Autor Wątek: Inspiracje  (Przeczytany 263185 razy)

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-12-07, 15:27:24 »
dobre pytania, kto prawdę kocha prawdę otrzyma :)

i nie ruszają mnie już Twoje wycieczki w kierunku ego :), btw. moje ego jest kochane całkowicie; a teraz uzdrawiam i te chorą  dysocjację; nie ma już żadnego mojego ego; jestem po prostu ja  i kocham całego siebie

https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/035/410/Screen_Shot_2020-10-05_at_11.51.58_AM.png

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-12-07, 14:17:22 »
dobre pytania, kto prawdę kocha prawdę otrzyma :)

i nie ruszają mnie już Twoje wycieczki w kierunku ego :), btw. moje ego jest kochane całkowicie; a teraz uzdrawiam i te chorą  dysocjację; nie ma już żadnego mojego ego; jestem po prostu ja  i kocham całego siebie

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-12-07, 13:59:53 »
Moje było personalne całkowicie :) Pewnie dlatego że temat jest mocny i powiązany, a że go drąże to triggerują mnie niektóre rzeczy :)))

deficyt, wiedzy, mądrości - ciekawe zagadanienie - no właśnie jeśli przyczyną "upadku" jest owy deficyt to skąd brać mądrość.

co ciekawe można myśleć że ego jest zachłanne na seks, czy na pieniądze, czy związki.

Ale spryte-wyższe ego - może być zachłanne na wiedze/mądrość - wszak jakby wiedziało - co całe inne szczeście by sobie załatwiło hahahah :)

To był/jest ten deficyt czy go nie było/nie ma?

Jeśli był to skąd brać uzupełnienie i mądrość? Skąd brać wiedze, arkana?

Albo go nie było, tego deficytu :) Paradosk?

Już mi tematy czysto personalne strzelają - ale triggery, mmmmm :)





monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-12-07, 13:40:08 »
moje też było retoryczne, a nie personalne do ciebie:) i ja naprawdę myślałem że to nie możliwe/to jedna z przyczyn mojego pobytu tutaj :)

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-12-07, 13:34:20 »
Czyżbyśmy mieli jakiś deficyt ? A... myślałem że to nie możliwe, no to teraz muszę przyznać że jednak tak.

Ja tam nie wiem co tam masz i jak dużo jest tego - najwyraźniej "deficytu" :) No i chyba nieświadomie odpowiedziałeś na pytanie "skąd", które zadałem retorycznie :)

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-12-07, 11:16:05 »
To też ciekawe zagadanienie skąd brać albo skąd się biorą mądre wybory? :)

Czyżbyśmy mieli jakiś deficyt ? A... myślałem że to nie możliwe, no to teraz muszę przyznać że jednak tak.

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-12-07, 10:54:21 »
To też ciekawe zagadanienie skąd brać albo skąd się biorą mądre wybory? :)

Pytanie otwarto retoryczne.

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-12-07, 10:37:52 »
Wiking23

Ta moc madrego wyboru jest mocno przereklamowana - chocby nie wiem jak mocno sie wymadrzysz i tak wybierzesz to co jest zgodne z twoimi programami ni mniej ni wiecej \

Tutaj akurat fajne rozróżnienie jest. Mądry wybór - nie jest tożsamy z wymądrzeniem się :) Zacna obserwacja. No i racja, liczą się mądre wybory, a nie mądre lingwistyczno - analityczne gadanie.

Nie jestes ofiara tego swiata - ludzie i sytuacje jakie spotkasz pokazuja  ci jakie programy w Tobie funkcjonuja i dzieki temu mozesz zmieniac te programy \

Jak przekonac swoja podswiadomosc ze jestes zajebisty :))
https://www.youtube.com/watch?v=jjCSn73lrv4

Tu akurat mam inne zdanie. Pozatym te programowanie i przekonywanie - to taki już nie mój klimat :)



monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-12-05, 10:49:02 »
..... poza tym jeśli o mnie chodzi to do prawdy nie trzeba mnie w ogóle przekonywać, wchodzę z Nią w rezonans naturalnie, bezwysiłkowo.

btw.
Wszystko co dobre może wydarzyć się już w tej... chwili.

I oczywiście w każdej następnej;  i tylko to co dobre.. gdyż tylko dobra pragnę i tylko na dobro pozwalam.

« Ostatnia zmiana: 2020-12-05, 10:56:06 wysłana przez monkas »

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-12-04, 13:01:02 »

Jak przekonac swoja podswiadomosc ze jestes zajebisty :))


:) Moja ufa tylko mi i Miłości więc nie mam z tym problemu, jestem super, jestem zajebisty :)

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-12-03, 19:52:23 »
Wiking23

Ta moc madrego wyboru jest mocno przereklamowana - chocby nie wiem jak mocno sie wymadrzysz i tak wybierzesz to co jest zgodne z twoimi programami ni mniej ni wiecej \

Nie jestes ofiara tego swiata - ludzie i sytuacje jakie spotkasz pokazuja  ci jakie programy w Tobie funkcjonuja i dzieki temu mozesz zmieniac te programy \

Jak przekonac swoja podswiadomosc ze jestes zajebisty :))
https://www.youtube.com/watch?v=jjCSn73lrv4

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-12-03, 15:57:32 »
Oj prawda - to dlatego jednak potrzebujemy czesto innych -aby nam pomogli uswiadomic - to co mamy przed nosem a nie widzimy

Z tymi innymi to jest różnie - inni ludzie mają własną drogą, własne sny/iluzje, którymi żyją. Nam mogą dać tylko to z czym sami idą przez świat nie więcej i nie mniej.

Inni mogą być katalizatorami otwarcia oczu, ale mogą też być tymi który skutecznie chcą nas w "iluzjach" może koszmarach trzymać, a między nimi jest kompletny kosmiczny chaos kreacji i swawoli.


trzeba wybierać mądrze ;}

https://www.youtube.com/watch?v=c3RN9zz77Cs

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-12-02, 23:33:20 »

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-11-30, 13:31:14 »

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-11-30, 13:29:12 »
Cytuj
Wszystko rozgrywa się przed ludzkimi oczami, a człowiek dalej kombinuje swoje :) Jakby miało mu to coś dać, aż dojdzie się do granicy gdzie przychodzi refleksja że to nic z tego nie miał sensu od samego początku - mowa o kombinowaniu i tak każdy kombinuje, albo inaczej orze jak może ;]

Oj prawda - to dlatego jednak potrzebujemy czesto innych -aby nam pomogli uswiadomic - to co mamy przed nosem a nie widzimy

No i oczywiscie prawda jest - ze kazdy orze jak moze ;}