Autor Wątek: Strzygi  (Przeczytany 9086 razy)

saichom

• Status: Poszukujący
[#]   « 2018-08-09, 20:16:59 »
Sylvia,
moja córka jest podobno strzygą... jeśli chcesz dowiedzieć się o relacje, zachowanie itp. to może na maila, zbyt wielu "mądrych" i znawców tutaj mamy.
« Ostatnia zmiana: 2018-08-09, 20:19:09 wysłana przez saichom »

Doktor-X

• Status: Obserwator
[#]   « 2018-07-01, 09:21:50 »
Sylvia
O to mi chodziło, że nie doświadczy tak dotkliwie tych skutków, nie będzie cierpieć tak jak normalny człowiek ze względu na to że ich naturą nie jest miłosć, nie tęsknią za nią.

Sylvia

• www.sylwiawolf.com
  • Sylwia Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2018-06-26, 21:48:57 »
Sylvia

Myślę tak samo. Nie ważne kto, jaką formę przybrał. Ważne, co myśli, robi i chce zrobić. Filozofia jest tylko otoczką. Taki temat, według mnie najlepiej powierzyć Bogu do oczyszczenia i zrozumienia jak to działa, a nie słuchać się jakichś guru.

Otoczką, a czasem "nazwy własne" (czy raczej cudze;)) chwilową ucieczką od sedna w sobie.

Doktor-X
Wychodzi mi, że skutki mogą być podobne. Natomiast istota, której naturą jest miłość ma jednak silniejszy kontrast w sobie prawdy=miłości i jej braku, więc może bardziej cierpieć wewnętrznie, gdy przestanie się znieczulać i skutki wrócą.

Mnie bardziej ciekawi czy ktokolwiek twierdzący, że inny jest strzygą (czy taki, siaki, owaki), porozmawiał kiedyś wprost z taką niby-strzygą, czy tylko umiał tak za plecami gadać o kimś. Jeśli siebie by uzdrowił w relacji z taką energią, to jak by postąpił. Ze współczuciem i pokojowo w reakcjach?

Doktor-X

[#]   « 2018-06-21, 16:21:38 »
Oczywiście. W tym wypadku chodziło mi o skutki karmiczne. Strzyga ze względu na swoją nature moim zdaniem nie doświadczy tak dotkliwie skutków swoich intencji i działań tak jak w przypadku ludzi - istot duchowych których naturą jest miłosć i którzy się od tej miłości odwracają idąc w drugi biegun. Ale temat już dla mnie nie aktualny.

healingintelect

• Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-06-21, 11:19:29 »
Sylvia

Myślę tak samo. Nie ważne kto, jaką formę przybrał. Ważne, co myśli, robi i chce zrobić. Filozofia jest tylko otoczką. Taki temat, według mnie najlepiej powierzyć Bogu do oczyszczenia i zrozumienia jak to działa, a nie słuchać się jakichś guru.

Sylvia

• www.sylwiawolf.com
  • Sylwia Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
[#]   « 2018-06-21, 09:50:49 »
I tu sie zastanawiam czy każdy psychopata, socjopata to strzyga ?
Psychopaci i socjopaci nie muszą być strzygami. Tych, których spotkałam, czy widziałam skutki ich działań, przeważnie nimi nie byli.
Dlatego uważam, że ważniejsze są czyjeś intencje, wartości, zachowania i kreacje w świecie, niż te nazwy własne. To tak jakby popierać tylko ludzi z tej samej grupy,  bo mają "niebieskie zęby", zamiast patrzeć na wartości, którymi się kierują w życiu. Jest co uzdrawiać wtedy u siebie.

healingintelect

[#]   « 2018-04-15, 11:56:57 »
Możliwe.

