Autor Wątek: Kącik uwag do moderacji  (Przeczytany 66120 razy)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-03-16, 20:55:57 »
Widzę, że osobnicy opowiadający się za cenzurą wynikającą ze stosowania instrukcji syjonistcznych, walczą o zaostrzenie cenzury. Co mnie nie dziwi. Natomiast uważam, że osoby kierujące się poglądami i instrukcjami syjonistycznymi, powinny ZNIKNĄĆ z tego Forum! Syjonizm jest bowiem ideologią SZOWINISTYCZNĄ, WROGĄ Słowianom, czego dowodzi wpis Hartmana.
Lynd we wpisie z 2015-03-16, 20:38:45 dokonuje wręcz woltyżerki, by syjonistyczny i ANTYPOLSKI w wymowie wpis Hartmana, przedstawić jako przejaw dbałości (troski) Żyda  o przyszłość Polski i Polaków! SZCZYT CYNIZMU!

Instrukcje SYJONISTÓW wyraźnie mówią, by PROPAGANDOWO treści ANTYSYJONISTYCZNE traktować jako ANTYSEMICKIE.
Lynd oraz kopergamin żadają wprowadzenia tej zasady na naszym Forum. Tym samym są albo syjonstami (jeśli ich żądania są świadome), albo "pożytecznymi idiotami", kórzy dali się zwieść syjonistycznej propagandzie.

Rozpowszechnianie ideologii syjonistycznej jest w Polsce, w świetle prawa traktowane na równi z propagowaniem banderyzmu oraz faszyzmu!
Dziwi mnie więc (I NIE TYLKO MNIE) to, że osoby bedące zwolennikami zarówo banderyzmu jak i syjonizmu, przeciwstawiają się hasłu Polska dla Polaków jako rasistowskiemu! Szczyt zakłamania i obłudy!
« Ostatnia zmiana: 2015-03-16, 21:08:08 wysłana przez Leszek.Zadlo »

matek

  • Gość
[#]   « 2015-03-16, 20:49:36 »
Lynd,

wiadomo, ze wiekszosc z tych antysyjonistycznych linkow jest czasem troche przesadzona, czasem nietrafna w jakiejs czesci, a praktycznie wszystkie sa dosc narwane i pieniackie w tonie. Jednakowoz, jakkolwiek jeszcze pare lat temu nie uwierzylbym, ze po drodze mi bedzie z prawicowymi "oszolomami", tak teraz uwazam, ze w nich cala nadzieja:D

Pewnie, ze wolalbym, zeby ci wszyscy prawicowcy byli dodatkowo duchowo uswiadomieni:)

Ale tu chodzi o to, Lynd, ze Ty nie czaisz bazy, nie kumasz czaczy, nie jarasz knota, nie kminisz tercji, nie niuchasz szychy.

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-03-16, 20:38:45 »
Antysemityzm na forum? A gdzie tam...
(Z wątku o tożsamości narodowej, który zrobił "się" wątkiem narzekania na żydów.)
Cęść  polskiej świadomości narodowej z konieczności formułuje się w opozycji do agresywnego, antypolskiego żydostwa.
ŻYD HARTMAN DO POLAKÓW: „Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci”
A jaki jest ciąg dalszy cytatu?
"...A jak nie na was, to na wasze dzieci. Weźmiemy szturmem wasze szkoły, zwabimy was podstępem do teatrów, wyślemy wasze dzieci w świat. I pewnego dnia zniknie ta zabobonna, prostacka i kruchciana Polska, dławiąca się pychą, jakąż to ona jest „prawdziwą” i „wierną” jest. I narodzi się Polska ludzi przyzwoitych, kulturalnych, wiedzących coś o świecie i zdolnych do myślenia społecznego i obywatelskiego. Brzydzących się okrucieństwem i przemocą. I ja o taką Polskę będę walczył, jak potrafię."

OMG chce nas zagnać do teatru, żyd antypolski!!!

Brak słów :|

medżikowsky

  • Gość
[#]   « 2015-03-16, 19:00:20 »
Nie jestem zdania, ze świadomość globalnej/ politycznej sytuacji jest potrzebna do rozwoju duchowego, za to wiara w kłamstwa moze jakos na rozwoj wplywa, usypia, czlowiek wierzy ze ktos tam madry jest na gorze i czuwa niczym madry papa i dba o jego interesy.

Jesli jednak ktos przerywa łańcuch kłamstw to moze to wplywac na jego osobista sytuacje korzystnie.

