Autor Wątek: Nasze odczucia i jasnowidzenia  (Przeczytany 3718 razy)

ontoja

  • Wiadomości: 1 228
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-09-05, 10:37:52 »
Mi się też kiedys śnilo , ze weszli Rosjanie od strony obwodu kaliningradzkiego.
Wojna między USA a Rosją juź trwa .W Syrii i na Ukrainie.

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-09-04, 11:12:32 »
miałem też odczucia, że będzie tu wojna .. a ja na prawde jesyem daleki od tego by dojśc do takich wnioskow intelektualnie... rozumowo nie widze takiej mozliwosci na ta chwile

ale to moga byc nakladki , bo mialem w sesjach cos o wojsku ostatnio


Dużo się zmieniło przed ten krótki okres w relacjach międzynarodowych, przedewszystkim między Rosją a USA, tak napiętej sytuacji między nimi nie było chyba od zimnej wojny. Że o tym co odwala Kim Dzong Un mimo bardzo jasnych ostrzezen USA nie wspomnę.

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-08-06, 21:28:51 »
Dobrze by było, jakby Kukiz wprowadził swoje proobywatelskie ustawy dotyczące wybierania i odwoływania sędziów przez obywateli. Wtedy różne lobby miałoby bardzo mało do powiedzenia.

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-08-06, 19:50:00 »
pewnie gdy Jarka zabraknie to PiS straci swoją integralność, a zanim on zejdzie ze sceny to rozwalą platformersow na tyle na ile się da i tu powstaje miejsce na coś nowego, po części może jakaś grupa się wyłoni przytomniejszych moze nawet i z PiS i z PO i z Kukiz 15 centroprawica.

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-08-06, 19:25:56 »

Ja już od dłuższego czasu wyczuwam jakiś przewrót, ogromną zmianę wynikającą ze zmiany myślenia. Może to przybrać formę oczyszczenia z tych sprzedawczyków typu PO i Komuchów z PIS

Może być zmiana jakiegoś paradygmatu i staniemy przed zupełnie nowymi problemami po tym jak PiS wykona swoją robotę, bo myślę, że PiS ma pewną rolę do spełnienia, ich władza ma pewne skutki uboczne, ale jest najlepszym co teraz może być i produkuje w pewnych sferach solidne efekty , podnosi standardy etyczne (z odjechaniem w pare absurdow).  Może później będzie jakaś koalicja i absurdy zostaną odwrocone, a to co dobre zrobią będzie fundamentem pod jakieś uczciwe, liberalne państwo. Może dobrze gdyby kukiz 15 zaczelo rzadzic po PiS. Albo jakby Jarek i paru innych, zniknelo ze sceny i zostali mlodsi (świeźsi) i przytomniejsi. Macierewicz moglby zostac dla folkloru, draki, tudzież hecy by nie bylo zbyt normalnie hehe
Nie planuję tu jednak zostać, więc w sumie mi to rybka, ale niech dzieje się dobro w tym temacie. Niech Polska będzie oryginalna, a ludzie w niej normalni.
« Ostatnia zmiana: 2017-08-06, 19:38:49 wysłana przez dżonny »

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-08-06, 15:55:50 »
Też mi się wydaje, że ich tam utłukli razem z polskimi służbami. Ale z drugiej strony, Ci co tam umarli mieli okropna karmę opierającą się na nienawiści i władzy.

Ja już od dłuższego czasu wyczuwam jakiś przewrót, ogromną zmianę wynikającą ze zmiany myślenia. Może to przybrać formę oczyszczenia z tych sprzedawczyków typu PO i Komuchów z PIS
« Ostatnia zmiana: 2017-08-06, 15:59:42 wysłana przez healingintelect »

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-08-06, 11:02:30 »
Miałem jeszcze takie odczucie , a teraz ponownie na dyskusje w tv o Smoleńsku. Choć świadomie wcale nie mam ŻADNYCH podstaw do teorii zamachu, ani wiara w takową historię nie jest mi też potrzebna emocjonalnie do niczego, ale miałem pare miesięcy temu i teraz wyraźne widzenie że za spowodowaniem katastrofy w Smoleńsku stoi konkretny rosyjski oficer. Obraz jego osoby przedstawił mi się tak, że ma z tego satysfakcje i energetycznie jest typem takiej świni, to obraz / odczucie konkretnej, żyjącej osoby. Czy to było na zlecenie polityczne, czy ten gość zrobił to sam, tego nie wiem, ale ta druga opcja wg tego odczucia jest b. możliwa.

