Autor Wątek: Uzdrawianie rekonektywne  (Przeczytany 3147 razy)

tod

  • Wiadomości: 261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-09-25, 23:05:22 »
Od dłuższego czasu chciałem kupić książkę 'Połączenie ze źródłem' ale już się raczej nie zdecyduję. Dzięki Martinus za krótką i treściwą recenzję tej książki :)

Sylvia, mogłabyś napisać dokładniej co tam nie tak jest u Erica Pearlsa na 3 oku? Jakieś wzorce manipulacyjne?

Ja jak patrzę na jego zdjęcia to widzę narcyza :) Wydaje mi się, że chce prezentować się w sposób wyidealizowany przed innymi, no i ogólnie jest taki 'idealny'.

medżik

  • Gość
[#]   « 2014-06-12, 09:57:16 »
Martinus, wiele książek jest tak napisanych w formie pierdu pierdu , bo gdyby miały być treściwe, to by wszystko zmieściło się na kilku stronach (i może nawet te kilka str jest warte ceny całej książki) i nawet jak ktos ma coś wartościowego do przekazania na tych kilku stronach, to na reszcie musi lac wodę.. też mnie to zirytowało w kilku książkach, choć od razu doszedłem do wniosku że może ma coś do przekazania, choć objętościowo jest to nie wiele.
Tak jest też np z książką kod uzdrawiania, gdzie kod możesz zmieścić na polowie strony , a na drugiej polowie
dac jakieś dodatkowe info do stosowania. Przy okazji- kod uzdrawiania zdaje się działac na wile osób i nawet chory i bez połączenia może się uzdrowić... jak to wytłumaczyć ?

Martinus

  • Wiadomości: 313
  • Płeć: Mężczyzna
    • Terapia Duszy
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-06-11, 20:15:31 »
Nie wiem, jaki on teraz jest i jaki w ogóle jest twórca tej metody, i czy jego metoda jest skuteczna, czy nie. Napiszę tylko o swoich odczuciach, odnośnie jego książki. Zresztą, gdzieś chyba na Amazon też czytałem recenzje niektórych i podobnie pisali. Książka niby miała być o tej technice itd., bo taka nazwa, a tak naprawdę praktycznie cała jest o nim, jaki to on wspaniały itd. Dawno czytałem, byłem podjarany ta książką, jak ją kupiłem, oczekiwałem czegoś innego, a dostałem książkę o tym, jaki ten gostek jest cudowny i wspaniały.

Ale, to tylko mój punkt widzenia z kiedyś tam. Nie wiem, jak jest teraz itd.

Na odczucie, to raczej według mnie jest tam łączenie z jakimiś istotami. On jest tam w tym miejscu nieświadomy i ma wyobrażenie, że łączy się z czymś w rodzaju bogiem itd. Ale w tym miejscu śpi. I tam poprzez niego działają te istoty.

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-06-11, 17:26:09 »
medżik
Wiem co Leszek napisał i o co mi chodzi;)

Połączenie to stan przejściowy, moment, w drodze do Jedności ze światłem Boga. Jeśli połączenie nie transformuje się w Jedność, to coś jest nie tak z tym 'pełnym połączeniem". Szybka transformacja w jedność powinna być oczywista. Nie jest się wtedy w połączenie, staje się tym z czym się połączyło np. miłością, mądrością, światłem. Połączenie nie musi być pełne, żeby stopniowo jednoczyć, żeby transformować w jakiejś indywidualnej kolejności różne aspekty siebie i życia. Dla mnie to tak wygląda, gdy obserwuję pewne procesy energetyczne.

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-06-11, 16:48:41 »
ten gostek mi się nie podoba, cos manipulacyjnego przy nim czuję

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-06-11, 16:41:59 »
Cytuj
Jak ktoś chce niech sam sprawdzi te połączenia czy czuje je jako czyste pole miłości i świadomości.
na pewno jest to Wyższa Inteligencja,  ale miłości do ludzi w tym raczej nie ma, bardziej są to podłączenia pod jakieś duchowe istoty i systemy sterujące/ manipulujące umysłami , do tego  klimat "stechnicyzowanej" kontrolowanej "z góry" cywilizacji pozaziemskiej , brrr, silne to jest ale po co to odnawiać ? wysoka cena ew. uzdrowienia i sukcesu ; ) 

medżik

  • Gość
[#]   « 2014-06-11, 16:25:05 »
Leszek napisał o połączeniu, to chyba nie to samo co jedność ze światłem Boga ; )

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-06-11, 13:36:05 »
Leszek
Jedność ze światłem Boga widzisz w tym Panu? To co robi na 3 oku u ludzi nie przeszkadza temu wg ciebie?
Gdy równocześnie kontempluję energie Boga i widzę te zdjęcia (prawie równocześnie, najpierw energie Boga, później ten Pan), to czuję wyższe wibracje, niż jest w połączeniach tego Pana.

