Autor Wątek: Psychotronika w świetle badań naukowych  (Przeczytany 60079 razy)

Piotr

  • Wiadomości: 788
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kultura aryjska
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-08-15, 21:23:49 »
Moim zdaniem jak najbardziej, ale nie ze względu na sekty i naciągaczy, ale po to, by nie naśladować innych, a odkrywać SWOJĄ naturę. Oczywiście inne osoby, m.in. autorytety, dają dużo cennych informacji, z których chętnie się korzysta:)

Magic

  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-08-15, 17:34:13 »
Piotrze czy w takim razie nalezy zaniechac takze rozwoju duchowego w oparciu o zaufanie wszelkim autorytetom, gdyz zdarzaja sie w tej "branzy" sekty i naciagacze? ;)

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-08-15, 16:45:05 »
Piotr z tego co napisała Vanilla nie widzę, żeby gdziekolwiek ujęła żeby to "było udokumentowane przez Pentagon". Wiadomo wszak, że Pentagon dokumentów nie ujawnia  :-0
Czytałam o tych bliźniaczkach. Ponoć 'przepowiednie' które one podają są rejestrowane = dokumentowane  po to, aby potem zweryfikować ich wiarygodność.
Można też obejrzeć wywiady z nimi.

Piotr

  • Wiadomości: 788
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kultura aryjska
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-08-14, 20:56:52 »
Rozumiem to, ale i trochę się dziwię, że wiele osób zajmujących się rozwojem duchowym cały czas zachłannych jest na "naukowe dowody" tego, w co wierzą.
W czasach, kiedy olbrzymia część badań naukowych to zwykłe wydmuszki, w czasach totalnej komercjalizacji, upolitycznienia i relatywizacji nauki, ludzi cały czas podnieca magiczne wyrażenie "badania naukowe (wykazały)". Mało tego, ludzie ci uważają się za rozsądnych i racjonalnych.
Leszek nierzadko przytacza różne wyniki badań. Rzeczywiście, może to ugruntować wiele osób na ich duchowej drodze.
Ale takie osoby cały czas oddają cześć bożkom. Dla nich ciągle najpierw jest "nauka" (jakby ktoś był łaskaw wyjaśnić, co to słowo w ogóle dziś oznacza), a dopiero za jej autorytetem można zająć się "duchem".

"Udokumentowane..." Przez Pentagon? No, to ci dopiero dokumenty...

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-08-14, 05:21:07 »
Nic o nich nie wiem.

VanillaOrchard

  • Gość
[#]   « 2013-08-13, 23:55:45 »
Mhm, a co powiesz na Psychic Twins - Terra i Linda Jamison? To są dopiero ciekawe dziewczyny... Podobno jedna dusza w ciele bliźniaczek, ja nie wiem, czy to jest możliwe? Brzmi nieprawdopodobnie. Ale ich przepowiednie są udokumentowane i były na usługach Pentagonu (a może nawet nadal są). wszystko mają udokumentowane

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-08-13, 23:43:55 »
Bioenergoterapia: miażdżące dowody biofizyczne, kompromitacja opowiastek o złych duchach  i rzekomym oszustwie:
http://klinikaduszy.pl/wp-content/uploads/2011/05/bioenergoterapia.pdf