Wydaje mi się też teraz , że nie jest bez powodu tak, że PiS ma władzę , dzięki której może tą kwestie roztrząsać do woli - często nieudolnie, głupio, na oślep, bo być może sytuacja ma się tak, że nie da się tego udowodnić, ale wydaje mi się że ci ludzie powiązani z tamtymi ofiarami katastrofy w Smoleńsku czują , że to nie był wypadek i stąd ten dym.

A już jako analiza , a nie odczucie , to wydaje mi się że zmaterializowały im się, oprócz na pewno innych intencji, antyrosyjskie nastawienia , nienawiść do rosji itp
« Ostatnia zmiana: 2017-08-06, 11:08:13 wysłana przez dżonny »

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-06-25, 13:16:53 »
Nie to, że dziś czy wczoraj ;) Ogolnie.

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-06-25, 13:01:36 »
Kaddafi inkarnował się w Rosji.

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-06-20, 12:55:39 »
Może trochę poltycznie, ale wyczuwam ogromny kryzys gospodaczy w niedalekiej przyszłość

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-06-20, 06:01:55 »
Śniła mi się wojna i ta zj.... wojskowa energia. Najpierw zanim zaczela się wojna militarnie był nieprzyjemny klimat z 2 goścmi , w odczuciu i intencjach jak hitlerowcy, na plaszczyznie urzedowej chcieli mi jakos zabrac mieszkanie. Potem normalnie nalot i uciekanie przed bombami, a potem ucieklem do UK, gdzie bylo juz bezpieczniej. To sen, byc moze symbolizuje tylko osobista sytuacje i obecny stan emocjonalny.

Natomiast faktem jest , że pewne kraje widze w zupelnie innych barwach energetycznych i ufam temu odczuciu tzn wiem, że coś za tym stoi.

Ty Leszek nie masz jakis odczuc, albo nie poczuwasz się do badan pod kątem przyszlosci ?

Podjąlem decyzje ze sie stad ewakuuje tak czy inaczej. WJ mi wlasnie powiedzialo, już poza kontekstem wojny, "tam (gdzie chyba najprosciej mi się dostac, kraj poza schengen) jest 100 x lepiej". Byc moze tez w kontekscie osobistym.
« Ostatnia zmiana: 2017-06-20, 06:06:06 wysłana przez dżonny »

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-06-12, 14:48:19 »
Poświęciłem pare chwil wczoraj i probowalem cos zobaczyc w sytuacji geopolitycznej. No i przyszlo mi odczucie nie co do Trumpa , Putina , Syrii , korei płn czy zamachow w UE , a co do Venezueli. Tam się dużo teraz waży. Odczucie było pozytywne , wbrew temu co się tam dzieje (z grubsza tylko znam sytuacje, nie wnikam w info)
« Ostatnia zmiana: 2017-06-12, 14:52:12 wysłana przez dżonny »

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-06-11, 23:46:28 »
Mi się teraz przypomniało , że ze 2 lata temu widziałem jakby Europę i Azje zlaną w jedno.

 Gdy sie tym wczesniej bardziej interesowalem (budzilo to we mnie emocje, co sie dzieje) mialem kilka ewidentnych odczuć-widzeń np odczucie bardzo bliskiej katastrofy porownywalnej z lotnicza, ale bardziej niepokojącej w odczuciu , na 3 dni przed zamachem w stambule (gdzie zginelo 100 osob). To było 5 sekund, ale bardzo konkretne i ewidentnie dotyczace bliskiej przyszłosci. Ogolnie w spr osobistych jasnowidzenia doświadczam często.
« Ostatnia zmiana: 2017-06-11, 23:50:18 wysłana przez dżonny »

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-06-11, 23:34:01 »
OK, a na przyszlosc jak by ktoś chciał coś pisać, to z gory apel by nie było tu poglądów czy wywodow politycznych, analizy czysto umyslowej itp jak nikt nie ma zadnych odczuc , jest to ok

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-06-11, 23:14:48 »
Ja widzę zawirowania polityczne w naszym kraju, skutkujące ogromną zmianą jakosci polityków. Myślę, że do następnych wyborów energetycznie dużo powinno się zmienić. Mam nawet przeczucie, że już po przyszłych wyborach stan stabilizacji bedzie długotrwały.

Wydaje mi się, że wojny atomowej nie powinno być wcale. Coś mi intuicja podpowidada, że Indie i Pakistam będą miały wojnę i po przegranej pakistanu, będą trzymani pod butem Indyjskim.