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2015-03-16, 18:56:10 »
Leszek
Z mojej strony pomysł domyślnego ukrycia wątku padł po to by konflikty stamtąd nie rozlewały się na pozostałą część forum, nie po to by rozwiązać konflikty z tamtego wątku. Czyli by stworzyć podział na forum.
A konflikty będą się tam pojawiać, bo bazują one na różnicach w ocenie prawdziwości informacji które się tam pojawiają i ich skutków. Dla mnie więc sensowną opcją jest to by Ci wszyscy którzy nie mają ochoty czytać sporów o to, nie mieli tego przedstawianego przed oczami, a jeśli ktoś chce, to niech w to idzie na własną odpowiedzialność. Dla mnie to forum jest (czy chciałbym by było) narzędziem wzajemnego wspierania siebie i pomagania w pracy nad sobą. Taką mam tego wizję, więc osoby przychodzące po to, mają dla mnie uprzywilejowaną pozycję tu (w takim kierunku mogę popychać forum czy w nim uczestniczyć). Tym co się dzieje w tamtym wątku, nie zajmuję się, wychodzę z założenia że jak ktoś tam wchodzi, to sam chce w tym uczestniczyć.

No ale to chyba jest jednak tak, że zadecydowaliście za te potencjalne osoby, a nie pozwolilście im zadecydować czy one chcą czy nie chcą czytać tego wątku. Świeżo zarejestrowane osoby nawet nie maja szansy się dowiedzieć o istnieniu tego wątku jeśli nie pojawi się dyskusja na jego temat np w tym wątku.

ps
Aż tak mi na tym nie zależy, żeby ten wątek był traktowany inaczej :-)

matek

  • Gość
[#]   « 2015-03-16, 18:35:05 »
pozdrawiam rowniez:)

Wniebowziecie Grubego

  • Wiadomości: 2 288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-03-16, 18:32:46 »
matek

:)

100%



Pozdrawiam

matek

  • Gość
[#]   « 2015-03-16, 18:30:56 »
Co zrobic, akurat mamy na planecie taki czas, ze "polityka" jest niejako mocno zwiazana z rozwojem duchowym. A to dlatego, ze sily Ciemnosci sa w szczytowym natarciu. Ich celem jest ostateczne zniszczenie (oslabienie, upodlenie i uzaleznienie) czlowieka i jego kultury. Ciezko jest wiec rozwijac sie i zamykac oczy na to, co dzieje sie dookola. To tak sie nie da - o, ja sie rozwijam, jestem szczesliwy, a mam w d...e rzeczywistosc. W koncu, to ma konkretny wplyw na nasze zycie.

To jak z wlewaniem nowego do starych naczyn. Wlasnie jest taki czas, kiedy stare naczynia zrobily sie juz na tyle stare, ze trzeba je wymienic. Dlatego tyle "rozwojowcow" coraz bardziej interesuje sie "polityka", sprawami spolecznymi, gospodarczymi itp. To tez jest rozwoj - byc moze ciezki do zrozumienia dla tych, ktorych wizja rozwoju to "oswiecic sie i s...c stad".

Wniebowziecie Grubego

  • Wiadomości: 2 288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-03-16, 18:26:12 »
Witek D.

FRustracje  zauważałem  w  różnych  wątkach , np. w ,, wyznaniach ".

Cytuj
Dla mnie to forum jest (czy chciałbym by było) narzędziem wzajemnego wspierania siebie i pomagania w pracy nad sobą. 


Witku

Zgadzam  się  w  100%  z  powyższym.


Dla mnie  to  co robi  Leszek  jest  dużym  wsparciem  i  pomocą  ponieważ 

pisze  jak jest  i  tym  samym rozszerzając  moją  polityczno - społeczno - gospodarczą

wiedzę , świadomość  utwierdza  mnie  w  moich  poglądach.

Dla  mnie  przedstawianie  faktów  nie  jest  wykłócaniem  się , a  wymianę

różnych poglądów ( sporów )  widziałem w innych  watkach.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 2015-03-16, 18:31:16 wysłana przez Wniebowziecie Grubego »

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2015-03-16, 17:53:43 »
Leszek
Z mojej strony pomysł domyślnego ukrycia wątku padł po to by konflikty stamtąd nie rozlewały się na pozostałą część forum, nie po to by rozwiązać konflikty z tamtego wątku. Czyli by stworzyć podział na forum.
A konflikty będą się tam pojawiać, bo bazują one na różnicach w ocenie prawdziwości informacji które się tam pojawiają i ich skutków. Dla mnie więc sensowną opcją jest to by Ci wszyscy którzy nie mają ochoty czytać sporów o to, nie mieli tego przedstawianego przed oczami, a jeśli ktoś chce, to niech w to idzie na własną odpowiedzialność. Dla mnie to forum jest (czy chciałbym by było) narzędziem wzajemnego wspierania siebie i pomagania w pracy nad sobą. Taką mam tego wizję, więc osoby przychodzące po to, mają dla mnie uprzywilejowaną pozycję tu (w takim kierunku mogę popychać forum czy w nim uczestniczyć). Tym co się dzieje w tamtym wątku, nie zajmuję się, wychodzę z założenia że jak ktoś tam wchodzi, to sam chce w tym uczestniczyć.

