Autor Wątek: Lista regreserów - uaktualnienia  (Przeczytany 6587 razy)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2012-03-09, 22:51:57 »
Leszek
Propozycje jak uporządkować ten bałagan:
-nie zmienianie danych regresów na liście, która była dobra np. w 2011r. , na jakieś archiwalne sprzed kilku lat
-uporządkować obieg informacji o zmianach na liście i upublicznić w postaci jasnego przekazu na swojej stronie, bo jak widać ten system, który stosowałeś, a który był do tej pory nie sprawdził się w ostatnich latach
np. na jaki e-mail pisać w sprawie zmian na wszystkich listach, żeby pojawiły się one w przeciągu np. 5 dni od dnia zgłoszenia i była jakaś informacja zwrotna

Widziałam, że pisałeś do kogoś, że nie masz jakiś maili, więc albo ktoś wykasowuje z twojej skrzynki maile, albo jest inna przyczyna takiej sytuacji, więc w tej sytuacji warto weryfikować o co chodzi, że sprawozdania nie docierają.
*Skąd regreser ma wiedzieć, że nie dostałeś sprawozdania, gdy je wysłał i wpłacił pieniądze?
Jak temu zapobiec zamiast twierdzić, że coś jest oczywiste, gdy nie jest?
-weryfikacja w dokumentach czy otrzymało się sprawozdania np. gdy ktoś wpłacił pieniądze, bo jak wpłacił, to pewnie chce być dalej regreserem i napisanie do takiej osoby, że sprawozdanie nie dotarło
- albo przez odpisanie regreserowi na maila np. "dziękuję, otrzymałem" będzie wiadomo, że dostałeś sprawozdanie, bo jak do tej pory przez lata nic nie odpisywałeś na sprawozdania
- jak ktoś wysyła sprawozdania inną droga, niż e-mail, to można zadzwonić
-stworzenie listy mailingowej regresów, żeby ich informować o różnych sprawach, a nie załatwiać sprawy w miejscach nie przeznaczonych do tego np. na tym forum, albo jakieś inne powiadomienia, żeby było wiadomo o jakiś zmianach.









« Ostatnia zmiana: 2012-03-09, 23:00:17 wysłana przez Sylvia »

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2012-03-09, 21:16:21 »
Moniki Kądzieli nie ma i nie będzie na liście.
Nie ma ukladów.
A faktycnie, niektórzy zbyt wiele energii posłali w astral. Tylko nie wiem, po co?
Czyli - komuś by się przydała profesjonalna sesja :)
« Ostatnia zmiana: 2012-03-09, 21:23:49 wysłana przez Leszek.Zadlo »

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2012-03-09, 18:44:35 »
Ciekawe, może ktoś powinien zadzwonić i umówić sie na sesję?? :-P

małgosia

  • Gość
[#]   « 2012-03-09, 18:01:02 »
Leszek,
Pani Kądzieli od lat nie ma na liście, a jej strona wciąż jest w necie w pierwszej piątce po wpisaniu słowa regresing, z ładną erką przy tym słowie. Ale może czarownice mają z Tobą specjalne układy ;P

małgosia

  • Gość
[#]   « 2012-03-09, 15:58:59 »
Leszek,
Nie oczekuję że będziesz od razu odpisywał na moje maile. Po Twoim wpisie `No i z tym privem - to proszę o zgłąszanie się, jeśli dane nie pasują.` zaczęłam się zastanawiać, czy mail w ogóle dotarł, dlatego napisałam, że Ci go wysłałam.

Odnośnie ustaleń licencyjnych proszę w przyszłości o informacje na maila, rzadko zaglądam na forum, podejrzewam, że większość regreserów też, jeśli w ogóle. Poza tym tworzą się prowokacje do walki, co już mnie zmęczyło.

Z mojej strony to koniec tematu, już i tak za dużo energii posłałam w astral.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2012-03-09, 14:51:53 »
Piszę ogólnie. I nie jest to rozmydlamnie. To wniosek, że za każdym razem trzeba podawać aktuale dane, żeby nie było nieporozumień, że ktoś zgłosił, czy nie zgłosił, albo trochę zgłosił, a trochę nie.
Ponadto drażni mnie występowanie listy regreserów w 3 różnych wersjach, bo jednemu sie zgłosi, a innym nie. Spróbuję zrobić tak, żeby lista była wyłacznie w 1 egzempnarzu, a  zróżnych stron linki do niej.

