Autor Wątek: Theta Healing  (Przeczytany 66032 razy)

Felicite

  • Gość
[#]   « 2012-11-16, 23:27:23 »
Ale mroźno było do końca, przynajmniej w Katosach :P

małgosia

  • Gość
[#]   « 2012-11-16, 21:11:31 »
:)
No akcje to się działy różne, ciekawie zawsze było :P. Chociaż w miarę upływu czasu to się wyciszało, mam wrażenie, że inni ludzie przychodzi, może już z wyższa samooceną, nie tak obciążeni.

Blackrose

  • Wiadomości: 1 330
  • Płeć: Kobieta
  • Access Bars, psychoterapia, masaże, uzdrawianie duchowe
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2012-11-15, 22:47:23 »
małgosia,

swojego czasu miałam tyle zleceń, że słabo to pamietam ;p ale ciesze się bardzo, że mogłam pomóc ;) Nie wiedziałam, że takie akcje na zajęciach...


hydrozagadka

  • Wiadomości: 2 696
  • Płeć: Kobieta
  • http://uzdrawianieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
  • Status: Ekspert
[#]   « 2012-11-15, 22:28:04 »
Kiniu, dziękuję :)

Widac teraz ja musze to sobie w końcu ugruntowac :-)

małgosia

  • Gość
[#]   « 2012-11-15, 19:40:10 »
BlackRose
<Chętnie poszłabym na kursy, aby się bardziej otworzyć i uwierzyć w siebie. Zdarzało mi się wiele cudownych uzdrowień gdy parę lat temu pomagałam "regularnie" ludziom. Potem pewne wydarzenia sprawiły, że musiałam zamknąć działalność uzdrowicielską.>

Pamiętam jak ileś lat temu oczyściłaś mnie na odległość z zatrucia. Zatrułam się od nieszczelnego piecyka na zajęciach regresingu, którym to Leszek ogrzewał pomieszczenie.
Przeszło po 5 minutach :)

kinga roszczyniała

  • Wiadomości: 903
    • www.czysteswiatlo.com
  • Kinga Roszczyniała, www.czysteswiatlo.com (konsultacje,analizy,wypalanie węzłów,sesje regresingu)
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2012-11-15, 16:52:49 »
dzięki dziewczyny za tą wymiane myśli, bo coś mi zaczyna świtać i odpuszczać :** idę jeszcze temat przeoddychać i przemedytować :)

kinga roszczyniała

  • Wiadomości: 903
    • www.czysteswiatlo.com
  • Kinga Roszczyniała, www.czysteswiatlo.com (konsultacje,analizy,wypalanie węzłów,sesje regresingu)
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2012-11-15, 16:38:43 »
Nie poddaję się jednak i nadal działam, a nuż przeskoczę i przekonam się, ze warto działać dla siebie i jest to w porządku, kiedy działam dla siebie. :)

hydrozagadka, niech puszcza! :)
Ja kiedyś baaardzo dużo czasu poświęciłam na ugruntowanie w sobie poczucia bycia w porządku i niewinności, gdy działam dla siebie, gdy mam, gdy korzystam, gdy sobie dogadzam :). I teraz nie mam z tym większego problemu :).

Semira, ale mnie rozbawiłaś :))) Chyba faktycznie podejdę do tematu bardziej z humorem, to może podświadomośc przestanie mi lęki traktować śmiertelnie poważnie :).

Semira

  • Gość
[#]   « 2012-11-15, 16:21:53 »
Kinga

Zatem wytlumacz tej swojej podswiadomosci,zeby nie zachowywala sie tak staroswiecko i wmawiala Ci,ze spotka Cie cos okropnego jak zaczniesz w pelnii korzystac ze swoich mocy ,bo tutaj juz czeka kolejka chetnych na korzystanie z Twojej pomocy:)
Powiedz jej ,ze zyjemy w 21 wieku a nie w 15 i musi troche zweryfikowac swoje przekonania na pewne tematy:))

hydrozagadka

  • Wiadomości: 2 696
  • Płeć: Kobieta
  • http://uzdrawianieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
  • Status: Ekspert
[#]   « 2012-11-15, 16:13:29 »
Ja mam właśnie jakąś blokade by w pełni korzystać z mocy przy innych/w relacjach z innymi. Jeśli chodzi o samą siebie i swoje życie, nie czuję lęków, ani oporów i wielokrotnie zdarza mi się dokonywać cudów, które mi samej wydają się początkowo niemożliwe. I to mnie pozytywnie motywuje do dalszych zmian.