Wniebowzięcie
Osoby które były sfrustrowane dyskusjami z tamtego wątku, zaczęły frustracje wylewać w innych wątkach, albo przenosić swoją postawę stamtąd (idąc z rozpędu po rozemocjonowaniu się) w ciekawsze wątki które tego nie potrzebują. To nazywam trollowaniem w kontekście tej dyskusji.

medżikowsky
Są nieschowane bo się tam nikt nie wykłóca i raczej wygaszone obecnie (pod względem aktywności).




medżikowsky

  • Gość
[#]   « 2015-03-16, 17:38:51 »
A ja nadal upieram się, by była możliwość WYŁACZENIA niechcianego wątku


Moze byc, ale to rozwiazanie dla slabych, rozdartych wewnetrznie itd ;) a mozna tez nie klikac jak sie nie podoba/ nie interesuje, tak jak ja nie klikam w szczepionki.

 Generalnie pierdolki pierdolkami, ale propaganda medialna, to temat poważny i kazdy bezwiednie to łyka niczym prochy. Nie powinno to isc na marne, ze ktos widzi klamstwa , nabijanie w butelke milonow ludzi i sie tym dzieli.

To ze ktos uznaje ze tego NIE MA i ze to g.. warte info, nie powinno wplywac na decyzje i celowe zakopanie tego watku by inni nie mieli do niego dostepu, gdy brednie jakie sa w wielu miejscach (iluminati , nwo i rozne inne kompromitacje) maja sie dobrze. Albo jestesmy konsekwentni i ograniczamy do tematyki rozwoju osobistego, albo sie nie wyglupiamy z jakas dzievinada z pobudek osobistych.
« Ostatnia zmiana: 2015-03-16, 17:49:49 wysłana przez medżikowsky »

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-03-16, 17:26:14 »
Medżikowsky,
Uzasadnienie i dyskusję nad decyzją można znaleźć w "Opinie o forum" jakoś w ostatnich dniach zeszłego roku. Dla ludzi o mocnych nerwach ;)

Tess,
Zaobserwowałem że od czasu ukrycia "Magii...:" linki polityczne "zaczęły się" pojawiać np w humorze, albo w nauce. Przenosiłem co mogłem.
Niestety sytuacja wygląda tak, że wraz z Leszkiem kilku osobom włączyła się tu misja walki ze spiskami żydów, masonów i cyklistów, i łapią każdą możliwą okazję aby wtrącić swoje dwa grosze (nierzadko w dziesięciu monetach ;)

medżikowsky

  • Gość
[#]   « 2015-03-16, 17:24:50 »
Cytat: Wniebowziecie  Grubego

I  dla  jednej  osoby  zdania  dwóch użytkowników , z  których  to jeden  mówi , że

polityk X  jest  patriota , a  drugi twierdzi  że  nie  ponieważ  to  co ten  polityk

zrobił , powiedział  świadczy  o tym  że  nie , a  prawdziwym  Polakiem  jest  Y, będzie

wykłócaniem  się  a dla  innej  dyskusją , wymianą  poglądów

Dokladnie tak.

Hm, ale z drugiej strony teraz uswiadomilem sobie, ze ktos moze byc w danym watku zupelnym 100% trollem, a ogolnie na forum , nie byc nim lub byc tylko pół-trolem. Wiec nic nie jest czarno biale.

Wniebowziecie Grubego

  • Wiadomości: 2 288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-03-16, 17:09:12 »
kopergamin

A  moim  zdaniem  napisałeś  bzdurę .

Cieszę  się , że  doceniasz  pracę Leszka  Bubla i  PPN.

I jak  zwykle  żadnego  argumentu.

medżikowsky

  • Gość
[#]   « 2015-03-16, 17:07:17 »
Chodziło m in o to, że nawet w wątku Muzyka której słuchamy i innych toczyły sie dyskusje pseudopolityczne.
Odstręczało to niektórych młodszych forumowiczów od wchodzenia na forum. Wszedzie panoszyła sie polityka. W watku w/w zostało to wspomniane.

Ale to dalej nie odpowiada na pytanie dlaczego watek o ktorym wspomnialem jest schowany. Zwlaszcza ze tam w muzyce bylo o koncepcie niejakich Iluminatow i do tego nieprzytomnie;) a teraz jest specjalny nieschowany wątek o Iluminatach, jest tez o NWO, ktore to teorie, nawiasem mówiac, wydaja się byc luźno związane z rzeczywistością i dla tytulowej przytomności wrzuciłbym je do wora z napisem teorie spiskowe / teorie luźno zwiazane z rzeczywistością.