Autor Wątek: Wyznania  (Przeczytany 274998 razy)

healingintelect

• Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-01-13, 19:36:07 »
Kupiłem fajną rzecz. Długo szukałem płynu do płukania i znalazłem takie kapsułki zapachowe. Jak narazie pachną najlepiej ze wszystkich płynów jakie miałem.

https://www.ceneo.pl/49515148

Sylvia

• www.sylwiawolf.com
  • Sylwia Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2018-01-12, 21:17:49 »
healingintelect
Naprawdę fajnie:)

healingintelect

• Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-01-09, 22:43:26 »
Dzieje się coś cudownego. Zaczynam działać z poziomu ciała fizycznego, tylko z miłości. Wszystkiego czego się dotknę napromieniowuję miłością. Każda osoba, która jest otwarta, dostaje miłość. Osoby w metrze, promieniują moją miłością, gdy tylko o mnie pomyślą. Z moich dłoni promieniuje miłość, w taki sposób, że czuję ją na sobie, gdy przykładam dłonie do ciała. Fajna sprawa.

Wniebowziecie Grubego

• Status: Poszukujący
[#]   « 2017-12-22, 16:45:18 »
kto  ja  jestem - Polak  maly
jaki  znak  moj - orzel  bialy
gdzie  ja  mieszkam - miedzy  swymi
w jakim  kraju - w polskiej  ziemi
czym  ta  ziemia - ma ojczyzna
czym  zdobyta - krwia i blizna
czy ja kocham - kocham  szczerze
a w co wierze - w POLSKE  wierze

ewa

[#]   « 2017-12-19, 09:14:20 »

Właśnie zrobiłam głupi błąd. Tak jak wczoraj i przedwczoraj, Odkąd zmieniłam pracę, moja błyskotliwa inteligencja zmieniła się w gwiazdę wstydu, a w robieniu z siebie idiotki osiągnęłam po prostu mistrzostwo. Potrafię ciągnąć specjalnie ludzi, pokazywać i coś im wmawiać, a potem oni takim łagodnym wzrokiem i miękkim głosem mnie uświadamiają: ale to nie tak, spójrz tutaj i zobacz, że tutaj pisze inaczej...a publika patrzy. 

Wstyd.

Kolejna lekcja miłości do siebie. Chyba po to tu jestem, by w końcu nauczyć się kochać siebie.

Sylvia

• www.sylwiawolf.com
  • Sylwia Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-12-08, 17:02:12 »
ontoja
Też doszłam do podobnych wniosków:)

Jeśli jest świadomość duchowa, która rozróżnia energie, to ta świadomość widzi, wie, czuje, jak te różne obszary rozwijać dla rozwoju.

ontoja

• Status: Obserwator
[#]   « 2017-12-07, 07:32:42 »
Dochodze do wniosku , ze rozwój jest dla człowieka najwazniejszym obowiazkiem.Rozwoj duchowy ale tez na kazdej innej płaszczyźnie -intelektualny, rozwoj swoich talentow , pasji , umiejetnosci.Troche szerzej patrzę teraz na to czym jest rozwoj duchowy .Widze go teraz jako całokształt rozwoju.

ontoja

[#]   « 2017-12-07, 07:28:14 »
Fascynuje mnie rozwój nauki i odkrywanie coraz to głębszych tajemnic wrzechświata.Szczególnie fizyka, asrtofizyka i astronomia.Bardzo też kibicuje rozwojowi kosmonatyki i odkrywaniu tajemnic ciał niebieskich.Dla ludzkości ta ogromnie fasynująca podróż i przygoda dopiero się rozpoczyna.
Ostatnie odkrycia naukowe ktore mnie mega zaciekawiły to powstanie mapy przestrzennej widzialnego i dostrzegalnego wrzechswiata .Okazuje sie ze galaktyki maja układ przestrzenny podobny do sieci neuronów w mózgu.Inne ciekawe odkrycie to to , ze Wrzechświat stał się nagle w bilionowej części sekundy z cząstki mniejszej niż atom.Kolejna ciekawostka to że szykuja sie kolejne eksploracje ksiezyca i najpewniej z załozeniem ksiezycowej stałej bazy.

