Autor Wątek: Terapia Bars - Iza Płoch - zabiegi i szkolenia terapeutów  (Przeczytany 12501 razy)

Sebastian Osuch

  • Gość
[#]   « 2014-10-08, 22:41:34 »
Sądzę ze jeśli metoda jest związana z dotykaniem punktów na głowie które maja aktywować przemiany, to jest potrzebna do tego obecność głowy pacjenta, ale nie jestem ekspertem.

Atlanta

  • Wiadomości: 1 407
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-10-08, 17:08:17 »
później opowiedz jak było.
a tego nie można korespondencyjnie?

Sebastian Osuch

  • Gość
[#]   « 2014-10-08, 16:48:46 »
Jestem już prawie umówiony :)

hydrozagadka

  • Wiadomości: 2 696
  • Płeć: Kobieta
  • http://uzdrawianieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-10-08, 11:13:04 »
Iza na pewno prowadzi sesje w Warszawie.

Sebastian Osuch

  • Gość
[#]   « 2014-10-07, 22:22:52 »
Jakby ktoś mi mógł zrobić taki zabieg w Niedziele w Krakowie lub w Warszawie w poniedziałek miedzy 7 a 9 to chętnie sie umowie

Jestem ciekawy efektów tej metody

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2014-10-07, 12:13:38 »
A gdzie sesje prowadzisz?

Ina

  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
  • Iza Ploch, Instruktor Bars, Regreser.
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2014-10-07, 12:05:25 »
W tym roku (trochę przypadkiem) zrobiłam licencjonowany kurs Bars pozwalający na wykonywanie terapii Bars. Efekty terapii, które mogę obserwować wciąż mnie zadziwiają stąd moja oferta sesji Bars, która jest energetycznym procesem na ciele. Opiera się na delikatnym dotyku (praktycznie puszczaniu energii) w określonych punktach na głowie, z których uwalniają się utrwalone przez nas programy, przekonania, osądy dotyczące różnych aspektów życia. Otwiera się miejsce na nowe, lepsze funkcjonowanie, pozwalając z łatwością dokonywać pozytywnych przemian. Barsy ułatwiają dokonanie zmian we wszystkich obszarach życia uwalniając przyszłość od wpływu przeszłości działając już na poziomie komórkowym. Informacje o samej metodzie można znaleźć na stronie http://www.accessconsciousness.pl
Efekty stosowania Bars najlepiej mogłam zaobserwować u osób zaawansowanych w rozwoju duchowym, gdzie sam proces i zmiany po nim są dla mnie wciąż niezwykłe i co najmniej zadziwiające. Wraz z osobami otrzymującymi sesje Bars mogłam obserwować, iż jej działanie jest delikatne a jednocześnie bardzo silne, co wskazywało by na wysokie energie.
Przeciętna sesja trwa około 1,5 godziny, ale w przypadku osób zaawansowanych w rozwoju duchowym uwalnianie od wzorców jest tak intensywne, że sesja może trwać parę godzin.
Jest to metoda, którą nie da się zaszkodzić i zawsze przynosi pozytywne efekty, w najgorszym przypadku doskonałego samopoczucia jak po dobrym masażu a w najlepszym przyczyniając się zmian na lepsze w życiu z łatwością, lekkością i radością. 
Jestem pod wrażeniem efektów metody (np. u rozwijającej się duchowo osoby, która miała przez miesiąc codziennie sesje Bars zmiany były ogromne), dlatego zapraszam chętnych do sprawdzenia i zastosowania u siebie metody Bars i jej efektów: uwolnienia się od starych wzorców i ograniczeń i zmian na lepsze w życiu.
Wszystkie szczegóły sesji najlepiej ustalić poprzez kontakt emailowy izaploch@wp.pl lub telefonicznie 609 269 978.
Pozdrawiam, Iza
« Ostatnia zmiana: 2014-11-09, 22:06:36 wysłana przez almighty »