Autor Wątek: Kontemplacja uwalniająca WJ  (Przeczytany 4789 razy)

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2021-08-10, 11:14:31 »

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2021-07-26, 20:55:35 »
Kiedyś intuicyjnie powiedział byłbym że wyższe ja, leży gdzieś nad czarką korony. Pewnie dlatego że jeśli "ja" jest w mojej głowie, to "wyższe ja" powinno być wyżej niż moja głowa.

Wyższe ja, kontemplacja, korona - taka sytuacja.




Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-06-24, 11:19:01 »
Też mi się podoba:)

Czasami słowo klucz dużo robi: uwalniam, odpuszczam, uznaję, przyjmuję.

Kasiaa

  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-06-22, 10:44:14 »
Cudowny tekst. Bardzo Ci dziękuję :)

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-04-17, 11:08:03 »
I jeszcze Olgi
,
Cytuj

 Taka kontemplacja uwalniająca WJ.

Uwalniam światło w koronie. Uwalniam świadomy dostęp do wyższych  idei i uczuć. Uwalniam w koronie prostotę, uwalniam świadomość czym jest rzeczywistość. Uwalniam dostęp do wyższych energetycznych poziomów. Uwalniam dostęp do celu medytacji. Uwalniam wszystkie połączenia światła z innymi czującymi istotami. Uwalniam kontakt z oświeconymi Mistrzami. Uwalniam świadomość boskiej wibracji. Uwalniam piękno swego światła, uwalniam piękno rzeczywistości i prostoty. Jestem uwolnionym światłem od wszystkich doświadczeń mojej duszy, dobrych i złych. Jestem czystym światłem, w jedności z Bogiem, w jedności ze sobą. Bóg, Światło, wyraża się przeze mnie, światło w świetle, jedno światło, jedna Miłość.
Uwalniam mój jasny i czysty umysł. Uwalniam cudowne idee i oświecające myśli. Uwalniam całkowicie mądrość którą jestem, która płynie nieustannie w moim Świetle. Uwalniam jasnowidzenie, uwalniam postrzeganie rzeczywistości moim czystym jasnym umysłem i poza umysłem. Uwalniam radość i spokój, uwalniam świadomość i spokój. Uwalniam pewność świadomości, uwalniam pewność jasnych myśli. Jestem światłem, w jedności z Bogiem, w jedności ze sobą. Bóg, Światło wyraża się przeze mnie, światło w świetle, jedno światło, jedna czysta myśl.
Uwalniam moją wolność i swobodę, rozpuszczam wszelkie granice dla mojego światła, uwalniam bezgraniczność światła we mnie. Uwalniam nieskończoność światła. Uwalniam nieskończoną Miłość, Mądrość, Moc. Uwalniam lekkość, łatwość, zaradność, uwalniam cały potencjał czakry gardła przez którą wypływa Bóg. Uwalniam świetlistą, czystą komunikację z innymi, bezstronną i nie oczekującą.
Uwalniam światłość Serca. Uwalniam dobro którym jestem. Uwalniam wdzięczność i wybaczenie którym jestem. Uwalniam całkowicie Miłość, Moc, Mądrość. Moje światło jest Miłością, płynie wszędzie, wpływa wszędzie. Uwalniam Moc uzdrawiania moim światłem, uwalniam świadomość Mocy mojego światła, uwalniam bycie uzdrowieniem. Jestem wdzięcznością i pokorą, mocą i ruchem. Jestem światłem, w jedności z Bogiem, w jedności ze sobą. Bóg, Światło wyraża się przeze mnie, światło w świetle, jedno światło, jedna czysta fala Miłości.
Uwalniam światło w brzuchu, uwalniam bogactwo którym jestem. Uwalniam akceptację wszystkiego co jest, szacunek do wszystkiego co jest. Wgląd w rzeczywistość sprawia że łatwo akceptuję wszystko co jest. Niezależność i brak oczekiwań sprawia ze łatwo akceptuję wszystko co jest. Akceptacja uwalnia moją przyjemność, wolność, zadowolenie. Uwolnienie akceptacji sprawia że mogę więcej, jestem spokojna i ugruntowana, jestem w bogactwie. Uwolnienie akceptacji sprawia, że Miłość, moje światło, bije wszędzie, do każdego, promieniuje ze mnie nie mając kierunku ani celu. Akceptacja uwalnia moją niewinność, jestem w porządku jaka jestem, jest mi błogo i dobrze, jestem spełnieniem bo jestem wyzwolonym światłem. Jestem światłem, w jedności z Bogiem, w jedności ze sobą. Bóg, Światło wyraża się przeze mnie, światło w świetle, jedno światło.
Uwalniam Wyższe Ja w sobie. Uwalniam naturalne oświecenie. Uwalniam wolność od tego kim nie jestem, uwalniam wolność od tego kim jestem.

