Autor Wątek: Homeopatia i podobne dziedziny  (Przeczytany 23281 razy)

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-11-03, 15:19:03 »
Dostałem bardzo ciekawe wahadło do homeofarmakopunktury (tak mądrze brzmi, a chodzi o wahadło lecznicze). Jest oparte na komórkach macierzystych. Nazywa się ACV.
Zrobiłem eksperyment na sobie. Mocne. I zrobiło mi się niedobrze :) Znaczy, potrzebne i to bardzo.
Tak więc najpierw trochę eksperymentów, a potem wprowadzę do usług płatnych.
brzmi ciekawie i zachęcająco, ale cena zabija , na sam jej widok zrobiło mi się niedobrze ; )

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-11-03, 15:18:13 »
Nie testowałem, ale opis mnie zaciekawił :)

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2014-11-03, 15:12:51 »
a testowałeś może wahadło ORME ?

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-11-03, 15:06:22 »
Dostałem bardzo ciekawe wahadło do homeofarmakopunktury (tak mądrze brzmi, a chodzi o wahadło lecznicze). Jest oparte na komórkach macierzystych. Nazywa się ACV.
Zrobiłem eksperyment na sobie. Mocne. I zrobiło mi się niedobrze :) Znaczy, potrzebne i to bardzo.
Tak więc najpierw trochę eksperymentów, a potem wprowadzę do usług płatnych.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-12-01, 08:27:23 »

Atlanta

  • Wiadomości: 1 407
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-11-05, 11:19:11 »
Powiem wam, że najlepiej to robić tak jak moi znajomi Koreańczycy, idą do lasu, na pole. Zrywają trawy, ziela i gotują z tego różne rzeczy.
Smakuje ohydnie, ale czuć że to natura.

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-11-05, 08:33:37 »
Nie wiem czy to do końca w tym wątku, ale  ciekawy artykuł o tym jak w Kanadzie przebadali 44 popularne suplementy ziołowe: 1/3 nie zawierała ziół, które miała zawierać, a i wśród iluś pozostałych też nie było wiele lepiej. No ale przynajmniej żadna UE im nie zakazuje jeść ziołowych tabletek składających się tak naprawdę z ryżu i soi ;)

http://www.nytimes.com/2013/11/05/science/herbal-supplements-are-often-not-what-they-seem.html?ref=science&_r=1&

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-10-18, 08:27:43 »
Leszek, ja rozumiem że lubisz rosyjskich naukowców, ale już to wrzucałeś w tym wątku ;)
Bardzo ciekawy artykuł wyjaśniający, jak działają uzdrawiające urządzenia produkcji rosyjskiej, ale nie tylko one, bo np. Quantec czy Inergetix.
http://www.monitor-polski.pl/na-poczatku-bylo-slowo-dna-moze-zostac-przeprogramowany-slowami-i-czestotliwosciami/

A tak z ciekawości, tu art o tym samym odkryciu, ze stycznia 2010:
http://wolnemedia.net/ezoteryka/rosyjskie-odkrycia-na-temat-dna-wyjasniaja-paranormalne-wydarzenia/

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-10-18, 03:41:46 »
Odkrycie naukowe wyjaśniające działanie medycyny informacyjnej, czy uzdrawianie informacją:
http://innemedium.pl/wiadomosc/zaskakujace-odkrycie-genetykow-moze-wyjasnic-istnienie-zjawisk-paranormalnych

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-07-13, 21:55:38 »
Lukaszlm,
Cóż, skuteczność jest miarą prawdy :D

lukaszlm

  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-07-13, 21:39:28 »

