Autor Wątek: Wyznania  (Przeczytany 533494 razy)

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2021-01-07, 01:21:20 »
Szokujące informacje o rozprawianiu się ze Złem

Podobno między innymi Bill Gates został poddany egzekucji

https://www.youtube.com/watch?v=M6G1t9pAiig
« Ostatnia zmiana: 2021-01-07, 01:27:23 wysłana przez Karina »

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-12-11, 20:35:17 »
I na koniec wyznam Wam, że dzięki Wam dotarło do mnie, że nie warto umierać za żadną sprawę i że nie zamierzam już tego nigdy więcej robić ,że nie zamierzam się też już nigdy więcej poświęcać, teraz czuję że Życie nie wymaga żadnych ofiar/poświeceń, że świadome życie jest "jedynie" wzajemnym bezinteresownym obdarowywaniem się nieskończonym dobrem i jego nieskończoną ekspresją, czego sobie i Wam, jeśli też sobie tego życzycie życzę.

Umieranie w imię własnych fantasmagorii noszonych w głowie :) Zacne "poświęcenie", tak samo jak zacna to "sprawa" :)

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-12-10, 09:15:21 »
I na koniec wyznam Wam, że dzięki Wam dotarło do mnie, że nie warto umierać za żadną sprawę i że nie zamierzam już tego nigdy więcej robić ,że nie zamierzam się też już nigdy więcej poświęcać, teraz czuję że Życie nie wymaga żadnych ofiar/poświeceń, że świadome życie jest "jedynie" wzajemnym bezinteresownym obdarowywaniem się nieskończonym dobrem i jego nieskończoną ekspresją, czego sobie i Wam, jeśli też sobie tego życzycie życzę.

Niech Prawda w Waszych Sercach świeci mocno :)

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-12-09, 09:11:36 »
... zapomniałem dodać że istnieje opcja odzyskania własnej nieśmiertelności :)

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-12-09, 08:46:29 »
Uśmiechnęłam się do tej intencji:))

:) moją intencja było podzielenie się rzeczywistym procesem który rozpoznałem w sobie , a rozpoznałem w sobie działanie Pierwotnej Natury czyli Czystej Miłości i jej skutki :) choć jest to również intencja przypominająca a tym samym podtrzymująca ten proces.

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2020-12-08, 20:06:22 »
Miłość czyni mnie wolnym, świadomym, bogatym, mądrym i genialnym.

Uśmiechnęłam się do tej intencji:))

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-12-07, 08:53:00 »
Miłość czyni mnie wolnym, świadomym, bogatym, mądrym i genialnym.

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-11-24, 13:05:25 »
Witam

Dlaczego to forum umiera ? przyznam szczerze, że brakuje mi tego forum, które było dobrych parę lat temu,gdzie była wymiana inspiracji, doswiadczeń i ciekawych rozmów.

Czy ktoś zna i mógłby polecić jakieś ciekawe forum o rozwoju duchowym.

Najlepsza wymiana informacj jest w zaciszu, w odpowiednich rozmowach z odpowiednimi ludzmi. Trzeba szukać... szukać... szukać ;> popełniać błędy, szukać dalej...

Przestrzeń publiczna/zbiorowa ma wiele zalet, ale ma też swoje wady. Jest mnóstwo grup na facebook, które są ciekawe, ale znów czasem ilość czasu versus wartość się nie zrównuje. Ostatnio cenie sobie pojedyńcze osoby, rozmowy niż grupowe zabawy.

Chociaż z tymi pojedyńczymi osobami to można tak samo wpaść jak śliwka w kompot ;> przesiew trzeba robić, a potem przesiew z przesiewu :))

_Olga

  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • Olga Sarzała www.animamea.pl
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2020-06-05, 19:55:30 »
Lillioe mam tak samo, stara dobra wersja komunikowania się :) Mniej szumów 

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-05-06, 19:43:24 »
:)
Bardzo fajna metoda na skuteczną transformację i fajna pani:)

https://www.youtube.com/watch?v=VeZ7FmDYMGM


Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-05-05, 08:08:13 »
Witam

Dlaczego to forum umiera ? przyznam szczerze, że brakuje mi tego forum, które było dobrych parę lat temu,gdzie była wymiana inspiracji, doswiadczeń i ciekawych rozmów.

Czy ktoś zna i mógłby polecić jakieś ciekawe forum o rozwoju duchowym.

Dzisiaj właśnie tak sobie pomyślałam, że też mi zaczęło brakować tego lub podobnego forum. 

Czuję jakbym zatoczyła jakieś koło i wracam do pewnych tematów duchowych - ale na innym poziomie.
I może dlatego odszukałam to forum.
« Ostatnia zmiana: 2020-05-05, 08:12:37 wysłana przez Lilliole »

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2020-03-10, 20:38:58 »
Na forach jest większa prostota w komunikacji i to mi pasuje. W mediach społecznościowych jak fb, jest więcej grafiki, zdjęć, filmików, innych atrakcji, za to też chaos i "nadrzędna decyzyjność" algorytmów informatycznych co się widzi, a czego nie widać. Wylewa się sporo spamu i tworzy się chaos informacyjny. Umysł jest bodźcowany z każdej strony.
Pierwsza opcja jest dla mnie bardziej esencjonalna, skupiona, ma jakiś stabilny rytm i prostotę w strukturze. Druga bardziej albo rozrywkowa, albo profesjonalna. Czasem są jakieś wartościowe informacje. Internetowe kreacje:)



« Ostatnia zmiana: 2020-03-10, 20:44:09 wysłana przez Sylvia »

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-02-25, 22:08:22 »
Sylvia

aż trudno mi uwierzyć, że ludziom tak się pozmieniało, ale z drugiej strony widzę, że też mi się tak nie chce pisać jak kiedyś.

No ale widocznie taka kolej rzeczy.:)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2020-02-21, 15:38:13 »
Karina
Ludzie zamienili fora na inne media społecznościowe, gdzie są zdjęcia, lajki, sentencje, filmiki. Influenserzy rozwojowi zwiększają swoje zasięgi w ten sposób, a fani za nimi podążają. Z tego co widzę, to teraz dzieję się więcej w różnych grupach na fb, niż na lokalnych forach niezależnych od globalizacji.

Wygląda, że tutaj ilość odwiedzających jest podobna od lat, tylko mniej osób pisze posty (w związku z powyższymi tendencjami).
Natomiast jeszcze inni mniej uczestniczą w mediach społecznościowych, na rzecz kreacji swojego życia w różnych obszarach.

Trendy się zmieniają w zachowaniach społecznych ludzi. Taka kolej rzeczy:)

« Ostatnia zmiana: 2020-02-21, 15:40:16 wysłana przez Sylvia »

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-02-20, 19:00:07 »
Witam

Dlaczego to forum umiera ? przyznam szczerze, że brakuje mi tego forum, które było dobrych parę lat temu,gdzie była wymiana inspiracji, doswiadczeń i ciekawych rozmów.

Czy ktoś zna i mógłby polecić jakieś ciekawe forum o rozwoju duchowym.