Trochę by pisać co jeszcze płynie z tego źródła, szczególnie na 3 oku. Warto zbadać trop astralnej Atlantydy i ciągu dalszego współcześnie na ziemi, gdzie jedni korzystają na upadku innych i nie przekraczaniu pewnych pułapów energetycznych przez rozwojowców. A inni, mimo dobrych chęci, żeby być szczęśliwymi i spełnionymi, dostrajają się do korzyści tych co mają skorzystać i upadają na życzenie tamtych elit w różnych dziedzinach życia, żeby zasilać. Podtrzymywanie pewnej struktury rządzącej progami rozwoju też w tym jest. Jak ktoś ma do oczyszczenia takie połączenia i przyszedł czas, to sobie je oczyści.

« Ostatnia zmiana: 2014-06-11, 13:40:49 wysłana przez Sylvia »

medżik

  • Gość
[#]   « 2014-06-10, 12:02:57 »
ja do metod podchodziłem bez żadnych nastawień świadomych, pozwalałem by działały, nie wiem, czy to autosugestia , no i zazwyczaj miałem motywacje , czyli jakieś palące problemy, które chciałem ruszyć, a nie z ciekawości czy dla recenzji czy bez celu


Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-06-10, 05:40:07 »
Ja u niego widzę piękne, pełne połaczenie. :)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-06-10, 00:24:14 »
to zawsze int6eresujące dla mnie gdy ktoś mówi , że jakaś metoda nie jest dla niego
zastanawiam się na ile to jest wypowiedziane z pozimu rzeczywistego, a na ile z poziomu zachowawczej podświadomości (ochrona wzorców, ego)
ciekawe czemu na mnie dzialala każda metoda jakiej probowałem

medżik
Czemu wszystko działa? To się nazywa moc autosugesji;) Gratuluję umiejętności, bo raczej nie chodzi o metody.
Ale nie to było napisane, że coś nie działa. Było coś innego w tym wątku.
Nie każda metoda jest tak korzystna jak wygląda na pierwszy rzut oka, i nie każda tak niekorzystna jak jest opisywana, ponieważ 90% tego świata to iluzja ego. Proporcjonalnie do intencji na ziemi.

Tutaj 'twórca metody połączenia ze źródłem' https://www.google.pl/search?q=eric+pearl&client=firefox-a&hs=kf9&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=NzOWU5O5Ja7o7AajooCQAQ&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1600&bih=714
Jak ktoś chce niech sam sprawdzi te połączenia czy czuje je jako czyste pole miłości i świadomości. Dla jednych tak, dla innych nie. Za skutki każdy sam odpowiada.





medżik

  • Gość
[#]   « 2014-06-09, 19:29:19 »
Ja też Leszkowi dziękuje za wyjaśnienie

Doktor-X

  • Wiadomości: 2 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-06-09, 19:22:58 »
Leszek
Dzieki za to co napisales. W takim razie dobrze by bylo znac kompetencje osoby wykonujacej taki zabieg.

Medzik
Madrze w sumie piszesz. Dochodze do wniosku ze nie kazda metoda jest dla kazdego w danym momencie.

medżik

  • Gość
[#]   « 2014-06-09, 18:46:40 »
Cytuj
Na pewno nie kazda metoda jest dla kazdego.

to zawsze int6eresujące dla mnie gdy ktoś mówi , że jakaś metoda nie jest dla niego
zastanawiam się na ile to jest wypowiedziane z pozimu rzeczywistego, a na ile z poziomu zachowawczej podświadomości (ochrona wzorców, ego)
ciekawe czemu na mnie dzialala każda metoda jakiej probowałem
było to na tyle na ile byłem w danym czasie otwarty na uzdrowienie, lub na tyle na ile profesjonalne było jej zastosowanie, ale metoda spisywała się
oczywiście każda ma swoją specyfikę i zakres/ sytuacje w którym sprawdza się najlepiej i nie ma potrzeby robić wszystkiego naraz , albo nawet ktoś może nie mieć potrzeby wogóle z pewnych metod korzystac,
 rozumiem "nie mam potrzeby" natomiast nie rozumiem "to nie dla mnie"

« Ostatnia zmiana: 2014-06-09, 18:50:51 wysłana przez medżik »

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-06-09, 05:22:06 »
O tym, co robię, mogłbym ogólnikowo napisać tak, jak w 1 poście napisano o uzdrawianiu rekonektywnym. Jednakże nie znam szczegółów, a one mogą być inne w skutkach, chociaż z opisu wynika, że powinny być identyczne.
Skuteczność tego typu metod jest zależna od tego, czy i w jakim stopniu uzdrowiciel rzeczywiście potrafi podłączyć się pod "Źródło" (czyli boską miłośc, mądrość, światłość i moc). Jeśli by jednak "źródło" definiował inaczej, wówczas efekty będą inne. 
« Ostatnia zmiana: 2014-06-09, 05:25:42 wysłana przez Leszek.Zadlo »