Autor Wątek: Terapia Bars - Iza Płoch - zabiegi i szkolenia terapeutów  (Przeczytany 12494 razy)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-10-23, 19:32:00 »
Dziękuję za info. To będzie pączkować przy takiej dostępności:)
Dobra metoda dla par i bliskich znajomych na wymianę, m.in dlatego, że łatwa w użyciu.

« Ostatnia zmiana: 2014-10-23, 19:38:52 wysłana przez Sylvia »

kinga roszczyniała

  • Wiadomości: 903
    • www.czysteswiatlo.com
  • Kinga Roszczyniała, www.czysteswiatlo.com (konsultacje,analizy,wypalanie węzłów,sesje regresingu)
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2014-10-23, 18:04:27 »
Sylvia, to prawda.

Później jeszcze trzeba podpisać kontrakt i zapłacić za roczną licencję.

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-10-23, 17:52:51 »
Jeszcze doprecyzowując. Nie 3 dni szkolenia, tylko 3x powtórzone to samo 1-dniowe szkolenie. I jest się uprawnionym instruktorem?

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-10-23, 09:14:40 »
Czy to prawda, że żeby zostać instruktorem Access Bars wystarczy pójść do 3 instruktorów po jednym 1-dniowe kursie tej metody?
Czyli 3 dni szkolenia i jest się uprawnionym do uczenia innych tej metody?

kinga roszczyniała

  • Wiadomości: 903
    • www.czysteswiatlo.com
  • Kinga Roszczyniała, www.czysteswiatlo.com (konsultacje,analizy,wypalanie węzłów,sesje regresingu)
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2014-10-20, 12:41:06 »
Dzięki Iza :)

W takim razie do spotkania, pewnie najprędzej na jakichś warsztatach u Leszka :)


Ina

  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
  • Iza Ploch, Instruktor Bars, Regreser.
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2014-10-19, 21:09:26 »
Jak wygląda sesja Bars – osoba otrzymująca sesję leży wygodnie a wybrane punkty na jej głowie są delikatnie dotykane.
Jak może przebiegać sesja Bars – nie zaobserwowałam tu reguły. Nawet u tej samej osoby w czasie sesji mogą być odczuwane: konkretne uwalniane wzorce, uwalniane bez odczucia co jest uwalniane albo tylko że coś delikatnego się dzieje.
Ile zostanie uwolnione w czasie sesji – to zależy, podobnie jak w innych metodach, od otwartości na uwalnianie się i pozytywne zmiany. U osób bardzo otwartych na uwalnianie od starych wzorców „płynie” jak wodospad. Przy blokadach na uwalnianie „płynie” małym strumyczkiem, czasami z przerwami, ale to też się zmienia i w kolejnych sesjach jest coraz lepiej.
Co może być uwalniane - najróżniejsze wzorce, czasami schodzą nawet węzły. Sesje Bars można też stosować, jako „odgruzowanie” przygotowujące do mocniejszych węzłów ustawionych na konkretne elementy.
W metodzie Bars, podobnie jak w innych, jeżeli osoba wykonująca i otrzymująca sesje ma podobne wzorce są one mocniej i pełniej uwalniane.
O wywalankach po sesji już pisałam, zdarzają się, ale rzadko, będą to obserwować, aby wyłapać jakąś zależność, jeżeli istnieje. Z reguły występuje uczucie lekkiego oszołomienia podobnie jak po węzłach, człowiek czuje nową przestrzeń w sobie.

Ina

  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
  • Iza Ploch, Instruktor Bars, Regreser.
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2014-10-19, 21:07:55 »
Nie wiedziałam, że też zrobiłaś instruktora. To super będziemy mogły wymieniać się obserwacjami i pomysłami. Szkoda że nie mieszkamy bliżej to można byłoby razem robić pewne elementy i się wymieniać na przykład zabiegami na ciele i twarzy o czym dopiero myślę. Podoba mi się jak idziesz do przodu, to jest takie budujące.

kinga roszczyniała

  • Wiadomości: 903
    • www.czysteswiatlo.com
  • Kinga Roszczyniała, www.czysteswiatlo.com (konsultacje,analizy,wypalanie węzłów,sesje regresingu)
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2014-10-19, 08:50:54 »
Właśnie uzyskałam uprawnienia instruktora i mogę uczyć prowadzenia sesji Bars.

Iza, ty też? :) Ale fajnie! Ściskam cię ciepło :))

Mateusz

  • Wiadomości: 1 234
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-10-18, 23:41:38 »
A jest ktoś kto robi sesje BARS w Krakowie?