Kinia, ciekawe. Ja mam dokładnie odwrotnie - nie mam problemu z korzystania swoich mocy dla innych, dla polepszenia życia innych - za to wychodzą mi na maksa opory, kiedy działam dla siebie. Auto-sabotuję to jeszcze.

Nie poddaję się jednak i nadal działam, a nuż przeskoczę i przekonam się, ze warto działać dla siebie i jest to w porządku, kiedy działam dla siebie. :)

kinga roszczyniała

  • Wiadomości: 903
    • www.czysteswiatlo.com
  • Kinga Roszczyniała, www.czysteswiatlo.com (konsultacje,analizy,wypalanie węzłów,sesje regresingu)
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2012-11-15, 15:50:30 »
Moze masz tak jak ja ,ze wielokrotnie za te CUDA w przeszlosci bylas przesladowana,tylko ze teraz juz sa inne czasy i nie pali sie na stosie za wykorzystywanie swoich mocy:))

Semira, mam wrażenie, że słowo wielokrotnie, jest tutaj całkowicie na miejscu :)). No nic, niech puszcza :).

Semira

  • Gość
[#]   « 2012-11-15, 15:05:26 »
Kinga jezeli Ty jeszcze nie korzystasz w pelnii ze swojej mocy przy uzdrawianiu innych to ja nie wiem co bedzie jak ja cala zaczniesz wykorzystywac skoro juz takie efekty sa nawet przy nie calkowitym korzystaniu z niej:))
Moze masz tak jak ja ,ze wielokrotnie za te CUDA w przeszlosci bylas przesladowana,tylko ze teraz juz sa inne czasy i nie pali sie na stosie za wykorzystywanie swoich mocy:))

kinga roszczyniała

  • Wiadomości: 903
    • www.czysteswiatlo.com
  • Kinga Roszczyniała, www.czysteswiatlo.com (konsultacje,analizy,wypalanie węzłów,sesje regresingu)
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2012-11-15, 14:58:26 »
Ja mam właśnie jakąś blokade by w pełni korzystać z mocy przy innych/w relacjach z innymi. Jeśli chodzi o samą siebie i swoje życie, nie czuję lęków, ani oporów i wielokrotnie zdarza mi się dokonywać cudów, które mi samej wydają się początkowo niemożliwe. I to mnie pozytywnie motywuje do dalszych zmian. Teraz i tak ten lęk w relacjach z innymi mam mniejszy niż kiedyś, ale on nadal jest. I chciałabym by się w końcu całkiem rozpuścił, tym bardziej, że nawet nie mam pojęcia skąd mi się wziął, więc nie widze sensu by we mnie był. A jednak siedzi :)).

Iustitia

  • Gość
[#]   « 2012-11-15, 14:42:15 »
Kinga
cos bardzo podobnego odkrylam sama jakis czas temu-zadzialalo na 2 obcych osobach wiec sie tak przestraszylam, ze odpuscilam:)ciesze sie, ze i TH przyszlo-wiem, gdzie robilam naokolo, a teraz sprobuje sobie TH udoskonalic.

kinga roszczyniała

  • Wiadomości: 903
    • www.czysteswiatlo.com
  • Kinga Roszczyniała, www.czysteswiatlo.com (konsultacje,analizy,wypalanie węzłów,sesje regresingu)
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2012-11-15, 14:34:25 »
Iustitia

Mnie też pasjonuje :). A odkąd jeszcze kontempluje prostote na koronie, rozpływam się nad potencjalnymi możliwościami i mocą sprawczą Boga w moim życiu :).

Iustitia

  • Gość
[#]   « 2012-11-15, 14:26:39 »
Jola
TH jest latwa, nawet bardzo łatwa:)stan medytacyjny, wizualizacja i kontakt z Bogiem:)tylko tutaj dodane parę szczegołów, ktore jesli znasz glębsze stany medytacyjne to z latwoscią sobie poradzisz:)