Autor Wątek: Mam pytanie... - czyli do wszystkich "guru" :))  (Przeczytany 596743 razy)

hydrozagadka

  • Wiadomości: 2 696
  • Płeć: Kobieta
  • http://uzdrawianieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
  • Status: Ekspert
[#]   « 2012-08-15, 14:56:16 »
Może chodzi o to, ze ja jeszcze nie całkiem czuję się w porządku, będąc coraz bardziej sobą i wyrażając to - i to poczucie "bycia nie całkiem w porządku" przyciąga osoby tak się zachowujące?

W tym na pewno mogę dawać takim osobom dostęp do siebie.

lukaszlm

  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-08-15, 14:43:23 »
Asia,

nie wiem jak to określić, to nie są twoje granice, chodzi o granicę miłości jakby nie wchodzisz w zasięg jej działania w pełni, i więc jakby jest do Ciebie trochę dostępu, także dla niefajnych osób i widocznie niektórzy właśnie od czasu do czasu korzystają z tego.

hydrozagadka

  • Wiadomości: 2 696
  • Płeć: Kobieta
  • http://uzdrawianieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
  • Status: Ekspert
[#]   « 2012-08-15, 14:37:49 »
ok, muszę to rozważyć.

Nie jest jednak tak, ze obecnie nie stawiam granic. Już stawiam, choć kiedyś faktycznie nie stawiałam. A jednak takie osoby nadal się pojawiają.

lukaszlm

  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-08-15, 14:22:27 »
no właśnie o to mi chodzi, jest czysto, nie wpływa, ale ktoś może wejść z butami, nie wpłynie to na ciebie, ale dotknię Ciebie niepotrzebnie, bezprzyczynowo, tak to chyba czujesz. Hmm... jakbyś nie miała granicy miłości postawionej, że jesteś ty, i każdy może do Ciebie zbliżyć z pretensjali, zaślepieniami, bardzo blisko, normalnie  jest tak że są takie granice miłości, że ktoś z zaślepieniami, nie może ich przekraczać.

hydrozagadka

  • Wiadomości: 2 696
  • Płeć: Kobieta
  • http://uzdrawianieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
  • Status: Ekspert
[#]   « 2012-08-15, 14:12:20 »
Asia,

Tak myślę, że chodzi o to że czujesz się warażliwa i krucha na jakimś poziome, że można tak od czasu do czasu wejść z butami w twoje życie. Jakby twoja dusza myślała że tak to już jest że od czasu do czasu losowo otrzesz się o kogoś niemiłego.

Łukasz - nie patrzyłam kompletnie od tej strony wcześniej. Fakt, ze kiedyś takie coś rozwaliłoby mnie skutecznie na dłużej, właśnie przez włażenie mi z jednej strony na chama w moją przestrzeń, a z drugiej - obwinianie, i to za coś, czego wiem, ze nie zrobiłam - ale kiedyś np.: bym i tak czuła się winna o to, bo może "oni wiedzą lepiej".

Teraz już to tak na mnie nie wpływa, ale jednak jest cokolwiek meczące...

Iustitia

  • Gość
[#]   « 2012-08-14, 19:44:12 »
Tak

Semira

  • Gość
[#]   « 2012-08-14, 17:35:16 »
Czyli w duzym skrocie mozna powiedziec ze nie potrafia zyc ze soba ani bez siebie?

Iustitia

  • Gość
[#]   « 2012-08-14, 17:32:07 »
Semira
znasz przyslowie"złapal Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za leb trzyma"to wlaśnie tak. To jest wzajemne uwiklanie, gdzie na pozór to rodzina trzyma dziecko, a wsłaściwie dziecko robi wszystko by utrzymac SIĘ w tej rodzinie. Ani dla rodziny egzystencja bez tego dziecka nie ma sensu /bo na nim się tak fantastycznie wyladowuje/ ani dla dziecka egzystencja poza tą rodziną nie ma sensu /kochają wiec wrzeszczą, presjują, leją, zastraszają, etc/

Semira

  • Gość
[#]   « 2012-08-14, 17:27:48 »
Iustita

Co to znaczy dostaje na mysl,ze rodzina by sobie bez niego nie poradzila??Nie kumam tego

lukaszlm

  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-08-14, 15:21:45 »
Asia,

Tak myślę, że chodzi o to że czujesz się warażliwa i krucha na jakimś poziome, że można tak od czasu do czasu wejść z butami w twoje życie. Jakby twoja dusza myślała że tak to już jest że od czasu do czasu losowo otrzesz się o kogoś niemiłego.

maja

  • Wiadomości: 168
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-08-14, 15:19:39 »
Czy ten neutralizotor:

http://www.ezosfera.pl/5754/neutralizator-radiestezyjny-odpromiennik

spełni swoje zadanie, gdy tuż pod moim pokojem, na skos, mieści się w bloku stacja trafo?
Pewnie najlepiej byłoby się wyprowadzić, ale póki co nie mam dokąd;)

Iustitia

  • Gość
[#]   « 2012-08-14, 14:42:04 »
Semira
zazwyczaj dziecko przekonane, ze rodzina jest pulapką palpitacji dostaje na mysl, ze ta rodzina bez niego by sobie doskonale poradzila...

Semira

  • Gość
[#]   « 2012-08-14, 13:50:30 »
Czy Ktos tutaj pracowal wczesniej z karma rodziny-pulapki??Jesli tak to podzielcie sie Waszymi opiniami,metodami pracy,wnioskami  jednym slowem wszystko co dotyczy tego zagadnienia.Ja akurat mam to teraz na tapecie i zupelnie nie wiem od czego zaczac -w necie na ten temat nie ma kompletnie nic:(

hydrozagadka

  • Wiadomości: 2 696
  • Płeć: Kobieta
  • http://uzdrawianieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
  • Status: Ekspert
[#]   « 2012-08-14, 12:20:11 »
Czym może być spowodowane przyciąganie co jakiś czas ludzi (różnych płci), którzy nie widzą mnie, lecz patrzą na mnie przez swoje schematy myślowe, wizje np.; na temat płci i mają do mnie pretensje o rzeczy, których nie robię - ale oni mi to przypisują i dodają najczęściej argumentację ogólnikową w stylu "Bo wy kobiety tak macie.", albo "Bo Ty tak zawsze..." - i jednocześnie robią wobec mnie dokładnie to, co zarzucają mi, że ja niby robię im. Np.: kontrolują, atakują czy krytykują.

What's up? :> (o co może chodzić?)

Jakieś strażnikowanie, by nie uzdrowić do końca samooceny? by zaniżać? by zbijać z tropu?

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2012-08-14, 07:59:51 »
Wdzięczność za to, co mamy od Boga i dla siebie za to,że to przyjęliśmy, pomaga podświadomości przyzwyczajać się do tego, że w ogóle mamy za co być wdzięczni. A wtedy też otwieramy się na więcej. I więcej Itd....