Autor Wątek: Czego mężczyźni oczekują od kobiet i wzajemnie :))  (Przeczytany 46949 razy)

poledwica

  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-12-16, 11:18:11 »
Zaczynając się spotykać kobieta i mężczyzna czegoś od siebie nawzajem oczekują. Z reguły bowiem mamy jakieś swoje wizje i wyobrażenia przyszłego związku, partnera. I to jest bardzo pozytywne. Nie wiążemy się przecież z kimkolwiek, tylko poznając się podejmujemy decyzję czy ten ktoś nam odpowiada czy też z jakichś względów nie chcielibyśmy z nim być. Jakąś wizje parterki mają mężczyźni - tyle, że ja poznałam taką, że mężczyzna chce czuć sie wolny i swobodny (przejawia się to w tym, że jak wyjdzie w jednym dniu to może wrócić w następnym) że szuka jakiegoś ideału chodzącego - wykreowanego przez telewizję. Ja bym chciała poznać bardziej dojrzała wizję mężczyzny.

poledwica

  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-12-16, 11:06:05 »
Od partnerki :)

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-12-16, 11:00:20 »
Od kobiet ogólnie, czy od partnerek?

poledwica

  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-12-16, 10:44:09 »
Jak byłam młoda:)) i robiliśmy spotkania w gronie znajomych, to głównym tematem mężczyzn były przeważnie kobiety i samochody. Nasłuchałam sie wtedy, że najlepiej jak kobieta ma rozmiary 90 - 60 - 90 (żeby sie nie wstydzić przed kolegami), żeby była grzeczna - uległą dziewczynka(bo nie lubi czuć sie zdominowany).
Taka wersje słyszałam od mężczyzn, którzy sie nie rozwijali, a teraz czego oczekują rozwojowcy?
« Ostatnia zmiana: 2012-12-18, 18:18:25 wysłana przez Leszek.Zadlo »