Autor Wątek: Wpływ złych energii i ataki - OCHRONA  (Przeczytany 51108 razy)

Kornel

  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2016-03-27, 03:04:52 »
Frisky - fajnie by było gdybyś szczegółowo opisał ten materiał.

   Tu postanowiłem opisać moje spostrzeżenia i jak mi się wydaje ataki energetyczne na mnie. Choć jest to dla mnie krępujące to zmuszam się do takiej szczerości by w końcu wyjasnić temat. Proszę o wyrozumiałość no i o jakąs radę.

Rzecz ma sie tak : mam garaż na auto , taki blaszany , w zespole kilkudziesięciu innych. Do tych garaży często włamują się złodzieje bo zawsze coś upolują . A jeszcze więcej zniszczą i tu szukałem sposobu na ochronę.
Raz mi się włamał i nakradł , ponado w piwnicy to już z pięć razy, dużo strat , więcej zniszczeń.

W którymś miejscu , chyba w książce  z pięć - sześć  lat temu czytałem że są duchy opiekuńcze które mozna prosić by chroniły jakąś rzecz. W czasach dzieciństwa wiele czytałem powiesci o Indianach i o tym że ich szamani prosili takie duchy opiekuńcze o pomoc i ochronę i miałem jakąś ufność co do bezpieczeństwa tej czynności.

Tak też postanowilem prosić duchy opiekuńcze o ochronę mojego garazu i piwnicy. Garażu mi odtąd nie ruszono ale piwnicę to dwa razy.

No cóż. Za jakiś czas wzrosła moja wiedza i świadomość. Nauczyłem się instalować alarmy przemysłowe i kamery monitoringu - załozyłem sobie to i na razie odstraszają intruzów.

Nastepnie czując ataki energetyczne i szukając przyczyny skojarzyłem sobie że może coś jest na rzeczy z tymi duchami opiekuńczymi. Postanowiłem za radą wyczytaną  na forum że należy podziękować tym duchom za pomoc bo spełniły swoją rolę i prosić by odeszły a Boga Najwyższego prosiłem o odprowadzenie ich bezpiecznie do Światła. Robiłem to wielokrotnie i miałem odczucie że dobrze.

Do czego zmierzam - otóż jest  tak że ilekroć zaprowadzam auto do garazu , wystarczy że tylko wjeżdżam na ten plac zaraz chce mi się siku. Ale to zawsze. Nie ma dnia zebym nie czuł tego przymusu. Oczywiście łatwo jest stanąć gdzieś w kącie i się wysikać. Tylko dlaczego  ja ten przymus mam ? i to własnie wydaje mi się podejrzane. Powstrzymuję się jak mogę ale czasami parcie mam tak silne że muszę się tam  wysikać.

  Czy może być tak że z tego moczu jest jakaś korzyść dla istot energetycznych a przez to mogą podłaczać się do mnie i członków mojej rodziny ? Bo ten przymus to na pewno nie jest taki odruch warunkowy , to jest nacisk na moje ciało by niejako mnie zmusić do wypróznienia się.
Nie spotkałem się dotąd z czymś takim więc przelamałem się i opisałem tak jak jest naprawdę.
Pozdrawiam serdecznie

balbina

  • Wiadomości: 194
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-03-26, 21:56:33 »
Frisky
   A skąd wytrzasnąłeś ten materiał?. Ciekawe, fajne , że o tym napisałeś. Pozdr

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-03-26, 20:46:28 »
Chyba w tym wątku (nie chce mi się sprawdzać) była dyskusja nad materiałem z metalową (srebrną) nitką , polecanym onegdaj przez Leszka jako chroniącym przez pewnymi negatywnymi wpływami otoczenia i tak go sobie wtedy kupiłem, ale że wątpliwości pewne były co do składu i zawartości to pokazało mi praktycznie w jaki sposób to na mnie działa , więc w trakcie dyskusji z pewną ososbą tak mi ona załadowała pewne nieharmonijne energie i zwykle potrzebowałem na to trochę czasu powiedzmy kilka minut żeby to usunąć i zaraz po tym poszedłem i usiadłem żeby odsapnąć na łóżku (na którym rozłożyłem wcześniej pod prześcieradłem ten materiał) i to co mnie  zaskoczyło to że w tym samym momencie te energie zostały samoczynnie usunięte , a w ogóle nie poszedłem tam z zamiarem przetestowania tego tylko żeby sobie coś przemyśleć i wcześniej samo to ze mnie tak gwałtownie nie schodziło :-).

