Autor Wątek: Mam pytanie... - czyli do wszystkich "guru" :))  (Przeczytany 596569 razy)

Clint

  • Wiadomości: 2 541
  • Płeć: Mężczyzna
    • Boski Spokój
  • Łukasz Kubiak - https://boski-spokoj.pl/
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-12-23, 17:16:16 »
Meg
Wszystko zależy od tego, jaki masz stosunek do tego wszystkiego.

Jeżeli czujesz się winna, zła czy cokolwiek w tym stylu z powodu tego, że odczuwasz nienawiść to warto najpierw uwolnić się od tego i popracować na poczuciu się w porządku - szczególnie jeśli pojawiało się u Ciebie dużo presji (od siebie i innych), że Ci nie wolno nienawidzić.

Przykładowe afirmacje:
"Jestem niewinna i w porządku, nawet gdy odczuwam nienawiść/negatywne emocje"
"Mam pełne prawo do tego, aby odczuwać nienawiść/negatywne emocje i jestem z tym niewinna i w porządku."

Potem można przejść do zauważania, że opłaca się przebaczyć i odpuścić.
"Zauważam i doświadczam realnych korzyści z przebaczania (lub przebaczenia konkretnej osobie)"

Jak już powyższe nie będzie problemem, to wtedy można brać się za afirmacje przebaczające, choć przy odpowiedniej otwartości przebaczenie może nastąpić wcześniej, przy którymś w wcześniejszych punktów.

Inga

  • Gość
[#]   « 2012-12-23, 16:52:13 »
Afirmacje wybaczania podobno działają cuda.

Meg

  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-12-23, 11:44:46 »
  Kochani, w jaki sposób uwolnić się od ciągłego odczucia nienawiści do pewnych osób. Jest kilka osób w moim życiu, które mi ostro weszły pod skóre i nie chcą wyjść ;) próbowałam róznych metod,  działało do momentu nie widzenia się z tymi ludźmi. Jeśli macie jakieś skuteczne metody wybaczania z chęcią skorzystam :))

Meg

  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-12-23, 11:28:12 »
  Ocet jabłkowy dobrze również wpływa na krążenie krwi, ktoś kto ma problemy z zimnymi stopami powinien go pić :) Działa, bo sama pewnego czasu byłam miłośniczką tego napoju :)

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-12-23, 10:50:54 »
Inga dziękuję:) poczytam sobie o tym

muszka91

  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-12-21, 22:55:48 »
jak sprawdzianów nie było to na coś się przydał ten koniec świata:)

poledwica

  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-12-21, 18:47:56 »
Ano, musze iśc na skargę w nowym świecie, że prowadziła jaką hipnotyczna - transowa lekcje. ale moja się cieszyła dzieciaki miały taką korzyść z tego, że sprawdzianów nie było:))A dla ucznia to cenny skarb:))

Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-12-21, 18:42:41 »
ja pierdzielę :/

poledwica

  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-12-21, 18:41:54 »
Moja córa po powrocie ze szkoły powiedziała, że dziś dla wyjatku bedzie sie opychać sztucznymi rzeczami:) - bo Pani w szkole powiedziała, że dziś Koniec świata o 21.

Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-12-21, 18:40:46 »
Nie ma za co, może  Cię to jakoś zainspiruje :)

poledwica

  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-12-21, 18:39:41 »
Ocet jabłkowy - tak ma wiele właściwości. Ja go piłam jak chciałam zgubić parę kila po ciąży:), jeszce dobry jest sak Z aronii.

Olga - jak skusisz sie na ten soczek z Noni to napisz jakie rezultaty? Tez sie na niego szykuje:)

Indra - dzieki kochana za Afki:)

Kaja

  • Wiadomości: 473
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-12-21, 18:36:06 »
Ja dziś będąc w sklepie słyszałam w radiu, że następny koniec świata przewidziany na rok 2060 :)

Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-12-21, 18:25:35 »
Olga, ocet jabłkowy pije się rozcieńczony z wodą, najczęściej dwie łyżeczki na pół szklanki wody- rano, przed obiadem i przed snem.
Noni to też bardzo dobry wybór :)

A mnie dotknęła jednak jakoś energia końca swiata, bo mi dziś wywala coś, o czym myślałam, ze mam to za sobą. Siedzę i płaczę jak babka nad rozbitym korytkiem :P

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-12-21, 18:22:14 »
to jak astralna wojna, a na wojnie zawsze ktoś zarobi kupe kasy: p

Blackrose

  • Wiadomości: 1 330
  • Płeć: Kobieta
  • Access Bars, psychoterapia, masaże, uzdrawianie duchowe
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2012-12-21, 18:21:08 »
Obserwując wczoraj ludzi w sklepie, miałam wrażenie, że oni także szykują się na koniec świata. Pęd, szaleństwo, wypchane koszyki. Zapewne wiele z tego jedzenia zmarnuje się podczas świat. Grunt to przytomność i kupowanie tego co naprawdę potrzebne.

Przeczytałam, że chińczycy zbudowali arkę, którą wypłynęli na dalekie wody. Dzisiaj podobno wrócili, gdyż nic się nie wydarzyło ;p Musieli być rozczarowani.