Autor Wątek: Planeta ziemia, woda, gaja.  (Przeczytany 1349 razy)

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-01-08, 15:43:34 »
only the sublime experience. one true guide.

Planet Earth II: Official Extended Trailer - BBC Earth

https://www.youtube.com/watch?v=c8aFcHFu8QM

KorneliaX

  • Wiadomości: 848
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-01-08, 13:25:58 »
Wiking
A tutaj ścieżka dźwiękowa na drodze do spełnienia marzeń:
https://www.youtube.com/watch?v=16euyHEi_X8

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-01-08, 09:33:07 »
Zawsze chciałem mieć dom na morzem lub wakacjować się nad wodą ile tylko można. I cieszy mnie fakt, że to jest możliwe dla mnie w tym wcieleniu. Kiedyś jak miałem mniej lat, to spędzałem trochę wakacji na morzem czasem nad oceanem w usa. Mam takie fajne wspomnienie jak zasypiałem przy otwartych drzwiach balkonowych, a szum oceanu kołysał mnie do snu. Zabawa w wodze, unoszenie się ciała na wodze i falach. Coś niesamowitego. I z teorii karmicznych mam trochę dobrej karmy, a co ważniejsze z teorii whh, mam w tym ciele i jego wzorcach możliwości na doświadczenie tego właśnie, więc wszystko dalej jest dla mnie możliwe.

Tym razem jednak chciałbym skorzystać z tego już w świadomie i też w duchowym wymiarze. Może nauczyć się surfować. Gdybym miał opisać jak wygląda dla mnie przebudzenie, to wygląda jak człowiek surfujący. Połączenie losowości natury i jej celowości. Połączenie natury w czystej postaci wody i człowieka na desce  dając pełne doświadczenie życia samego w sobie.


http://www.hellawella.com/sites/hellawella.com/files/styles/default/public/images/sweat/Surfer.jpg?itok=nYRiXWYx


hello planet earth :) after all those years.

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-01-07, 23:03:25 »
myślę że wiele osób probuje się oświecić uciekając z ziemi w astral, nie mając pojęcia że przyszli na ziemię aby tutaj się przebudzić i wyjść z astralu. Być może poprzez karmę i energie uwięzione gdzieś wyżej, cieżko jest zaakceptować że tutaj jest to czego szukali. Że planeta ziemia i gaja, to orzeźwiająca duchowa przestrzeń, która jest antidotum, na astralne sny.

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-01-07, 22:38:31 »
Lynd Seagull,
Napisz coś z własnego doświadczenia ^^ może. Filozofia to rozważenie na temat świata, nie wklejanie linków do cudzych opracowań.


mikepl,
smokiem wodnym nie byłem, nie sądzę. Znam dosyć dokładnie swoje pochodzenie, z czego nie jestem jakoś do końca zadowolony. Może marzyła mi się woda, bo stamtą skąd pochodzę jej nie było za dużo ;]


Mariomar,
bzykanie się to też wymiana płynów ;)


mikepl

  • Wiadomości: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • MICHAL
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-01-07, 21:54:00 »
Wiking23,

Może jesteś smokiem wodnym z pochodzenia? :)

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-01-07, 21:30:29 »
Najstarsi górale? Przecież to normalnie pierwsza rzecz jaką wymyśliła filozofia EVER.
Normalnie milenialsi, za grosz szacunku do przeszłości, tylko te ich ajfony i emodżi.

Mariomar

  • Gość
[#]   « 2017-01-07, 20:39:16 »
A ja się wcielam dla doświadczania seksu. To była moja pierwotna intencja wcielenia się  - chęć notorycznego bzykania się.

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-01-07, 20:31:18 »
Dokonałem masakrycznego odkrycia, na miarę (prawie) oświecenia. Kąpiąc się doznałem olśnienia, wcielam się na ziemi i tylko ziemi od tysięcy wcieleń jak nie więcej i dotarło do mnie dlaczego tutaj, dlaczego w ciele. Tutaj można się pochlupać w wodze. Jakże mogło by być coś innego tutaj na ziemi do robienia niż doświadczanie wody, pływania, kąpania się. My jako ludzie składamy się z wody głównie, a na ziemi jest więcej wody niż lądów, tyle miejsc do kąpania się. A przecież nasze ciało jest z wody praktycznie, więc my i woda to jedno holistyczne doświadczenie. Planeta ziemia/gaja, to najlepsze miejsca, na oświecenie się. Cała planeta to aquapark. Po prostu.


Można uznać to co piszę, za terefere, chwila radości z kąpieli. Otóż nie, proszę nie dać się zwieść pozorom, tutaj chodzi o głęboką duchową mądrość, której nie znają nawet najstarsi górale.