zwykle pokazuje mi się działanie jakiegoś urządzenia raz, no bo przecież nie jestem taki głupi ; ) żeby mi to trzeba raz za razem pokazywać , no chyba że nie załapuję to pokazuje mi  kilka razy, więc tutaj dla rozproszenia wszelkich wątpliwości  po pewnym czasie znowu w pewnej relacji załadowało mnie dokładnie  tym samym rodzajem - w odczuciu gorącej - energii , związanej z niskimi emocjami  i po chwili dokładnie ten sam mechanizm uwolnienia się uruchomił - wystarczyło mi  przejśc do sypialni , usiąść na tym materiale i po prostu zeszło to ze mnie, wylało sie jak woda z przechylonej szklanki

 więc w pewnym zakresie - tym który udało mi się z tym praktycznie skojarzyć - okazał się ten materiał z metalową nitką całkiem przydatnym dla mnie, wielkie dzięki - drogi  Leszku :-)

P.S. nie jestem pewien czy o tym nie pisałem już wcześniej bo się do tego przymierzałem i chyba mi zeszło na inne tematy i nie zdążyłem?  ale jeśli to sorki za powtórkę , wdzięczności nigdy za wiele ; )

Inga

  • Gość
[#]   « 2016-03-23, 16:58:29 »
Czarny Turmalin Schörl - naturalny talizman ochronny. Chroni przed negatywnym wpływem z zew., klątwami, wampirami, energią, przed toksynami np. w powietrzu, przed promieniowaniem komputera, przed złą energią innych ludzi (nawet przed promieniowaniem ich aury w czasie zakupów i w każdej innej sytuacji), chroni przed zazdrością, nieufnością, niewiernością, przed czarną magią, ma w sobie różne minerały, które przenikają pozytywnie do naszego organizmu i leczą, pomaga łączyć ciało, umysł, dusze w jedność, przez co jesteśmy silni, wiemy - czego chcemy i udaje nam się to zrealizować, pomaga wspaniale widzieć całość - przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, dodaje kreatywności, pomaga wiele rzeczy zrozumieć, jakby wyczuć, to kamień energii, przez zawarte w nim żelazo usuwa stres i złe myśli, negatywizm, wzmacnia mięśnie, stawy i układ krwionośny, usuwa uczucie zmęczenia i wyczerpania a także stany niedoboru minerałów, wszelkie złe energie od razu usuwa, tak jak uziemienie chroni przed błyskawicami, przynosi Światło, czyli pomaga przejść w wyższe stany świadomości, przynosi wyjaśnienie, odpowiedzi na wiele gnębiących nas pytań. Wzmacnia wytrzymałość fizyczną i psychiczną. Reguluje pracę wszystkich czakramów. Pozwala skoncentrować nasze energie i skierować je na jeden cel.

Inga

  • Gość
[#]   « 2016-03-23, 14:48:05 »
Nie wiem czy b edzie tak samo dobrze chronił jak czarny.
Trzeba go nosić ze sobą oraz z nim spać i obesrwować swoje odczucia porównując do obecnych.

jaskier

  • Wiadomości: 908
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-03-22, 21:07:45 »
Mam czarno-zielony, co z nim mam zrobic? (na razie lezy w szafie). A w domu mam albo strzyge, albo czarnego maga albo opętańca.

Inga

  • Gość
[#]   « 2016-03-22, 16:57:41 »
Sprawdziłam na sobie że czarny turmalin działa jako ochrona przez atakami magicznymi, złymi życzeniami i tym podobnym. Polecam tym którzy mają magów lub czarownice w otoczeniu lub rodzinie.

