Autor Wątek: Wyznania  (Przeczytany 275836 razy)

Sylvia

• www.sylwiawolf.com
  • Sylwia Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2018-02-15, 10:27:33 »
Cudownie:)

healingintelect

• Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-02-14, 20:58:54 »
Znowu wychodzi mi miłość ze świadomości. Cudowne uczucie.

healingintelect

[#]   « 2018-02-11, 11:27:41 »
Ciało astralne, jest wynikiem świadomości i programów jakie dana dusza chce przeżyć. Dajmy na to, tak bardzo złe, niegodziwe, gorsze od ludzi demony :)  Najczęściej, takie osobniki opętywały zwierzęta i stąd ich zwierzęce ciała astrlane. To samo ze smokami, aniołkami, pół ludzimi- pół zwierzętami. Już nie raz "widziałem" jak takie ciało astralne się rozpuszcza i zostaje przepływ czystej energii.

Wszyscy różnimy się tylko tym, co chcemy przeżywać. W potencjale wszyscy jesteśmy tacy sami

Karina

• Status: Obserwator
[#]   « 2018-02-11, 10:37:19 »
Ja tez;)

manahata

• Status: Poszukujący

healingintelect

[#]   « 2018-02-08, 07:43:54 »
:)

macher

[#]   « 2018-02-08, 07:39:48 »
Tak samo jak "wroć" czy "uciekaj stąd"

macher

[#]   « 2018-02-08, 07:27:14 »
h.i.
Nie wydaje mi się by mialo to bezposredni zwiazek.

Mam też teksty w stylu "fatalnie" , "katastrofa" , czuje że to poniekąd uzasadnione , ale chcialbym by tak nie bylo
A poza tym nawet jesli to obrazuje jakas tam kwestie, to interpretacja tego budzi jednak niefajne uczucia :(
« Ostatnia zmiana: 2018-02-08, 07:31:34 wysłana przez macher »

healingintelect

[#]   « 2018-02-08, 06:05:02 »
Według mnie, raczej realne jazdy. Przeczucia też trafne. Wiem, bo przerabiałem już większość z tego o czym mówisz. Mi to wygląda na podłączenie do jakiegoś astralu i praktyki czarnomagicznej. Dokładnie mówiąc, jest tu popularna jedna technika Regresywna, która w rezultacie może dać, taki właśnie rezultat karmiczny- opętanie, paranoje, halucynacje, podszepty przeszłości, kreacje przszłych wcieleń według widzimisie "guru".

macher

[#]   « 2018-02-07, 23:08:28 »
Oraz że coś przechodzi na nastepne wcielenie czego nie zrealizowalem teraz np jakas kwestia z jakas osoba ... kurde fajnie jakby to byly urojenia a nie real

Albo mialem scysje z ludzmi w pracy , przyszedlem do tej pracy troche wbrew sobie nawiasem mowiac i takie odczucia bylo ze ten czlowiek za to co mi odje*al (na praede niefajnie sie zachowal, zastanawialem sie czy mu nie przywalic wychowawczo po pracy - a to na prawde nie sa moje zwyczaje ale zobaczylem ze w tym wypadku to nie taki zly pomysl)  to tez odczucie przyszlo ze sie z nim spotkam w nastepnym , tak jak bym dokladal sobie mimowolnie do nastepnego wcilenia.. i nie mial na to wplywu, masakra
Co o tym myslicie to moje jazdy ?

macher

[#]   « 2018-02-07, 22:34:32 »
Oraz mam rozne odczucia np że jest / dzieje się bardzo źle. Sa bardzo realne.

macher

[#]   « 2018-02-07, 22:20:34 »
Dobrze Ci mówi :) Jednak, gdzie nie pojedziesz, będziesz musiał przerobić tą samą karmę.

Skąd wiesz ?
troche to taki oklepany slogan rozwojowcow jak dla mnie. Mozesz miec np niesprawiedliwego szefa , niby sie od czegos z tym zwiazanego uwalniac i sobie wmawiac ze przerabiasz karme , albo zmienic prace na taka gdzie jest normalnie i nagle okazuje sie ze nie musisz "przerabiac karmy".

Co do tego glosu, niektore teksty sa dręczace np "nie wiesz co tracisz" (bedac tu a nie tam gdzie ona) gdy ja nie czuje ze moge teraz opuscic to miejsce.

Pare tyg temu przeszedlem oczyszczanie wiec to wg tej osoby nie jest opetanie.

Chcialbym poznac opinie roznych osob.
« Ostatnia zmiana: 2018-02-07, 22:26:21 wysłana przez macher »

healingintelect

[#]   « 2018-02-07, 20:27:02 »
Dzisiaj moja szefowa chciała mnie bzykać. Po namyśle zrezygnowałem ze względu na jej męża i możliwość późnieszych komplikacji.

healingintelect

[#]   « 2018-02-07, 20:24:09 »
Dobrze Ci mówi :) Jednak, gdzie nie pojedziesz, będziesz musiał przerobić tą samą karmę. Nie uciekniesz, chyba, że sytuacja Cię przerośnie i staniesz przed wyborem w dół, albo w górę. Poza tym z tego co mówisz, wygląda to na opętanie.
« Ostatnia zmiana: 2018-02-07, 20:29:29 wysłana przez healingintelect »

macher

[#]   « 2018-02-07, 20:11:11 »
To troche jak by byla realna osoba , z niezalezną osobowością. 
W większosci dobrze mi mowi (i wie więcej jak np to o pułapce, czyli pozazmyslowe info) ale czasem chce żeby się zamknęła , bo mnie drażni , denerwuje , jakby celowo, np żałuj że tego nie zrobiles (a wiem że powinienem byl)

Ona mi mowi teraz najczesciej zebym wyjechał stąd gdzie jestem , ale ja mam lęk przed zostawieniem tej sytuacji (w tym pracy). Przy czym ja tego nie moge tak o rzucić.
To bardzo konsekwentna narracja.
« Ostatnia zmiana: 2018-02-07, 20:20:23 wysłana przez macher »