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-10-18, 23:18:39 »
Polecam szkolenia. Na prawdę warto.
Pracując z osobami po BARS, przy okazji wypalania węzłów karmicznych sięgam głębiej, bo to, przez co zwykle musiałem się przebijac, by dotrzeć do węzłów, klienci mają już wyczyszczone :)

PS
 Przedwczoraj sesję robiła mi Ina. Włożyła wiele czasu i energii i... zaowocowało to dziś, bo przygotował się grunt do puszczenia wzorców związanych z moją cięzką chorobą, kiedy miałem ok roczku. Trochę nawet byłem zaniepokojony, bo po zabiegu, w klatce piersiowej odczuwałem kłucia i bóle, ktore źle mi się konjarzyły.
Dziś, podczas sesji, którą robiła mi Tola, pusciły chroniczne napięcia, które były owocemi bardzo bolesnej choroby, jaką było zapalenie opłucnej (każdy wdech to był ból nie do wytrzymania).
Wcześniej odreagowywałem te chorobę i jej skutki, ale dziś pusciło na poziomie pamięci komórkowej. Aż mi lżej :)
Obu uzdrowicielkom bardzo dziekuję :)

Ina

  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
  • Iza Ploch, Instruktor Bars, Regreser.
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2014-10-18, 22:40:04 »
Właśnie uzyskałam uprawnienia instruktora i mogę uczyć prowadzenia sesji Bars. Po moim szkoleniu będzie można samodzielnie prowadzić sesje Bars mając oficjalne uprawnienia Access Consciousness. Daje to duże możliwości wymiany sesji Bars, ofiarowywania jej najbliższym, czy odpłatnego wykonywania sesji. Szczególnie polecam takie szkolenie partnerom, którzy mogą jak najczęściej wymieniać się sesjami Bars, co daje ogromne efekty. Bardzo polecam sesje Bars w związkach, kiedy można wymieniać się sesjami codziennie i wspólnie mocno iść do przodu. Jak już wcześniej pisałam metoda Bars jest delikatna a jednocześnie bardzo silna a sama sesja jest przyjemnie relaksująca dając nową przestrzeń dla wszystkiego co najlepsze.   
Szkolenie uprawniające do samodzielnego prowadzenia sesji Bars trwa 8 godzin i prowadzę je w Warszawie. Zapraszam wszystkich chętnych do zobaczenia, co wam może dać sesja Bars a potem może uczestniczenia w nauce prowadzenia sesji.

Ina

  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
  • Iza Ploch, Instruktor Bars, Regreser.
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2014-10-18, 21:22:51 »
Jeżeli chodzi o wywalanie to z drugiej strony miałam osobę na sesji Bars, której właśnie mocno wywalało i z tego powodu potrzebowała sesji. Po sesji wreszcie jej odpuściło i uwolniła to co ją blokowało w działaniu, w końcu mogła już spokojnie funkcjonować. Czyli z jednej strony mogą być wywalanki po sesji Bars ale też uspokojenie i uwolnienie. Nie zauważyłam tu jakiejś reguły ale wywalanki po sesji nie są szczególnie częste. Częściej jest ulga i poszerzona przestrzeń wewnętrzna. Czasami schodzą stare blokady i nagle nierozwiązane problemy daje się łatwo uwolnić, i to jest bardzo przyjemne co wiem z własnego doświadczenia. Cały czas prowadzę obserwacje jak działa metoda Bars. Postaram się na wpisywać moje obserwacje, co mnie też zmobilizuje do ich uporządkowania tym samym lepszego poznania efektów tej metody.

hydrozagadka

  • Wiadomości: 2 696
  • Płeć: Kobieta
  • http://uzdrawianieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-10-18, 20:24:38 »
Iza robiła mi zabieg jeszcze w trakcie praktyki - i było fajnie, choć nie wychodziły wyraźnie jakieś konkrety ani nie było "fajerwerków" - tylko po zabiegu poczułam ulgę, większy sposój i mniej napięc. I to było dla mnie dobre i ważne :)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-10-09, 16:48:32 »
Jakiś czas temu zabieg zrobiła mi Tola. Było fajnie :)
 Po 2 dniach Iza. Też było fajnie. A potem przez tydzień mi wywalało :) 

Tola

  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • Anna Wolska-Maślanko, sesje BARS, regresing, uzdrawianie duchowe, anna.maslanko@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2014-10-09, 00:31:22 »
Głowa jest niezbędna  ;  ))