Autor Wątek: Kupię / sprzedam książki, płyty, kasety i inne takie tam...  (Przeczytany 43174 razy)

Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2014-11-04, 20:10:43 »
Joanna P
Zainspirowałaś mnie, też zrobię czystkę na półce bo już się nie mieszczę:)

SPRZEDAM:

Osho: 
"Radość" 10 zł
"Bliskość" 10zł
"Tajemnice życia"  12zł
"Księga zrozumienia"  12 zł
"Miłość, wolność, samotność" 12 zł

Anthony de Mello "Przebudzenie" 10 zł
Seremet  "Uzdrawianie mocą żywiołów" 10 zł
Hicks "Potęga twoich emocji" 12 zł
Schache "Magnetyzm serca" 12 zł
L. Żądło "Giganci ducha" 10 zł
Wereszczagin:
"Pewność" 10 zł
"Wyzwolenie" 10 zł
D. Doliński "Psychologiczne mechanizmy reklamy" 15 zł
Atkinson "Jak wydobyć się z depresji" 8 zł
A. Atras "Zanim rodzina Cię wykończy i zanim ty wykończysz rodzinę" 12 zł

Książki w stanie dobrym i bardzo dobrym. Szczegóły proszę na priv:)

+ koszt wysyłki wg poczty polskiej

Joanna P

  • Wiadomości: 185
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-11-04, 19:33:58 »
Sprzedam książki:

"Huna,doświadczanie zrozumienia"  Dariusz Cecuda-stan dobry-zakreślacz    -8 złotych
"Diagnostyka karmiczna" Marijan Ogorevc-stan dobry-podkreślacz w użyciu  -10 złotych
"Grupa krwi a odżywianie" Urszula Lemańska -stan bdb -                             -15 złotych
"Zdrowie na własne życzenie-mikstura oczyszczająca..." Józef Słonecki -bdb  -10 złotych
"Ręce precz od tej książki" -Jan van Helsing-stan bdb                                   -15 złotych
"Numerologia" Jean-Daniel Fermier -stan bdb                                              -10 złotych
"Tajemnice zagubionej modlitwy" Bregg Braden -stan bdb                            -10 złotych
"Możesz uzdrowić swoje życie" -Louise Hay  (stan bdb)                                -15 złotych
"Potęga podświadomości" Joseph Murphy  (stan bdb)                                   -15 złotych
"Przebudź się ! "Joe Vitale (stan doskonały )                                                -15 złotych
" Reiki" Diane Stein  (stan bdb)                                                                  -15 złotych

Do ceny trzeba doliczyć koszta przesyłki według cennika poczty.

Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2014-10-18, 20:54:06 »
Kupię chętnie używane książki Leszka Magiery:
"Masaż orientalny", "Masaż w kosmetyce i odnowie biologicznej", "Relaksacyjny masaż leczniczy",  "Masaż leczniczy klasyczny".
:)

Sebastian Osuch

  • Gość
[#]   « 2014-07-03, 14:26:13 »
Sprzedam wahadlo Om szpiczaste z 3 omkami z Zabrza, w dobre rece bo wymaga ono dopieszczenia i regeneracji. 95 Zl plus przesylka z Danii
« Ostatnia zmiana: 2014-07-03, 14:29:09 wysłana przez Sebastian Osuch »

J034

  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-05-07, 08:37:03 »
Sprzedam płytki Leszka RSR o związkach damsko męskich.
Tytuły poszukam jak ktoś wogóle zainteresowany.

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2014-05-06, 20:19:52 »
Mam do sprzedania "Kod uzdrawiania "-Alexander Loyd  stan b.dobry - cena 15 zł + koszty przesyłki

Książka ma już nowego własciciela :)

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2014-05-06, 13:27:13 »
Mam do sprzedania "Kod uzdrawiania "-Alexander Loyd  stan b.dobry - cena 15 zł + koszty przesyłki

Tulia

  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Katarzyna Jezierna, www.zyciezaniolami.pl
  • Status: Regreser
[#]   « 2014-04-02, 19:24:28 »
Polecam:

"Życie po życiu" Raymond A.Moody - stan bdb - 15zł
"Channelling - jak nawiązać kontakt z nauczycielami duchowymi" Barbara Burns - stan bdb - 15zł

"Misterium tarota" (o arkanach wielkich) i "Misterium tarota Arkana Małe" obie pozycje Alicji Chrzanowskiej - stan - mocno używane, arkana małe zostały nawet ponownie zbindowane;-) - cena 10zł za obie pozycje razem