Magic

  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-07-13, 18:48:28 »
Ludzie nie potrafia zyc bez tlenu I nie ma to nic wspolnego z przeplywem energii a wylacznie chodzi o cialo. Jesli ktos nam poda wlasciwe zwiazki psychotropowe mozemy z powodzeniem trwale zmienic swoja osobowosc w sposob nieuswiadomiony. Zmieniaja sie priorytety, zanika realnosc wspomnien, caly duchowy rozwoj I karme licho bierze: na przyklad wezmy wojsko. To samo dotyczy "prania mozgu", gdzie niby logicznie wpaja sie obiektywne bzdury. Placebo,, paranoje, religie, stosunki spoleczne, systemy wartosci I wierzenia, rozwoj I wybor zdolnosci: wszystko jest subiektywne I elastyczne jak mozemy sobie wybierac nasze stanowisko I sposob patrzenia. Ale to wszystko kwestia wyborow. Homeopatia, farmaceutyki, faktyczne uzdrawianie energia I jej przeplywem, telepatia I telekineza to zjawiska fizyki kwantowej I chemii molekularnej. Energia/modlitwa/Bog sa energia a ta jest informacja. Zywnosc, leki i swiadome decyzje takze. Jedne wplywaja na drugie? Czy leki maja moc Boga? Czy Bog zmienia nas jak robi to zywnosc? Jakim cudem mozemy byc tak niestabilni a jednoczesnie wierzyc, ze nasz dusza jest niesmiertelna I na wiecznej drodze karmy skoro w jednym wcieleniu kompletnie mozemy stracic kontakt z soba I tak ubabrac sobie karme, ze nastepnym razem nasze zycie bedzie gehenna? A przeciez nie zawsze podejmujemy swiadome decyzje czy swiadomie zapadamy na jakies choroby... Co z ludzmi umyslowo zrownowazonymi I ogolnie vhorymi? Czy to co robia ma wplyw na uch karme? Oczywiscie. Ale jesli nie zyja w obiektywnej rzeczywistosci I nie maja nad nia kontroli, jak moga byc odpowiedzialni I czemu maja cierpiec za cos co nie jest realne? Podobnie jak wszyscy Iinni  z zaciemnionym umyslem jak fanatycy religijnii, ludzie w imaginowanej duchowej ekstazie i schizofreniczni prorocy?
« Ostatnia zmiana: 2013-07-13, 18:55:09 wysłana przez Magic »

Magic

  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-07-13, 16:04:21 »
Jesli dobrze rozumiem, to homeopatia dostarcza organizmowi danych naprawczych I one dzialaja niezaleznie od wiary. Zapisany przekaz wplywajac na cialo wplywa tez na ducha. Jak to jest zorganizowane jesli pewne srodki wplywajace na uklad nerwowy moga zmienic jazn I osobowosc albo zalepic kontakt z wyzsza jaznia? Czy nie jest tak, ze to co cielesne nie powinno wplywac na nasze duchowe ja? Bo w takiej sytuacji kazdego z nas mozna zablokowac I odlaczyc tylko dzialajac informacja na cialo fizyczne. Jal to co jest mozliwe z nasza energia, ktora jest przeciez na wyzszych gestosciach I nie powinna podlegac temu planowi? Jak wowczas musi byc silny wplyw w przypadku spiaczki, uszkodzenia mozgu czy smierci, ktorych to wplyw zmienia nas bardzo? Gdzie tu miejsce na stale I pierwotne, niezachwiane Ja?

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-07-13, 14:11:31 »
"Po co druga osoba?"
W tym konkretnym przypadku druga osoba, a nie zawsze. Gdy nie następuję samouzdrawianie.

Za procesem uzdrawiania nie zawsze stoi Siła Wyższa. Tam gdzie są skutki uboczne uzdrowienia, gdy jest jakaś cena, nie jest to z poziomu boskości. Jeśli by leczenie zaliczyć do uzdrawiania, tym bardziej nie zawsze.



marcin

  • Gość
[#]   « 2013-07-13, 14:06:33 »
Efekt obserwatora wystarczy, czyli druga osoba lub tylko/aż łaska Boga.

Po co druga osoba? Gdy ktoś zrani się i jednocześnie traci przytomność- w tym czasie też następuje krzepnięcie krwi, rozpoczyna się proces odbudowy komórek i inne. Nie potrzeba tu żadnego mentalnego działania ani świadomości co się stało ze strony rannego, ani lekarza, ani innych osób.
Niewystępowanie natychmiastowe tych procesów to tylko u osób dodatkowo chorych np na chorobę przy której nie następuje krzepnięcie krwi itp. itd. (rzadkie przypadki). Każdy inny organizm jest zakodowany natychmiastowe zdrowienie w takiej sytuacji. Czyli są to procesy wogóle nie związane z działalnością mentalną i wiarą w to czy coś działa czy nie. Na tej samej zasadzie, nie związanej z wiarą czy niewiarą i wizualizacją działają różnego rodzaju leki chemiczne, alkohol no i za wypowiedzią Leszka- leki homeopatyczne.