Autor Wątek: Kontemplacja uwalniająca WJ  (Przeczytany 4840 razy)

Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-11-24, 08:43:42 »
Olga, normalnie bomba :)) Piękne to bardzo, dziękuję :*

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-11-24, 01:04:17 »
Napisałam  tekst i może komuś się przyda. Taka kontemplacja uwalniająca WJ.

Uwalniam światło w koronie. Uwalniam świadomy dostęp do wyższych  idei i uczuć. Uwalniam w koronie prostotę, uwalniam świadomość czym jest rzeczywistość. Uwalniam dostęp do wyższych energetycznych poziomów. Uwalniam dostęp do celu medytacji. Uwalniam wszystkie połączenia światła z innymi czującymi istotami. Uwalniam kontakt z oświeconymi Mistrzami. Uwalniam świadomość boskiej wibracji. Uwalniam piękno swego światła, uwalniam piękno rzeczywistości i prostoty. Jestem uwolnionym światłem od wszystkich doświadczeń mojej duszy, dobrych i złych. Jestem czystym światłem, w jedności z Bogiem, w jedności ze sobą. Bóg, Światło, wyraża się przeze mnie, światło w świetle, jedno światło, jedna Miłość.
Uwalniam mój jasny i czysty umysł. Uwalniam cudowne idee i oświecające myśli. Uwalniam całkowicie mądrość którą jestem, która płynie nieustannie w moim Świetle. Uwalniam jasnowidzenie, uwalniam postrzeganie rzeczywistości moim czystym jasnym umysłem i poza umysłem. Uwalniam radość i spokój, uwalniam świadomość i spokój. Uwalniam pewność świadomości, uwalniam pewność jasnych myśli. Jestem światłem, w jedności z Bogiem, w jedności ze sobą. Bóg, Światło wyraża się przeze mnie, światło w świetle, jedno światło, jedna czysta myśl.
Uwalniam moją wolność i swobodę, rozpuszczam wszelkie granice dla mojego światła, uwalniam bezgraniczność światła we mnie. Uwalniam nieskończoność światła. Uwalniam nieskończoną Miłość, Mądrość, Moc. Uwalniam lekkość, łatwość, zaradność, uwalniam cały potencjał czakry gardła przez którą wypływa Bóg. Uwalniam świetlistą, czystą komunikację z innymi, bezstronną i nie oczekującą.
Uwalniam światłość Serca. Uwalniam dobro którym jestem. Uwalniam wdzięczność i wybaczenie którym jestem. Uwalniam całkowicie Miłość, Moc, Mądrość. Moje światło jest Miłością, płynie wszędzie, wpływa wszędzie. Uwalniam Moc uzdrawiania moim światłem, uwalniam świadomość Mocy mojego światła, uwalniam bycie uzdrowieniem. Jestem wdzięcznością i pokorą, mocą i ruchem. Jestem światłem, w jedności z Bogiem, w jedności ze sobą. Bóg, Światło wyraża się przeze mnie, światło w świetle, jedno światło, jedna czysta fala Miłości.
Uwalniam światło w brzuchu, uwalniam bogactwo którym jestem. Uwalniam akceptację wszystkiego co jest, szacunek do wszystkiego co jest. Wgląd w rzeczywistość sprawia że łatwo akceptuję wszystko co jest. Niezależność i brak oczekiwań sprawia ze łatwo akceptuję wszystko co jest. Akceptacja uwalnia moją przyjemność, wolność, zadowolenie. Uwolnienie akceptacji sprawia że mogę więcej, jestem spokojna i ugruntowana, jestem w bogactwie. Uwolnienie akceptacji sprawia, że Miłość, moje światło, bije wszędzie, do każdego, promieniuje ze mnie nie mając kierunku ani celu. Akceptacja uwalnia moją niewinność, jestem w porządku jaka jestem, jest mi błogo i dobrze, jestem spełnieniem bo jestem wyzwolonym światłem. Jestem światłem, w jedności z Bogiem, w jedności ze sobą. Bóg, Światło wyraża się przeze mnie, światło w świetle, jedno światło.
Uwalniam Wyższe Ja w sobie. Uwalniam naturalne oświecenie. Uwalniam wolność od tego kim nie jestem, uwalniam wolność od tego kim jestem.

« Ostatnia zmiana: 2012-11-25, 16:10:43 wysłana przez almighty »