Autor Wątek: Mam pytanie... - czyli do wszystkich "guru" :))  (Przeczytany 598650 razy)

ania.82

  • Wiadomości: 1 086
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-05-26, 20:47:16 »
70 zł, tyle płacę w Olsztynie, ale chyba wszędzie tak samo bierze.

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2012-05-26, 20:16:33 »
a jeszcze ile kosztuje u tego Marka Walendy zabieg?

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2012-05-26, 20:13:29 »
dzieki

ania.82

  • Wiadomości: 1 086
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-05-26, 17:40:02 »
Mariusz
Mało jest tych specjalistów w Polsce, na południu działa też niejaki pan Ogłodziński (ale bardziej wrocław chyba, sosonowiec lub lubliniec), którego polecał mi mój pan od mikrokinezterapii-Marek Walenda, którego z kolei polecam bardzo.
Pan Walenda tez jezdzi do Warszawy na kilka dni na zabiegi raz w miesiącu lub do Lodzi. Ma swoją stronę i tam są zawsze aktualności na bieżąco. Bardzo go polecam, między innymi swietnie wyciąga mi na wierzch upierdliwe rzeczy ktore potem schadzą w węzłach.
zas jesli chodzi o Batkiewicza to moja kolezanka z forum miała z nim na mój gust dość nieprzyjemny ten zabieg, z tego co mi opisywała oczywiście, ale każdy inaczej do tego podchodzi i ona go nie przekreśla, ale ja bym do niego nie poszła.

Davvidia

  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.podlasem.manifo.com
  • Regresja EFT Trener, NLP Coach zaśw. MEN
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-05-26, 15:33:22 »
Władysław Batkiewicz przyjeżdża czasami do Warszawy
http://www.mikrokinezyterapia.org/kontakt.php

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2012-05-26, 15:27:19 »
ktos może polecić dobrego speca od mikrokinezyterapii np w Warszawie lub gdzieś w południowo-wschodniej Polsce ?

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2012-05-25, 10:22:35 »
Swego czasu chciałam rozwieść się z mężem, nie mieszkaliśmy już ze sobą. Dokładnie w rocznicę naszego ślubu dostałam tak silnego bólu głowy, jak nigdy przedtem. To było coś potwornego.

Czy ktoś ma pomysł czym mógł być spowodowany ten ból?

Z mężem się nie rozwiodłam, ale w końcu chyba jednak to zrobię. Ciągle pamiętam o tym bólu, czy to była jakaś kara?

Czemu zaraz kara?

Prawdopodobnie efekt stresu i negatywnych emocji związanych ze związkiem.

Doktor-X

  • Wiadomości: 2 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-05-25, 10:15:22 »
Niezle, dzieki.
Wlasnie mi sie przypomnialo ze gdzies mam ksiazke o czakramach.

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2012-05-25, 10:03:10 »
Resetuje się osobowość (zazwyczaj), poziom energii, stan czakr jest kreowany zgodnie z wewnętrznymi intencjami na dane wcielenie, okres wcielenia - do czasu świadomej pracy z tym, wtedy samodzielnie można wpływać na ich stan.
Jeśli ma się intencje odnawiania blokad, to przychodzi się na świat i żyje z tymi blokadami, nawet jeśli w poprzednich życiach udawało się tymczasowo być odblokowanym. Oczywiście, to co już się osiągnęło jest łatwiej osiągnąć po raz drugi. Można powiedzieć że permanentnie zapisuje się to w swojej "księdze", zdolność osiągania jakiegoś poziomu świadomości, energii. Można o tym "zapomnieć" ale to co się zapomina, można sobie przypomnieć (bo zapis ciągle istnieje). Po usunięciu wszystkich powstałych w przeszłości blokad, ma się zdolność niesamowicie łatwego odtwarzania tych wszystkich pozytywnych zapisów, osiągania tego co w nich zawarte. Wtedy jest jeszcze dalszy rozwój, czyli uczenie się nowych rzeczy i przechodzenie na wyższy poziom świadomości.

Lena

  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Kobieta
  • Masażystka, nauczycielka Lomi lomi nui
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-05-25, 09:58:07 »
Swego czasu chciałam rozwieść się z mężem, nie mieszkaliśmy już ze sobą. Dokładnie w rocznicę naszego ślubu dostałam tak silnego bólu głowy, jak nigdy przedtem. To było coś potwornego.

Czy ktoś ma pomysł czym mógł być spowodowany ten ból?

Z mężem się nie rozwiodłam, ale w końcu chyba jednak to zrobię. Ciągle pamiętam o tym bólu, czy to była jakaś kara?



Doktor-X

  • Wiadomości: 2 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-05-25, 09:39:09 »
Cześć
Czy czakry się "resetują" po śmierci i ponownych narodzinach ?

Przykład.
Żył sobie mnich w tybecie który pracował nad sobą. Gdy był stary umarł poczym narodził się ponownie gdzieś tam.. Czy będzie musiał ponownie odbudowywać to co już osiągnął ? A jesli to przechodzi na następne życie to w jakim stopniu ?


Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2012-05-25, 08:55:20 »
A tego to nie wiem, jest to raczej indywidualne:)

ania.82

  • Wiadomości: 1 086
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-05-24, 22:07:20 »
thanks again:). Mała rzecz, a cieszy, a dzis poprawa humoru byla mi potrzebna. Ale ze mnie "tępa strzała" jak by to ktos z pracy powiedzial:. czyzby to próżność?
Przy okazji pytanie-ta cala mega zmiana przy 22, zaczyna sie juz kiedy i czy jest rzeczywiscie zawsze taka dramatyczna?

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2012-05-24, 18:17:27 »
Ślę:)

ania.82

  • Wiadomości: 1 086
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-05-24, 17:09:10 »
ok wysle zaraz i dzieki :)