CD "Szkoła optymizmu" L.Żądło - stan bdb - 15zł

Koszty przesyłki: list zwykły 5zł, priorytet 7zł, przy kilku pozycjach korzystniej jest wysłać tzw. mini paczką - 8,50zł lub mini paczka priorytet 9,50 (dziś byłam na poczcie rozeznać ceny ;-))) )

Proszę o kontakt na priv lub na maila

medżik

  • Gość
[#]   « 2014-03-23, 16:14:14 »
To świetnie, odezwe się wieczorem na priv z danymi. Dzięki! :)

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2014-03-23, 12:46:27 »
Ja też mam "kod uzdrawiania", mogę puścić po tyle co Joanna jak by ktoś chciał :) Mam też "Klucz do tajemnic umysłu- regresing w praktyce" oraz "Huna w praktyce" (kto da więcej, cena wywolawcza dla obu 5zł) . Resztę książek jeszcze potrzymam :) Aktualne do odwołania.

to ja bym wzięła ten kod uzdrawiania :)

medżik

  • Gość
[#]   « 2014-03-23, 12:30:25 »
Ja też mam "kod uzdrawiania", mogę puścić po tyle co Joanna jak by ktoś chciał :) Mam też "Klucz do tajemnic umysłu- regresing w praktyce" oraz "Huna w praktyce" (kto da więcej, cena wywolawcza dla obu 5zł) . Resztę książek jeszcze potrzymam :) Aktualne do odwołania.

iloveperfumes

  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2014-03-21, 18:28:32 »
Sprzedam:
"Magnetyzm serca" Ruediger Schache, jak nowa, 25 zł z przesyłką
"Potęga serca" Grzegorz Kazimierczak, jak nowa, 25 zł z przesyłką

Kupię:
"Sekretny język twojego ciała" Inna Segal

Joanna P

  • Wiadomości: 185
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-03-20, 07:53:52 »
Theta healing obie już w dobrych rękach,Kod uzdrawiania oraz obie płyty też :-)))...Reszta jest,czeka,można mocno ponegocjować :-)...

Joanna P

  • Wiadomości: 185
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-03-15, 18:06:01 »
Podbijam-ceny do mocnej negocjacji :-)...


Sprzedam książki

"Theta healing-wprowadzenie..." Vianna Stibal (stan bdb)                            -30 złotych
"Theta healing-dla zaawansowanych" (stan bdb-zakreślone markerem frazy) -25 złotych
"Kod uzdrawiania "-Alexander Loyd  (stan doskonały-"nie śmigana" )            -20 złotych
"Możesz uzdrowić swoje życie" -Louise Hay  (stan bdb)                                -20 złotych
"Potęga podświadomości" Joseph Murphy  (stan bdb)                                   -15 złotych
"Przebudź się ! "Joe Vitale (stan doskonały )                                                -20 złotych
" Reiki" Diane Stein  (stan bdb)                                                                   -20 złotych
"Bądź aniołem swojego życia"Ewa Foley (stan bdb)                                       -20 złotych
"Sekret" Rhonda Byrne (stan bdb)                                                               -15 złotych
"W dżungli podświadomości" Beata Pawlikowska(stan bdb)                            -20 złotych
"Wyzwolenie " i "Kształtowanie" Dimitri Wereszczagin                  obie pozycje-20 złotych

Płyty

"Moje prawo do istnienia"Darka Logi 
"Uzdrawianie związków z rodzicami"Leszka Żądły  -co do ceny-dogadamy się :-)

Do ceny proponowanej(możemy ponegocjować) trzeba doliczyć koszty przesyłki.

Polecam-kontakt na priv .

Dariusz

  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dariusz Łuszcz
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-03-12, 08:49:46 »
Sprzedam następujące artefakty radiestezyjne:

1) Różdżka kryształowa produkcji Ciszaka
ulotka informacyjna
zasuwany pokrowiec
cena 120 zł z kosztami pakowania i wysyłki.

http://imgur.com/c9D34QJ
http://imgur.com/X0LXnpS

2) Wahadło stablizator czakramów produkcji Ciszaka
cena 120 zł z kosztami pakowania i wysyłki.

http://imgur.com/W2wp6uh
http://imgur.com/BulmnRo

1) oraz 2) sprzęt w bardzo dobrym stanie, zaledwie kilka razy używany.