 

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-11-26, 21:38:45 »
:))

Iustitia

  • Gość
[#]   « 2012-11-26, 15:21:45 »
Olga
udalo mi sie cos takiego poczuc:)a dziekuje, ze Toie udalo sie to ubrac w slowa:)Niesamowite, gdy odpadaja wszelkie wyobrazenia, a esencja, jaka jestesmy emanuuje dookola.

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-11-26, 14:43:24 »
Fajnie ze powstał nowy watek:)
Niech będzie pełen pozytywnych naszych kontemplacji:)


http://www.youtube.com/watch?v=CQUGUDc-fZQ&feature=related

Będąc teraz świadomością w centrum mojego światła, puszczam  promienie do obszaru w aurze w którym przejawiałam się poprzez czas, przez wyobrażenia, przez doświadczenia, przez umysł, i widzę jak to wszystko staje się coraz mniej ważne..Jak to wszystko znika, jak coraz mocniej moja świadomość, moje Ja jest w świetle, jak wszystkie nici łączące mnie z doświadczeniami w mojej aurze- rozpuszczają się w moich promieniach miłości. Dziękuję sobie za intencję wyboru świadomości poprzez światło. Dziękuję Bogu, ze prowadzi mnie i innych do uświadomienia sobie tej intencji, do urzeczywistnienia celu, do wejścia w siebie. Jestem bezgraniczna, jestem wibracją która ma w sobie wyjście poza każdy początek i koniec, poza każdy cykl.

Iustitia

  • Gość
[#]   « 2012-11-25, 21:06:28 »
Olga
thx:-)*

AlohaState

  • Administrator
  • Wiadomości: 419
    • pozytywneinspiracje.com
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2012-11-25, 16:11:26 »
Żeby się nie zgubił ten tekst, to został jednak wydzielony :)

Piotr

  • Wiadomości: 788
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kultura aryjska
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-11-25, 15:53:38 »
Nie tylko dziewczynom, na mnie też zrobił duże wrażenie:)

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-11-25, 12:14:22 »
Dziewczyny fajnie że podoba się:)

Felicite

  • Gość
[#]   « 2012-11-24, 21:39:23 »
Olga,
bardzo Ci dziękuję! Nawet nie wiesz, jak bardzo pomogło mi to, co napisałaś :) Gdy to przeczytałam (dziś rano), to miałam wrażenie, jakby Bóg przez Ciebie napisał to specjalnie dla mnie :) Jestem wdzięczna :D

hydrozagadka

  • Wiadomości: 2 696
  • Płeć: Kobieta
  • http://uzdrawianieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
  • Status: Ekspert
[#]   « 2012-11-24, 11:35:05 »
Olga - super :)) Dzięki!

KorneliaX

  • Wiadomości: 848
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-11-24, 10:55:52 »
Olga
Zdanie "Światło wyraża się przeze mnie, światło w świetle, jedno światło" jest przepiekne jak zaklecie z basni :)))