Autor Wątek: Mam pytanie... - czyli do wszystkich "guru" :))  (Przeczytany 597439 razy)

Tristen

  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-04-13, 19:40:04 »
Zatem jaki masz plan na siebie na teraz?

Zadnego.

bziuuummm

  • Gość
[#]   « 2012-04-13, 19:37:45 »
Zatem jaki masz plan na siebie na teraz?

Tristen

  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-04-13, 19:33:56 »
Mowie za siebie, nie za innych. W Danii nie bylem :).

MariuszEro

  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mariusz Dziemianczuk Regreser:regresing,rebirthing, praca z oddechem,pozytywne myslenie,EFT
  • Status: Ekspert
[#]   « 2012-04-13, 19:30:04 »
Felicite:

Tak, walka z wiatrakami, przestrzenie, kon .. ach, och. hehehe ;) Wcale nie. ;)

Buddyjski trening cierpliwosci chyba ;)
U mnie temat wiaze sie z rozmowami z ojcem.

Lynd:
Tak, to beda olbrzymy, za ... 123 wcielenia ockna sie, ze kurcze bycie pasozytem jest trudniejsze niz sie wydaje. Przeciez swiadoma istota zauwaza pasozyta, i stara sie cos z tym fantem zrobic ;)

Ale cie "zjechal" Tristen.  Byl w calym swiecie, nawet w twojej Danii, w szkole, na mapie. I zna nawet twoich ludzi z okolicy!  Skad wiesz, czy przypadkiem nie poznal ciebie, i wszystko sie wyda ;)

Tristen
Jestes niezbyt odwazny w wyrazaniu swoich prawdziwych opinii. Co sie krepujesz, wygarnij. Niech sie dostanie afirmacjom, uwalnianiu emocji , psychologii itp ;)  Tobie nie pomoglo, to innym nie moze? :)


Tristen

  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-04-13, 19:28:32 »
Tristen
chyba za mało dostałeś w życiu w d...
I dlatego tak dużo marudzisz zamiast coś robić.
Jak ci się długo udawało lawirować na tym, że inni ci zapewniali wikt i opierunek, to wiedz, że tak nie będzie zawsze. Można żyć na koszt innych, ale do czasu.

Jak smiesz! Samodzielnie zarabiam pieniadze i nie zyje na czyjs koszt! I nic nie wiesz co mnie spotkalo wiec darujs boei te swoje wynurzenia moralizatorskie rodem ze szkoly.

Mateusz

  • Wiadomości: 1 234
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-04-13, 19:25:12 »
Tristen
chyba za mało dostałeś w życiu w d...
I dlatego tak dużo marudzisz zamiast coś robić.
Jak ci się długo udawało lawirować na tym, że inni ci zapewniali wikt i opierunek, to wiedz, że tak nie będzie zawsze. Można żyć na koszt innych, ale do czasu.

Tristen

  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-04-13, 19:21:09 »
Lynd-mnie chodzi o to, ze nie rozumiem dlaczego na swiecie nadaje sie rzeczom materialnym az takie znaczenie, podobnie jak niektorzy nadaja duchowym. Czy cokolwiek ma az taka cene aby bylo wazniejsze od nas samych? Wg mnie nie. Ale tak jest na swiecie i stad moje problemy w funkjonowaniu. Na wszystko trzeba ciezko pracowac ale dla mnie jest duza roznica pomiedzy ciezka praca czyli tyle ile sami oceniamy ze mozemy dac za cos a ile nam kaza pracowac. I tu jest problem.

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-04-13, 19:15:13 »
Lynd-zjechalem i zylem w krajach: Australia, Niemcy, i kilka innych. Wiem jak sie tam zyje, wiem jacy tam sa ludzie.
A to przepraszam, zwracam honor :) Jakoś z postów wywnioskowałem że nie byłeś za granicą.

Nie wiem jak Australia (z opowiesci wydaje się strasznie... prawicowa), ale Niemcy trudno uznać za przyklad wyważonego podejścia.