ontoja

[#]   « 2017-12-07, 00:07:12 »
Rzeczywistość jest tak fantastyczna , ze najbardziej fantastyczny film fantasy jest tylko nieudolną próbą oddania tej fantastyki.
Nie mowie tu tylko o zyciu ale o całości świata przejawionego i nieprzejawionego a granice miedzy nimi byc moze nawet wcale nie istnieją.

Lilliole

• Twórcy Życia
  • Agnieszka Redkowiak, ThetaHealing zaawansowany, Regresing, Terapia Wewnętrznego Dziecka www.tworcyzycia.pl
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2017-11-29, 13:00:07 »
Rozumiem :-)

Ja nie czuje współczucia od mojego przewodnika. Nie okazuje mi go. Raczej zaufanie i pełna wiarę we mnie. Raczej wymagania niz troskę. I tym mnie wspiera.
Więc mój przewodnik raczej należy do tych pierwszych. :-)

Michał486

[#]   « 2017-11-29, 11:45:38 »
chodziło mi o zbiór pozytywnych, ciepłych cech charakteru.
Można być na wysokim poziomie robić dobrą robotę i być chłodnym a można też okazywać przy tej całej dobrej robocie dobre serce. Czyli okazywać współczucie i wsparcie.

Lilliole

• Twórcy Życia
  • Agnieszka Redkowiak, ThetaHealing zaawansowany, Regresing, Terapia Wewnętrznego Dziecka www.tworcyzycia.pl
[#]   « 2017-11-29, 11:43:03 »
Lilliole na pewno takie jest.
Wysoki poziom rozwoju + wieki praktyki:) i dobre serce robią swoje.

Na pewno :-)
Ale cos mi tu to "dobre serce" zazgrzytało. Co to znaczy dobre serce. Mam dużo złych skojarzeń.
Hm...

Michał486

[#]   « 2017-11-29, 11:24:02 »
Lilliole na pewno takie jest.
Wysoki poziom rozwoju + wieki praktyki:) i dobre serce robią swoje.

Lilliole

• Twórcy Życia
[#]   « 2017-11-29, 11:00:12 »
Mój przewodnik duchowy jest po prostu zajebisty. Jak on to robi, że niewiele robi, a tak bardzo mi pomaga?

Lilliole

• Twórcy Życia
[#]   « 2017-11-22, 09:46:07 »

Wiesz co ja wierzę,że jest coś takiego jak energetyka danego miejsca(pamięć miejsca), żyły wodne i cieki to raczej nie były bo pewnie ogarnęły by obszar na górze również. A może w jakiś sposób to było odcięcie od matki? bo mówisz,że się sprzeciwiała..zrobiłaś coś po swojemu i może od razu poczułaś się lepiej? tylko głośno myślę.
tak. też tak myślę :-)

Z tymi wywałkami zostalaś jakby postawiona przed ścianą, i tam miało się już tylko potoczyć lepiej,bez znieczulenia.. u mnie podobnie zresztą.
Skoro żegnasz się już ze starym domem i zachodzi to naturalnie to pewnie czeka CIę za rogiem Twój wymarzony dom, =D niech się dzieje! ;*
tak, bez znieczulenia :-)
dzisiaj tak mi przyszło, że to znieczulenie stosowałam również w stosunku do innych , w tym córki- troszcząc sie, akceptując wszystko bezwarunkowo, nie poruszając tego co trudne.
I to mi bardzo uwierało. Od jakiegoś czasu idę w kierunku tego, by mieć więcej wymagań czy rozsądnych oczekiwań od córki.

Co do domu to właśnie. Niech się dzieje :-)
dziękuję muszka :-*