Doktor-X

[#]   « 2018-04-15, 07:14:33 »
Mylisz UA inicjowane w strzygi ze strzygami i demonami. O ile upadle anioly mają dusze i są istotami boskimi to ci drudzy raczej nimi nie są.
Ja też spotkałem "strzygę?" Bądź psychopatke która była "normalna" i jaka wspolczująca i kochana. Do czasu az odkrylem jej prawdziwe oblicze.

healingintelect

[#]   « 2018-04-14, 22:58:36 »
Z mojego doświadczania mogę powiedzieć że :

Każda strzyga przejawia typowe cechy psychopatyczne

Spotkałem kilka normalnych strzyg

czy każdy psychopata, socjopata to strzyga ?

Spotykałem normalne strzygi

Skoro strzygi i demony to ludzkie wytwory które inkarnowały w ludzkich ciałach to czy je też dotyczy prawo karmy ?

Strzygi i demony mają duszę, więc są istotami boskimi. To, że jedna dusza chce doświadczać co innego niż druga i przybiera taką a nie inną formę energetyczną, to już niestety tak jest. Według mnie, karma działa na każdą istotę ludzką tak samo

Doktor-X

[#]   « 2018-04-14, 22:08:27 »
Nurtuje mnie jedna rzecz. Każda strzyga przejawia typowe cechy psychopatyczne. Psychopatą moża się urodzić bądź też można nabyć takie cechy pod wpływem traum i niesprzyjających warunków społecznych, wówczac nazywa się taką osobę socjopatą (według tego co mówi współczesna nauka)
I tu sie zastanawiam czy każdy psychopata, socjopata to strzyga ?
Skoro strzygi i demony to ludzkie wytwory które inkarnowały w ludzkich ciałach to czy je też dotyczy prawo karmy ?

Sylvia

• www.sylwiawolf.com
[#]   « 2016-09-13, 20:32:10 »
tod
Nie trzeba wiedzieć czy ktoś się strzygą czy nie. Wystarczy patrzeć, najlepiej sercem, na osobowość, reakcje i działania oraz ich skutki. Czasami na to co ktoś mówi i jakie ma emocje, ale to jest mniej wiarygodny pomiar bez wyżej wymienionych.

furyah

[#]   « 2016-09-13, 19:46:37 »
tak mi dziś przyszło, że warto po prostu zaakceptować swoje pochodzenie i nie silić się na upodabnianie się do innej linii

tod

[#]   « 2016-09-13, 19:36:32 »
W jaki sposób można rozpoznać strzygę (psychopatę)?
Tylko po zachowaniu, czy może są jakieś badania na to?

miś

[#]   « 2016-09-13, 14:32:32 »
no tak, ale są tu ludzie raczej świadomi, którzy szybko wyłapią jeśli nie linię pochodzenia, to fałsz czy ciężkie energie
więc nie wiem czy ktoś da się nabrać na to że to taka super empatyczna osoba i padnie jej ofiara, bo o tym mówimy
rozpoznaję pochodzenie osób z którymi wchodze w interakcje, jeśli to dla mnie istotne, więc dla mnie spotkałem , przebywałem = rozpoznałem
nie miałem nigdy jakiejś personalnej interakcji ze strzygami i to nie jest wg mnie normalne zdarzenie, które się przypadkiem może każdemu zdarzyć, to bardziej jak wypadek samochodowy- tak jest ich dużo, ale to nie norma i standard, tylko anomalia za która stoją poważne przyczyny , forma ostrzeżenia

Tess

[#]   « 2016-09-13, 14:11:12 »
Nie próbuję straszyć.
Istotnie zamiast "możesz" mogłam napisać "można". Byłoby bardziej ogólnie, teoretycznie.
Nie do ciebie.

Poza tym sugerowałam sie tym twoim wpisem :
Nigdy nie rozpoznałem tych demonicznych, sądze, że mogą mnie omijać szerokim łukiem, albo ja omijam takie miejsca.

"Nie rozpoznałem" znaczy wszak nie rozpoznałem a nie nie spotkałem.
Stąd to małe nieporozumienie :)
Poza tym jeżeli cos jest podawane na forum, to służy ogólnie, forumowiczom i innym czytającym.
Sama korzystam wiele z wpisów i mimo tego, że nie zawsze odnoszę się do poszczególnych wypowiedzi, to przecież bywają dla mnie inspiracją.
That's it :)