Autor Wątek: Pytania różne do Leszka  (Przeczytany 220436 razy)

Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-08-07, 10:07:00 »
Kinga

Fajna sprawa:) Z tym co piszesz. Dokopałaś się już przez swoją pś do WJ:D

kinga roszczyniała

  • Wiadomości: 903
    • www.czysteswiatlo.com
  • Kinga Roszczyniała, www.czysteswiatlo.com (konsultacje,analizy,wypalanie węzłów,sesje regresingu)
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2012-08-07, 09:54:52 »
Ostatnio myślę, że nie chce mi się oczyszczac juz pś w tym temacie, celowo, tylko chcę skupić się na jednoczeniu świadomości z boską świadomością w tym temacie. Nie wiem czy to dobre [ dla mnie], ale czuję sie wtedy bardziej wolna i szczęśliwa, zaufanie wtedy jest w szczytowej formie, i otwartość, a jak zajmuje sie pś, to tego super samopoczucia nie ma.
Bezwzględu co dla mnie w tej chwili jest dobre, to wieżę, że zaufanie Bogu i powierzenie sie jemu w końcu [ bycie w tej świadomości, w boskim dostatku uczuć ]sprawia trwały sukces:)

Olga, ja podobnie czuję od dłuższego czasu.  Tak wygląda moja codzienna praktyka duchowa, głównie medytacja i modlitwa (rozmowa z Bogiem), a oczyszczanie podświadomości (regresing, afirmacje) jako dodatek co jakiś czas :). Kiedyś było zupełnie odwrotnie, cały czas koncentrowałam się tylko na oczyszczaniu, przerabianiu, uzdrawianiu, ale i to było potrzebne :).
Dla mnie powierzenie Bogu, o którym piszesz to głównie codzienny dialog z Nim i przede wszystkim SŁUCHANIE. Słuchanie tego co Bóg mówi do mnie, co mi podpowiada i jakie mi daje wskazówki. Tak naprawdę Bóg inspiruje bardzo jasno, konkretnie i nieustannie, a podążanie za tym sprawia, że człowiek jest skazany na trwały sukces - tak jak mówisz :).

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2012-08-07, 07:58:36 »
Olga
 To nie są banały.
Powierzenie Bogu swoich wszystkich spraw może zdzdziałać, jesli masz do Boga pełną, 100% ufność. Inaczej zawsze podświadomość coś skręci.
Spróbuj dokończyć:
Doskonale udaje mi się wszystko, z wyjatkiem.....
W tym wyjątku nie zatrybi, bo podświadomość ma kompleksy i nieufnosci. I to trzeba uzdrowić.

Relacje zawarte w książce wydają mi się autentyczne.

Semira

  • Gość
[#]   « 2012-08-07, 01:41:51 »
Olga

Witaj w klubie,ja tez mialam wrazenie czytajac niektore partie...kurde przeciez ja to juz przetrabialam!!:)

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-08-07, 00:54:16 »
Semira, dla mnie książka jest genialna i karmiczna, znałam takich Mistrzów z kiedyś, sama podążałam tą drogą i moja ps nie rozumie że teraz tego nie ma. Jak to?! ;] Przecież materializacja kaizerek to normalka.

Ta książka to skarbnica pieknych inspiracji:)
Podobno w początkowych wyadaniach były zdjęcia Mistrzów. Będe prubowała się dokopać do tego:)

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-08-07, 00:51:03 »
Jedna z nauk Mistrzów głosi o wyzwoleniu z materii.
Rozumiem ze wyswobodzenie się z materii polega na powieżeniu Bogu ziemskich spraw ?
Że jest to stanem świadomości.

Wiem że to banały ale przerabiam to teraz i odpala mi się zamieszanie w temacie:)

Czy powieżenie Bogu moich spraw ziemskich, z którymi różnie sobie radzę jest wystarczające, bym sobie poradziła w końcu? by zatrybiło na stałe, a nie falowo?
Ostatnio myślę, że nie chce mi się oczyszczac juz pś w tym temacie, celowo, tylko chcę skupić się na jednoczeniu świadomości z boską świadomością w tym temacie. Nie wiem czy to dobre [ dla mnie], ale czuję sie wtedy bardziej wolna i szczęśliwa, zaufanie wtedy jest w szczytowej formie, i otwartość, a jak zajmuje sie pś, to tego super samopoczucia nie ma.

Bezwzględu co dla mnie w tej chwili jest dobre, to wieżę, że zaufanie Bogu i powierzenie sie jemu w końcu [ bycie w tej świadomości, w boskim dostatku uczuć ]sprawia trwały sukces:)


Semira

  • Gość
[#]   « 2012-08-07, 00:38:41 »
Wiesz Olga,ze mialam dzisiaj napisac dokladnie takie samo pytanie?:)Czytam teraz pierwszy tom i bardzo pozytywnie odbieram te wszystkie rzeczy opisane w tej ksiace tzn dla mnie wiarygodne.

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-08-07, 00:31:26 »
Leszek co myślisz o oświeconych Mistrzach przedstawionych w kasiążce " Nauki Mistrzów dalekiego Wschodu", czy w tym jak sie przejawiają : moce materializacji, kreacji, dostrojenie ciała do wysokich wibracji itd zauważyłeś jakiś błąd, nieprawdę?

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-08-05, 12:51:44 »
Aha, dziękuję:)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2012-08-05, 12:46:55 »
Olga
 Badanie promienia pionowego przydaje się przy badaniu żył wodnych czy uskoków. Czasami też odpromienników,żeby nie zakłócały pola nad nimi.  Nie znam innych praktycznych zastosowań. Ale w ramach ćwiczeń mozna badać.

O wahadle nie myślałem.

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-08-05, 12:21:19 »
Jeśli chodzi o promień pionowy, to kontekst ogólny. Promień pionowy każdego przedmiotu. (Czy promień pionowy to to samo co podstawowy? Czy promień może się zmieniać, np w kryształach? np osłabiać, czy też jest stały cały czas. W praktyce do czego może przydać sie badanie promienia pionowego? )

A jeśli chodzi o wahadła drewniane , bo nie wiem o który kontekst ci chodzi, to o oczyszczanie z cudzej energii ( jak ktoś urzywa twojego wahadła i zostawia w nim swuj ślad)
:)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2012-08-04, 19:20:27 »
Sebastian
Jesli na mój temat rozmawiasz z ludfźmi, którzy mnie nie znają, to oczywistym jest, że zasilasz astral ich urojreń na mój temat.
A jeśli oni się z Tobą nie zgadzają, to wyżerają Twoją enertgię i zasilają nią swój astral.

Olga
 W jakim to jest kontekście?

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-08-04, 19:00:44 »
Ok, napisał tak bo niektórych promieni nie sposób zmieżyć, np kwarc różowy na obszerny promien, jak na moja małą osóbkę ;) nie to co ceramiczna miska;)

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-08-04, 18:49:38 »
Leszek, Spychalski pisze o promieniu pionowym: ruchy wahadła zwiększają się jednak tylko do pewnej wysokości którą radiesteta powinien sam sobie okreslić.

A jak ja nie mam tego okreslonego, to chyba powinnam najpierw zanalizować realne długości? Nierozumiem, ze zdania wynika ze my ustalamy promień;/

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-08-04, 18:01:37 »
Mariusz, ponieważ książka którą przerabiam obejmuje pracę z wahadłem wykonanym z mosiądzu a przynajmniej część BHP w tej książce dotyczy takowych.