Autor Wątek: Pomocy  (Przeczytany 2667 razy)

macher

  • Gość
[#]   « 2017-12-10, 14:44:04 »
lol, chciałem inny , ale nie przeszedł

mi też się nie podoba , ale napisanie było dla mnie ważniejsze, choć jest troche śmieszny

mi się kojarzy z robieniem czegoś

macher
1. pot. «fachowiec»
2. pot. «oszust, kombinator»

zmienię, muszę pogadać z moderacją

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-12-10, 13:03:39 »
macher

nie wiem na ile świadomie sobie dobrałeś nick, ale zniechęca mnie on od razu do kontaktu z tobą. Przemyśl i przepracuj sobie to przede wszystkim.

Synonimy słowa macher: krętacz, kombinator, kuglarz, szalbierz, szachraj, manipulator, matacz, manipulant, łgarz, nabieracz, naciągacz, kanciarz, ...

macher

  • Gość
[#]   « 2017-12-09, 14:26:24 »
najbardziej dołuje mnie to, że od zawsze mialem inspiracje do wyjazdu do UK i życia w Londynie i nieskonczone mozliwosci w poczuciu z tym zwiazane (niewyobrazalna energia, ze mialbym tam jak szejk), a teraz to sie jakby rozwalilo i mam glosy , tą narrację, że
"teraz juz będzie wszystko inaczej"
"zostaniesz tu do emerytury"
wczesniej "żałuj że nie pojechałeś" (mogłem do irl ale to ta droga byla)

ciesze się, że tu się urodziłem i wychowałem , ale wogole nie podoba mi się i nie uśmiecha życie w społeczenstwie polskim i w tej kulturze - po prostu tak mam od zawsze bo od dziecka patrzylem na " zagranice"

wiąże się to , chyba już wspomniałem , z tą kobietą , ktora mi sie nie podoba wogole , wychodza jakies odczucia, że będe jej całe życie placil, czy że jej sie nigdy nie wyplace itp w klimacie że ogolnie zj... sobie życie, nie bede mial życia jakie myslałem że będe miał ... pytanie:

CZY MOŻNA MIEĆ Z JEDNĄ OSOBĄ TAK NAWALONE, ŻE NAWET Z RD NIE UWOLNIE SIE OD NIEJ DO KONCA ŻYCIA?

energia mi się zmienia tak jak bym stawal się innym człowiekiem
« Ostatnia zmiana: 2017-12-09, 14:32:36 wysłana przez macher »

macher

  • Gość
[#]   « 2017-12-09, 12:31:18 »
przez uzdrawianie różnymi metodami jestem cały czas skupiony na wnętrzu, obserwuję, kontroluję od strony energetycznej. przez to i przez to co poniżej nie mogę się zająć niczym innym w realu , chyba mam wrażenie, że jak pójdę w nieświadomość, czyli zaczną działac w realu nie przejmując się tym co się dzieje energetycznie ze mna i innymi, to będzie gorzej, jak z tego wyjść ?
korzystam swoją drogą z pomocy Anny Atras, powiedziała mi coś ciekawego, że jak ktoś jej mówi że spotyka połówkę , to składa mu kondolencje bo taki syf się robi, no ja ją znam od dłuższego czasu, ale dopiero teraz postawiłem kawę na ławę no i się zaczęło.. mam niezłe jazdy z których nie moge się wykręcić na punkcie połówki i sypie mi się życie , ruinuje plan życiowy, którego jeszcze nie zacząłem, rodzina , którą miałem mieć w przyszłosci.

dodatkowo mam w głowie narracje , poniekąd trafną, że będzie jeszcze gorzej itp mam włączone jasnowidzenie jak źle się dzieje z połówką itd też nie mogę przestać widzieć, jeszcze jakieś próby kontrolowania jej i śpię po 4-5h od 2 tygodni, odkąd odrzuciłem wyjazd za granicę zaczal robic sie ten syf

jest tu jakaś straszna karma o której nie zdawałem sobie sprawy z pewną kobietą , coś najcięższego , wg planu miałem spłacić jej dług karmiczny jakoś pozniej w tym wcieleniu, ale zostało tak naruszone, że to sie otwiera, a ja nie mam czym...

co się wam wydaje na to wszystko intuicyjnie?sugestie mile widziane.

Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2017-11-23, 23:02:48 »
:)
dzieki chłopaki za rady, sprobuje.

Tom

  • Wiadomości: 255
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-11-23, 21:02:50 »
Może ktoś będzie wiedział :)

Mam problem z wahadłem om(aluminiowy), potrzebuję wymienić w nim sznurem i za nic nie mogę tej nasadki odkręcić.
Czy wiecie co można z tym zrobić? Albo do kogo się udać?

Utnij sznurek tak aby nie wystawał, weź np. dużą gumkę do mazania, mocno przyciśnij do nasadki i w ten sposób (w lewo) odkręcisz :)

ontoja

  • Wiadomości: 1 228
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-11-23, 17:56:22 »
Jak tam jest gwint to spróbuj psiknąć wd-40.

Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2017-11-23, 17:30:11 »
ontoja

kolega moj juz tak probowal i nic z tego  ;)
 tak sobie myslalam ze moze by jakoś obkurczyć to aluminium zeby latwiej bylo odkrecic? ale jak? do lodowki :P?

ontoja

  • Wiadomości: 1 228
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-11-22, 20:14:18 »
Może do jakiegoś faceta posiadającego kombinerki ?;)

Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2017-11-22, 19:36:12 »
Może ktoś będzie wiedział :)

Mam problem z wahadłem om(aluminiowy), potrzebuję wymienić w nim sznurem i za nic nie mogę tej nasadki odkręcić.
Czy wiecie co można z tym zrobić? Albo do kogo się udać?

jaskier

  • Wiadomości: 908
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-07-23, 01:25:56 »
Jose Antonio:

Po pierwsze i najważniejsze, zdobądź lek który nazywa się baklofen, na nim bezboleśnie odstawisz alkohol, (nie wiem jak z marihuaną). Niestety oficjalnie jest to lek na spastyczność i lekarze mogą nie chcieć Ci go wypisać.

http://www.uwazamrze.pl/artykul/965001/cudowny-lek-na-alkoholizm

Po drugie, dopiero jak Ci to pomoże to wtedy zająbym się szukaniem wzorców, obciążeń, etc.

(tak, widze że temat ma 2 miesiące, ale może jeszcze Jose tu zajrzy :P)

Wniebowziecie Grubego

  • Wiadomości: 2 288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-05-20, 22:42:33 »
Jose antonio

Witaj  Sebastianie

Nie  wiem czy  wiesz , że  na  forum sa  takie wątki  jak :Skrzynka  modlitewna http://designersites.pl/cudaducha/index.php?topic=889.0

Prośby  o  wsparcie  duchowe  http://designersites.pl/cudaducha/index.php?topic=160.0

Zamówienie   do  wszeświata http://designersites.pl/cudaducha/index.php?topic=446.0

Życzę  sobie  i  Wam  wszystkim http://designersites.pl/cudaducha/index.php?topic=164.0

BĄDŹ  ZAWSZE  SZCZĘŚLIWY


https://www.youtube.com/watch?v=ZqXFt6iGyHo

serdecznie  pozdrawiam

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-05-19, 00:11:10 »
Może na początek niech Cię sprawdzi egzorcysta ? i jeśli zajdzie taka potrzeba (a pewnie zajdzie) to niech zrobi co trzeba a dopiero potem praca z afirmacjami. Reszta jak już się pozbędziesz nałogów i podniesiesz samoocenę.

Jose antonio

  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-05-18, 22:57:13 »
Witam serdecznie mam na imie Sebastian mam 38 lat jestem numerologiczna 33 od 21 lat odurzam sie alkoholem oraz marihuana nie wiem dlaczego to robie to mi przeszkadza w zyciu ale ja nadal to robie w zyciu nie chce mi sie nic osiagac do nieczego dazyc wiele razy miałem mysli samobójcze jestem osoba bezrobotna bo nie pasuje do zadnej pracy mnie nic nie cieszy nie kocham zycia moja dusza cierpi codziennie dlatego pale trawke bo tylko po zapaleniu staje sie dobry a tak to wyzywam krzycze zaczepiam ludzi nie wiem dlaczego tak jest męczy mnie to jezeli moze mi Pan cos odpisać to bedzie super Z Wyrazami Szacunku
23.04.1977 rok urodzenia.
720-808-460