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-03-21, 11:42:25 »
O zaletach niektórych sztucznych i odzwierzęcych  materiałów:
"Warto poznać więc wzajemną korelację wytwarzanych ładunków elektrostatycznych na skórze ludzkiej i odzieży.
I tak:
Polamidy, jedwab naturalny i wełna – elektryzują się silnie. Odzież uzyskuje ładunek „+” a skóra człowieka ładunek „-„.
Chloryny, polichlorek winylu i propylen – również elektryzują się silnie, lecz odzież ładuje się ładunkiem „-„ zaś skóra ładunkiem „+”.
Baweła, drewno, len i wiskoza – elektryzują się słabo uzyskując ładunek „+”, skóra zaś ładunek „-„,
również skóra naturalna, poliakrylonitryl, poliestry i poliuretan (lyckra) – elektryzuja się słabo na „--„ zaś skóra wtedy ładuje się ładunkiem „+”.

Badania naukowe pozwoliły określić napięcia ładunków elektrycznych jakie powstają podczas chodzenia bosymi stopami po wełnianym dywanie, a jakie, gdy chodzi się po nim w butach z gumową podeszwą. W pierwszym przypadku powstają ładunki o napięciu około 14 tysięcy wolt zaś w drugim tylko o napięciu 300 - 400 wolt.
http://instbie.republika.pl/pub_taj4.html

Inga

  • Gość
[#]   « 2016-03-18, 13:24:44 »
Pani Mąka twierdzi że jako ochrona przed promieniowaniem urządzeń jest dobra naklejka ze znakiem krzyża w kółku
https://www.youtube.com/watch?v=2i5233LWjrA

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-02-20, 08:56:03 »
trochę zajeżdża reklamą pod koniec ale ciekawie opisane:
http://www.biorezonans-warszawa.pl/stres-geopatyczny-zyly-wodne-test-geopatyczny/


A tu m. in. o pomiarach promienowania ziemskiego (E-rays):
http://www.angelfire.com/de/poetry/COB/Weekly052803.html
Nils-Axel Mörner at the Royal Institute of Technology, Stockholm, claims to be able to measure E-ray frequencies. His measurement is made by employing a common electrical tone generator. At a certain frequency the E-rays stop being measurable, which in a sense defines their frequency. When the E-ray is extinguished, a line similar to the psi-track is formed from the location of the former field to the speaker of the tone generator! (How this is possible when the field from the beginning is a line thousands of kilometers long, i.e. having no specific origin, I don't know. Perhaps a psi-plane would be a better term?) By this means, Curry lines, Hartmann lines, and underground streams have the frequencies 202, 142, and 440 Hz, respectively. Another prominent dowser in Sweden, Arne Groth, found the frequencies to be 401.9, 279.1, and 193.8 Hz, respectively. So does this mean that there actually exists an objective way to measure E-rays? No, not any more objective than earlier as the fields' sudden disappearance, or immeasurability, is determined by the same old means as usual, the dowsing rod.

medżikowsky

  • Gość
[#]   « 2016-02-19, 23:54:57 »
https://www.youtube.com/watch?v=ftlJTAsXbo4
Co wy na to ? Ja mam stary telefon więc mnie to nie dotyczy.

Jaka to technologia i dlaczego 2-3 lata??? Uzasadnienie?
Jak dla mnie mało uzasadnione to uszkadzanie mózgu. Dowodow na zupelny brak szkodliwosci tez nie mam wiec wkladam do tej samej szufladki co i komputer , monitory, urzadzenia elektryczne. Chetnie sie dowiem szczegolow jesli to takie szkodliwe. Generalnie mozg sie zmienia pod wplywem wszystkiego co robimy (neuroplastycznosc)  i czego nie robimy.
« Ostatnia zmiana: 2016-02-20, 00:00:36 wysłana przez medżikowsky »

medżikowsky

  • Gość
[#]   « 2016-02-19, 16:54:55 »
Produkuje sie Nokie takie zwykle dalej, tyle że to teraz Microsoftu firma.

Inga

  • Gość

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-02-18, 08:36:25 »
Ja od lat używam Nokii, ponieważ tylko te telefony miały zabezpecznia radiestezjne!
Niestety, nowsze modele już ich nie mają. A ostatnio chyba nawet Nokii się nie produkuje.

Inga

  • Gość
[#]   « 2016-02-17, 14:15:56 »
https://www.youtube.com/watch?v=ftlJTAsXbo4
Co wy na to ? Ja mam stary telefon więc mnie to nie dotyczy.