A teraz osobiście:
A jeśli chodzi o wczoraj, to byłem w podróży od 4.40, do 21.30
Tak że mogłem nie patrzeć w ogóle w pilne wiadomości na koncie. W ogóle to mi się chciało wymiotować na samą myśl, że miałbym gdzieś jeszcze patrzeć.
Cieszę się, że dane zostały zmienione.

małgosia

  • Gość
[#]   « 2012-03-09, 13:51:56 »
Leszek,
Przepraszam, ale czy Ty to piszesz do mnie?
1. Sprawozdania wysyłam Ci co roku zawsze.
2. W sprawozdaniu jest zapis - cytuję`Zgłaszam zmianę danych osobowych.... `, zgodnie z tym 2-3 lata temu zgłosiłam Ci zmianę adresu mailowego i wykasowanie nr telefonu stacjonarnego, pod którym już nie przebywałam.
Nie zostało to niestety wprowadzone wraz z aktualizacją listy regreserów.

Dlatego też poprosiłam bezpośrednio Dosię, która obsługiwała stronę regresing.com o zmianę tych danych. Zostało to uczynione od ręki, musiałam co prawda za to zapłacić, ale trudno.

3. No i wczoraj patrzę na listę, która została uaktualniona 6 marca, że wróciły moje stare dane sprzed 2-3 lat.  Ja nie zgłaszałam ponownie zmiany moich danych na stare, to nie mój błąd, podejrzewam, że Twój.

4. Napisałam Ci o tym na priv wczoraj przed południem z prośbą o naprawienie tego błędu. Odpowiedzi nie otrzymałam, dlatego kontynuuję to tutaj, co jest nawiasem mówiąc żenujące dla mnie, publicznie rozprawiać o takich sprawach.

Wojtek już poprawił te dane i na FB też zostało to uczynione.

Jeśli piszesz coś do mnie, to pisz proszę wprost, bo ostatni Twój post odbieram jako rozmydlanie.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2012-03-09, 12:53:22 »
W tym roku będzie już nowy wzór sprawozdania, w ktorym trzeba będzie umieścić wszystkie aktualne dane, ktore powinny byc zamieszczone na liście regreserow. W zwiazku z tym osoby, ktore sprawozdania nie przyślą, nie będą zamieszone na liście.
W tym roku jeszcze tolerowałem takie sytuacje, ale nie będę, żeby więcej nie było nieporozumień.
No i z tym privem - to proszę o zgłąszanie się, jeśli dane nie pasują. Przecież to nie ja mam wiedzieć, co komu nie pasuje. :)

małgosia

  • Gość
[#]   « 2012-03-09, 10:20:20 »
No właśnie, moje dane też zostały `uaktualnione` na stare, niepoprawne. Wojtek już je poprawił.

Też bym wolała, by takie sprawy były załatwianie np. mailowo, a nie takie wywlekanie publiczne.

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2012-03-09, 10:09:23 »
Leszek
Sprostowanie:
Na pewno uaktualnienia u dwóch osób m.in. u mnie, były już od dawna na poprzedniej liście regreserów, jeszcze przed 2011r. Niestety zgłoszone e-mailowo tobie uaktualnienia nie były brane pod uwagę wtedy i trzeba było samemu starać się o zmiany na liście na stronie www.regresing.org. To jest kolejny raz zgłaszania tych samych uaktualnień.

A na przyszłość proszę o załatwianie takich spraw normalną drogą w przypadku spraw związanych z licencjami i rozliczeniami, czyli nie robienie publicznych aluzji w temacie jacy to ludzie nie są, bo nie ty ponosisz negatywne konsekwencje Twoich wpisów. Dobrym obyczajem jest, że takie sprawy wyjaśnia się indywidualnie z licencjobiorcami.



małgosia

  • Gość
[#]   « 2012-03-09, 09:21:39 »
Witek,
Ja wysłałam wczoraj maila do Wojtka w tej sprawie, jak mi nie zmieni danych, to wyślę do Ciebie:)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2012-03-09, 03:59:43 »
Na Facebooku widziałęm, że są już jakieś uaktualnienia w grupie Regresing.
Oczywiście, uaktualnienia te nie zostały mi wcześniej zgłoszone.

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2012-03-09, 01:40:16 »
Ja bym prosił i w imieniu swoim i Wojtka D. żeby regreserzy sprawdzili swoje dane na liście http://regresing.org/lista-regreserow/ i jeśli coś byłoby nie tak, zgłosili do mnie i Wojtka. Dzięki