wyraźne podpowiedzi z Nadświadomości. Jedna nie związana z moim życiem. Miała zwrócić moją uwagę na inne informacje. Zobaczyłam kogoś znanego na zdjęciu po pewnym czasie i przyszło: uzależnienia, kokaina. Sprawdziłam informację. Okazało się, że osoba ta była na odwyku też z powodu kokainy. Wygląda, że to miało mi podpowiedzieć, że to co wyszło później na temat działań pewnej fałszywej struktury, trzeba wziąć pod uwagę. Pojawiły się dokładne wskazówki o co się modlić, żeby jej obecne działania pozostały neutralne, a nawet korzystne i przydatne dla mojego rozwoju. Poczułam spokój i ochronę, gdy zastosowałam się do wskazówek.
Dziękuję:)

Mirek

  • Wiadomości: 299
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-10-25, 17:04:29 »
dżonny
Nasze WJ ma chęć bez przerwy nam pomagać, informować i inspirować. Ale to nie takie proste. Z WJ możemy się kontaktować wyłącznie poprzez podświadomość. Gdy pś ma mocno namieszane w danym temacie, dużo wzorców i fałszywych przekonań, trudno o czysty przekaz. Wówczas otrzymujesz niejasne, mgliste odpowiedzi, albo odpowiedź typu "bądź cierpliwy", "na razie nie ma możliwości" itp. A to tylko pś nie chce "wysłać" pytania i "wymyśla" coś na poczekaniu żeby cię zbyć. Wielokrotnie otrzymywałem dobre, bezpośrednie przekazy, ale też wielokrotnie pś grała mi na nosie :)) Ostatnio właśnie chyba coś mi się oczyściło, gdyż otrzymałem prostą podpowiedź od WJ jak sobie poradzić z problemem zdrowotnym. Od kilku lat mam problem z nerwem przykręgosłupowym, który powoduje dolegliwości w lewej nodze. Jakiś czas temu na pytania do WJ, pś bredziła mi o tym, że musi minąć pewien czas i wówczas problem zniknie. I w pewnym sensie okazało się to prawdą :))) Gdy lekarze specjaliści zaczęli mnie odsyłać jeden do drugiego, bo każdy twierdził, że w jego dziedzinie to jestem zdrów jak ryba, nie wytrzymałem i znowu zadałem pytanie WJ. Tym razem otrzymałem jasną i prostą odpowiedź. Okazało się, że wystarczyło nieznacznie zmodyfikować jedno z ćwiczeń, które codziennie wykonuję i z dnia na dzień nastąpiła tak radykalna poprawa, że teraz żyję jak w bajce :)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-10-23, 17:19:08 »
Kilka razy powiedziałam "słucham Cię Boże". Przyszły takie informacje, że za pierwszym razem popłakałam się ze wzruszenia.
Jak wyszły mi wcielenia ateistyczne, to źle mi było ze sobą w pewnych obszarach, bo odczuwałam odcięcie od Boga.
Czasami dostaję konkretne odpowiedzi, czasami Wszechświat "milczy". Czasami rozumiem odpowiedź po jakimś czasie, a kiedy indziej materializuje się od razu.
Myślę, że to można wyćwiczyć, gdy wcześniej nie chciało się słuchać WJ i zapomniało się, że tak było.

Może odpowiedzi na konkretne pytania to temat zasługiwania lub innych wzorców do przepracowania.

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-10-23, 00:09:29 »
zastanawia mnie czy ma ktoś jakieś doświadczenia z pytaniem WJ o konkretne rzeczy dajmy na to jak z czymś postąpić , w jaki sposob zadzialac, czyli zadaję pytanie tak jak bym zadawał je czlowiekowi i otrzymuje konkretną odpowiedź ? Ja jakieś doświadczenia w tym mam , ale temat nieusystematyzowany , czy za kazdym razem mozna liczyc na odpowiedz jak 2 + 2 ? Czasem o cos pytam , a odpowiedź mam bardzo ogólną i nie bardzo jest z mojego połozenia w oparciu o to zadzialac, potrzebuje wskazowek bardziej codziennych. Ogolnie jakis mam tez opor przed pytaniem bo jak nie dostane raz drugi dziesiaty odpowiedzi to chyba zwatpie w to calkiem i moze dlatego się boje.. Czasem zdarzaly się podpowiedzi co do nastepnych np dwoch godzin i to dosyc waznych spraw, więc wiem tyle, że to możliwe i byloby mega gdyby miec wiedzę WJ zawsze pod ręką. Co proponujecie ?
« Ostatnia zmiana: 2017-10-23, 00:15:09 wysłana przez dżonny »