Autor Wątek: Karma maga  (Przeczytany 10957 razy)

Bonkers

  • Wiadomości: 89
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-03-21, 13:25:42 »
Lilliole
Mag faktycznie spostrzega sukces w sposób zniekształcony. Ja duży żal miałem, że już nie mogę korzystać z  magii, z manipulacji, bo się rozwijam duchowo. A wiem, że ja z moim zdolnościami magicznymi, manipulacyjnymi bym raz, dwa osiągnął "sukces"(władze, bogactwo) :P Szkoda tracić te wszystkie zdolności, które się przez wcielenia się wyćwiczyło... och,ach ;)
Na szczęście w mojej pś, jest gdzieś zakodowany przekonanie, że mimo wszystko i tak osiągnę sukces :)

Na te wyobrażenia, że sukces osiąga się nieuczciwie, manipulacjami, pomogła mi afirmacja:
"Ja Bonkers już teraz z łatwością, szybko, skutecznie, uczciwie i bez manipulacji realizuje i osiągam, to co na prawdę chcę".

Anaru

  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-03-21, 09:04:11 »
Liliole
super, że się oczyszcza i uświadamiasz sobie tak ważne rzeczy, to jest inspirujące:))
Free
boska rura jest cool:))

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-03-21, 08:12:45 »
Uświadomiłam sobie, że mam problem ze słowem "sukces". Dla magów czy byłych magów sukces to coś co się osiąga kosztem innych. Sukces osiąga się tylko walką, a wygrany może być jeden.
A ponieważ założyłam sobie, że w tym wcieleniu nie chcę nikogo krzywdzić to pojawił się problem.
Jak osiągnę sukces to na pewno będzie to czyimś kosztem, czyli kogoś skrzywdzę. Jak nie osiągnę sukcesu to będę przegrana, czyli też źle.
A wtedy kiedy udało mi się osiągnąć jakiś sukces to czułam się winna, bo na pewno musiał ktoś na tym stracić. Więc starałam się to odpracować ciężką pracą. I też nie było fajnie.Czyli co bym nie zrobiła - to będzie źle.

Zaczyna mi się coś przejaśniać w temacie boskiej mocy. Mam wrażenie, że zaczynam powoli czuć różnicę między boską mocą, a mocami magicznymi. Wcześniej to w zasadzie wiedziałam, ale teraz po prostu zaczynam czuć. Fajnie.

Freeflight

  • Gość
[#]   « 2013-03-20, 18:49:29 »
Liliole
Wspieram kochana i głęboko wierzę, że dasz radę i wszystko będzie dobrze i magowie w końcu przejdą na zasłużoną emeryturę i przekwalifikują się na przepełnione boskim światłem "rury":D

Anaru

Padłamm,hihi-jakoś moja podświadomość zabawnie zareagowała na tą emerytowaną magiczną rurę...Jeszcze wypełnioną boskim światłem...Co ja???Mieczyk rycerza Yedi :-)))???

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-03-20, 09:50:50 »
Dobry pomysł, bo w zasadzie to do wszystkich się poczuwam:)))

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-03-20, 09:26:00 »
Lilliole
Radziłbym podejrzewać wszystkie powody naraz.

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-03-20, 08:08:35 »
Leszek, Olga, Ania
Dziękuję za wsparcie:)

Mam przeczucie, że dla mnie to jest właśnie ten moment na uwolnienie. Dzisiaj znowu wykonałam modlitwę i w sumie zrobiło się spokojnie. Tak jakby inni też byli na to gotowi.
Jakieś 1,5 roku temu jak próbowałam uwolnić się od matki nie wiedząc jeszcze o co dokładnie chodzi - to byłam tak przerażona, że z poczucia winy i strachu wylałam sobie wrzątek na dłoń.
Teraz obiecałam sobie, że nie będę walić głową w mur na planie materialnym - tylko spokojnie poddam się wydarzeniom i oczywiście Bogu.
Zupełnie inne podejście.
Ale afirmacje piszę już od 3 lat praktycznie nieprzerwanie, a od roku też czytam dekrety i korzystałam z kilku zabiegów uzdrawiania duchowego. No i Roczna Szkoła Regresinu.
Jestem dobrej myśli:)
Trochę jeszcze mam pomieszania - po co się w to wpakowałam- czy chodziło mi o moc i wiedzę, zemstę czy chciałam ich nawracać... Ale pewnie się to powoli wyjaśni.

Anaru

  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-03-20, 07:52:43 »
Liliole
Wspieram kochana i głęboko wierzę, że dasz radę i wszystko będzie dobrze i magowie w końcu przejdą na zasłużoną emeryturę i przekwalifikują się na przepełnione boskim światłem "rury":D

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2013-03-19, 20:34:49 »
Ano

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-03-19, 20:29:57 »
Największe paskudztwo to tantra magiczna - do dziś praktykowana w Indiach.
Jej przesłanie to MOC i WŁADZA za wszelką cenę, nawet samozniszczenia. Oczywistym się staje, że taka władza i moc kończy się obłędem.
Trudno jest opdreagowywać takie osoby, gdyż praktyka w dużej mierze była oparta o nieprzytomność i zażywanie trucizn, jadów, pasożytów itp., by "przejąć ich moc".
Cos podobnego jak japońscy Sinobi.

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2013-03-19, 20:01:24 »
brakowało mi tego tematu na forum:)
Od kilku tygodni przyciągam na zabiegi osoby z obciążeniami czarno magicznymi. Spory % tych osób miało magię zakładaną przez Leszka. To są najcięższe sesje i zazwyczaj jedna nie wystarcza, chłopak się naprawdę starał:D Ale fajne jest to że Leszka WJ wspiera uzdrowienie tych osób i nawet mi pomaga pokazując co zakładał i gdzie. Jest inspirującym widzieć z boku że ktoś zmienił swoje intencje i odwraca je. Czasem Lechu sie wkurza na te osoby, slyszę rózne przymiotniki, ale to bardziej juz to wkurzenie zostało do puszczenia:p Myślę Lechu że tym wkurzeniem trzymasz jeszcze te osoby, a możesz już to olać, choc teraz slyszę ze jeszcze wyjdzie jakas niewiadoma narazie z tymi osobami, cos nowego, i wtedy pujdzie.
Magia i walka i czarna tantra to najbardziej oddalające od boskości wybory. Ich puszczenie wiele zmienia, trudna droga do Boga ale Bóg ma nieustannie otwarte ramiona dla nas:)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-03-19, 18:47:50 »
Trzymam kciuki :)
Po uwolnbieniu od osób, powinno przyjśc uwolnienie od intencji nabywania wiedzy i "mocy" w takim niezastąpionym towarzystwie. :)

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-03-19, 12:09:42 »
Właśnie niedawno dotarło do mnie, że wybrałam sobie wcielenie się wśród magów. Bardzo się cieszę, że to do mnie dotarło, bo to oznacza, że to co mnie otaczało było nienormalne i że jest jeszcze inny świat, gdzie nie trzeba się bać wychylić, żeby nie dostać bomby energetycznej czy klątwy:)
Wykonałam już modlitwę na uwolnienie od mojej matki - czyli najbardziej powiązanego ze mną karmicznie maga. I zaczęłam oczyszczać intencje. Wykonuje modlitwę regresywną Marka Białacha.
I zobaczę co się zadzieje.