Autor Wątek: Kamienie szlachetne, półszlachetne, właściwości i zastosowanie  (Przeczytany 11164 razy)

Inga

  • Gość
[#]   « 2016-02-29, 11:32:16 »
Właśnie planuję kupienie białej szałwi.

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-02-29, 10:58:05 »
Acha możesz spróbować okadzić kamyczki białą szałwią, ale spróbuj wpierw wahadłem i daj znać jak poszło.

Inga

  • Gość
[#]   « 2016-02-29, 09:41:40 »
Mam kwarc rózowy, który czyściłam pod wodą i nad świecą i nie daje się bo mój kontroler wewnętrzny zajadle go atakuje. Spróbuję wahadełkiem.

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-02-29, 09:16:35 »
Możesz spróbować czyścić kamyczki wahadełkiem.
Kręć w lewo z intencją oczyszczenia wszystkich negatywnych wibracji do zatrzymania wahadełka.
Zobacz czy tak oczyści się skuteczniej jak wodą.

Inga

  • Gość
[#]   « 2016-02-29, 09:07:02 »
Mam grot krzemienny który u mnie leży od lat i który dostałam od ojca, który go znalazł na naszym polu. Pomyślałam że on może żle promieniuje, bo może służył do zabijania ludzi. Wzięłam go pod wodę i czuję jak jakiś jaskiniowiec, odziany w skóry wbija ten grot w zwierzę. Ale nie ma tu agresji, te człowiek czuje przyjemnośc, bo się cieszy że będzie miał co jeść. Potem czuję wyrażniej jaki on jest. Jest przyjazny, ma ciepłe serce, prawidłowe uczucia seksualne, i jest bardzo taki naturalny, prawdziwe emocje, prosto z natury, brak w nim sztuczności, taki harmonijny.
Potem córka wzięła go do wody i stwierdziła że poczuła na nim krew zwierzęcą ale że grot jest pozytywny.

Mam też duży kawałek bursztynu, który ojciec znalazł nad morzem gdy był w wojsku. Kiedyś bursztyny były tanie więc w mojej rodzinie był uważany za bezwartościowy i się ponieiwerał po szufladach. Dla mnie miał wartośc i dlatego go sobie zabrałam.
Wziełam go do mycia a tu szok. Obrazy naszej rodziny, poczuice że on jest bezwarościowy a potem pojawiła się historia maltretowania mnie przez ojca. Odczytałam nowe fakty, coś o czym nie wiedziałam że ojciec mi to robił. Gdy córka wzieła go do rąk to powiedziała że przerwaca się sie jej w żołądku i go odrzuciła. Wątpię aby się go dało oczyścić. Jestem z nim związana bo pamietam go od zawsze. Lubiłam w dzieciństwie trzymać go w rękach.

Inga

  • Gość
[#]   « 2016-02-29, 08:45:33 »
Pod wpływem p Moskalik zaimetersowałam się kamieniami. Powyciągałam stare kamienie na wierzch, chcę nimi podwyższać wibracja wody, chcę nosić na sobie. Chcę kupić czaroit ale nie wiem gdzie warto.
Który szungit będzie najlepszy?
 Jak je oczyszczać?
Może z tej strony którą poleca Blackrose.
Moja córka kupiła kiedyś ametyst i teraz go chciała sobie włożyć pod poduszkę. Poradziłam jej wby go najpierw oczyściła. Ledwo włozyła go pod wode tak od razu poczuła że na nim są emocje chciwości. Na pewno nie nasze emocje. Tylko kogoś kto to sprzedawał. Dlatego ważne jest pochodzenie kamieni.
« Ostatnia zmiana: 2016-02-29, 08:49:46 wysłana przez Inga »

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-05-06, 07:13:44 »
Ja podczas swoich zabiegów często wykorzystuje kamienie.
Np. dla wew. dziecka często robię z różowym kwarcem, ale moim ulubionym kamieniem jest lapis lazuri.

Blackrose

  • Wiadomości: 1 330
  • Płeć: Kobieta
  • Access Bars, psychoterapia, masaże, uzdrawianie duchowe
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2015-05-05, 22:07:39 »
furyah, tego akurat nie. Mam za to jaspis czerwony, karneol i kryształ górski. Przy okazji polecę ciekawą stronę dzięki, której można się zaopatrzeć w wahadełka z kamieni - http://www.greenharmony.pl/51-wahadla

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-05-05, 21:35:15 »
Kryształ górski włożyć do wody do picia. Niech sobie w niej leży.
Woda lepiej smakuje :)

furyah

  • Wiadomości: 571
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-05-05, 21:07:33 »
Blackrose, ja też lubię ametyst. A masz wahadło z kwarcem różowym?
Doktor, czemu akurat akwamaryn? Do czegoś ci ma służyć?

Blackrose

  • Wiadomości: 1 330
  • Płeć: Kobieta
  • Access Bars, psychoterapia, masaże, uzdrawianie duchowe
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2015-05-05, 20:40:41 »
Mam Kilka wahadełek z kamieniami :) najbardziej sprawdza się z to ametystem, nie dość że jest bardzo ładne i przyjemne, to jeszcze świetnie harmonizuje.

Doktor-X

  • Wiadomości: 2 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-05-05, 20:09:40 »
Hej furyah
Ja od niedawna nosze akwamaryn. Taki mały kawałek kupiłem na zawieszce. Napewno coś tam daje. Czytałem że większą skuteczność w działaniu kamieni szlachetnych i półszlachetnych osiąga się gdy się je naładuje pozytywną energią.

furyah

  • Wiadomości: 571
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-05-05, 19:50:04 »
Zakładam nowy wątek, bo widzę, że nie ma nic na temat działania naturalnych kamieni. Jeśli ktoś pracuje z kamieniami, bardzo proszę, żeby podzielił się swoim doświadczeniem. Ja minerałami interesuję się od dawna, choć raczej amatorsko i pod względem estetycznym, bo bardzo podoba mi się biżuteria. Zastanawiam się, na ile właściwości kamieni mogą wspomóc rozwój i osiąganie zamierzonych celów.