Autor Wątek: Wpływ złych energii i ataki - OCHRONA  (Przeczytany 51084 razy)

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-04-22, 08:02:49 »
Leszku szkoda że tak słabo promowane są twoje wykłady... Chetnie bym na te wykłady przyszedl tym bardziej ze są u mnie! Mam nadzieje ze jeszcze bedzie okazja bo tym razem brak kasy :/

A ja idę.

Danny7

  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-04-21, 19:40:35 »
Leszku szkoda że tak słabo promowane są twoje wykłady... Chetnie bym na te wykłady przyszedl tym bardziej ze są u mnie! Mam nadzieje ze jeszcze bedzie okazja bo tym razem brak kasy :/

balbina

  • Wiadomości: 194
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-04-21, 15:49:54 »
Ale mam refleks....
Właśnie sobie , będąc na wyjeżdzie uświadomiłam , że mi się w domu dobrze śpi. A już miałam brać się za kupowanie tej obiciowej tkaniny :D. Srebrną nitkę  póki co kupiłam. No wreszcie do mnie dotarło, dlaczego. Ja parę latek temu kupiłam sobie materac z jonami srebra. Co za cielęcina ze mnie. ..Ale jak już mam tę nitkę , to ktoś z Was wie jak to wszyć w odzież? . Nie bardzo sobie wyobrażam siebie jako hafciarkę :/. Całość obszyć?, czy jakieś strategiczne rejony?? mogę co najwyżej zrobić jakiś sznurek na szydełku i go wszyć , ale gdzie? Na rękawach, kołnierzu, czy po całości ? Pozdr

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-03-31, 01:43:48 »
a to jeszcze srebrna (w sumie tania)  oferta od silver dream:
http://sklep.silverdream.pl/

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-03-31, 01:23:10 »
oferta fascynatów uziemienia:
http://www.groundology.pl/

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-03-30, 22:53:45 »
w Lublinie prowadzę zajęcia na temat.
23-24 kwiecień 2016
OCHRONA PSYCHICZNA I ENERETYCZNA
Więcej na mojej stronie.

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-03-29, 21:53:52 »
w tym linku w poprzednim poście piszą tam o stosowaniu farb na bazie grafitu w celu neutralizacji esmogu, stosuje ktoś takie?
ciekawe czy tkaniny węglowe do tego też by się nadawały? np. takie:
http://primson-composites.pl/tkaniny-weglowe/

a tu  hybrydy m. in. węglowe i  tkaniny metalizowane, w tym kilka szklanych pokrytych złotem, szkoda że ta "srebrna" to jest aluminiowa:
http://primson-composites.pl/tkaniny-hybrydowe-i-inne/

ciekawe w jaki sposób taka złota tkanina może działać? smog?

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-03-29, 21:23:58 »
mi to się przydało w takim zakresie jak opisałem, przynajmniej jeśli chodzi o takie wprost zauważalne efekty,   
a co do neutralizacji oporu i niezadowolenia męża: rozłóż materiał pod prześcieradłem, wtedy nawet nie zauważy : )

http://lepszezdrowie.info/elektrosmog.htm

balbina

  • Wiadomości: 194
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-03-29, 15:35:31 »
Frisky
 Dzięki za podpowiedż o tkaninach. Dzwoniłam tam, już Pani od razu wiedziała, że to chodzi o tych co z wahadełkami latali :)))
Możesz się podzielić wrażeniem , jak ci się to użytkuje . Leszek i Małgosia byli zadowoleni. Ja mam w domu tyle kamlotów, odpromnienk, wahadła i instrumenty, że mąż na mnie łypie wrogo.....Ale elektrosmogu jest w pi...p i trochę. Ludzi zawistnych jeszcze więcej.

balbina

  • Wiadomości: 194
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-03-29, 10:49:10 »
Konrad , wybacz, nie mam zamiaru żartować z Ciebie .Domyślam się jakie to uciążliwe. Jedyne z czym mi się to kojarzy , to ,że "znaczysz teren". No wiesz jak robią np.psy( czyli strażnicy terenu) . Może warto pomyszkować w świadomości?

Inga

  • Gość
[#]   « 2016-03-29, 09:00:39 »
Podczas wielkancnych porządków odnalazłam także, pierścień atlantów, o którym całkowicie zapomniałam że go mam. Załozyłam na palec i zaczełam coś czuć, czuć że on działa. Podczas oczyszczania okazało się że nie jest niczym zanieczyszczony, bo jak sobie teraz przypominam, regreserka mi go oczyściła i wtedy go odłożyłam.
Bardzo mnie ciągnie do noszenia go i czuję że to dla mnie korzystne. Przypominam sobie że na Atlantydzie nosili go królowie oraz że wykorzystywano go do wielu celów a nie tylko do ochrony. Sama z pewnością też go nosiłam i stosowałam. Cos takiego sobie przypominam, że się wysyłało jakieś polecenie i ustawiało odpowiednio ten pierścień. Mam nadzieję że kiedyś uda mi się odkryć jego tajemnice.
Kupowałam go zgodnie z sugestią regreserki więc na pewno z dobrego żródła, np od Ciszaka.
http://www.oswiecenie.com/psitech.htm
Tu są informacje na temat pierścienia

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-03-29, 08:55:51 »
Konrad
Ja też nie spotkałem się dotąd z czymś takim.
Może by mi coś się nasunęło, gdybyś mi podrzucił fotkę?

balbina

  • Wiadomości: 194
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-03-28, 22:24:43 »
Dzięki za info o materiale . Czasami drobne rzeczy są zadziwiająco skuteczne. Pozdr

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-03-28, 02:06:06 »
za długo edytowałem tamtą wiadomość więc mi odrzuciło :

Balbina
zamówiłem  dwa metry (dokładnie takiego samego materiału który kupił sobie i zachwalał Leszek) , w warszawskim sklepie z dostawą do domu, zgodnie z rozeznaniem i namiarami zamieszczonymi na tym forum... bodajże przez Małgosię

Kornel
było o tym na forum, więc potrzebujesz tylko trochę tu powęszyć, najpewniej w tym wątku, ale pamięć bywa zawodna : )) więc to trzeba by sprawdzić, głównie chodziło o materiał z metalowymi nitkami zawierającymi srebro, przynajmniej z tego co kojarzę taka była przewodnia idea, ale trudno było dociec czy niektóre metalizowane tkaniny zawierały srebro czy nie, zdania były podzielone, nawet co do tkaniny Leszkowej (ponoć nawet sprzedawczyni twierdziła że nie ma w niej Ag, a jemu wychodziło, że na bank jest w niej srebro), więc  dla pewności niektóre panie ( i nie tylko hehe)  zakupiły  takie nici  w których składzie stoi jak byk, że mają trochę srebra  (namiar na taki wysyłkowy sklep zapodała bodajże pani Wilson tutaj?),  co by  sobie powyszywać jakieś smaczki-szlaczki na poduszkach, pociągnąć je w celach ochronnych  na wewnętrznych stronach czapek etc. , nie mam pojęcia co z tego wyszło i jak się to u nich sprawdziło : )

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-03-28, 01:44:37 »
Balbina
zamówiłem zgodnie z instrukcją zamieszczoną na tym forum

Kornel
było o tym na forum, więc potrzebujesz tylko trochę powęszyć, najpewniej w tym wątku, ale to trzeba by sprawdzić