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-04-13, 19:09:08 »
Mario i Lynd - widzę, że od czasu do czasu lubicie sobie powalczyć z wiatrakami :P
Zawsze jest szansa, ze to będą olbrzymy :D

A tak powaznie, to jak widać z wątku "prostota" mam podobne problemy do Tristena, tylko już przestałem je hołubić.

Felicite

  • Gość
[#]   « 2012-04-13, 19:03:22 »
Mario i Lynd - widzę, że od czasu do czasu lubicie sobie powalczyć z wiatrakami :P

Tristen

  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-04-13, 19:02:05 »
,,Zachód którego nie widziałeś. Nie przebywałeś wśród tych ludzi, nie widziałeś jak -- ha! -- swobodnie i przyjaźnie potrafią się przejawiać. Jak są zadowoleni z tego co mają i absolutnie nie rozumieją polskiego(!) gonienia za kasą. Mają pracę, dają coś innym. Inni dają coś im.
No ale masz opinie we własnej głowie, bo cośtam, a co tam fakty ;)"

Lynd-zjechalem i zylem w krajach: Australia, Niemcy, i kilka innych. Wiem jak sie tam zyje, wiem jacy tam sa ludzie.

,,A to musisz zapytac siebie. Zyc albo umierac. Jesc albo glodowac. Cierpiec, albo nie cierpiec.
To wazne pytania, na ktore powinienes odpowiedziec sam."

Mariusz - Szkoda, ze nie padlo jedno jeszcze pytanie: ZA JAKA CENE? Znasz odpowiedz?

Tristen

  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-04-13, 18:59:34 »
"Moje szczescie, moj czas sa cenne."

Radzis mi byc pokornym a sam gdzie zgubiles swoja pokore?

1/  Ile afirmacji napisales?  Bo chyba to nie twoj kanarek pisal za ciebie na forum, w watku gdzie pytales o tresci afirmacji.  Chyba znam odpowiedz.

Szczerze? Tak od conajmnij 12 lat kiedy zajale sie ,,duchowoscia" kilkanascie zeszytow bylo.

2/ Czy oprocz uzywania klawiatury, i jezyka, uzyles czegos wiecej, aby zmienic swoje polozenie?  Chyba znam odpowiedz

Szczerze? Tak od conajmnij 12 lat kiedy zajale sie ,,duchowoscia" kilkanascie zeszytow bylo. Owszem, bylem w kilku krajach, podejmowalem kilka roznych prac. Przerobilem klasyczna psychologie, jak rowniez inne rzeczy zwiazane z rozwojem.

"Powiem ci wprost, bo nie lubie sciemy. Bedziesz sie tak dlugo meczyl, az ci sie odechce. Potem bedziesz meczyl sie jeszcze bardziej, aby nic w sobie nie zmienic."

Mnie juz sie odechcialo. Nawet nie wiesz jak bardzo.

"Ja wiem doskonale dlaczego tak masz, ale ty nie masz o tym zielonego pojecia.  Ja wiem doskonale co mozna z tym zrobic, a ty nie wiesz o tym prawie nic."

Pozwol ze dokoncze za Ciebie. Wiesz ale nie powiesz...bo sam nie wiesz :D. Wmawiasz sobie i tak to sie kreci. Skoro wiesz, to czemu ciagniesz tak cienko? Aha, zaraz uslysze odpowiedz: bo nie chce byc milionerem, nie zalezy mi na tym.

Sory stary, ale nie dla mnie to sciemnianie. jak nie masz odwagi powiedziec na forum, trudno. Akceptuje to.

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-04-13, 18:57:44 »
Lynd-ja nie odczuwam szczescia z tego, ze pracuje w fabryce, w barze czy w firmie wiec dla mnie Zachod jest smutny. Nie ma dla  mnie nic wesolego w tym, ze przeznaczam wiekszosc z mojego zycia na prace aby cos miec, kolejny przedmiot, kolejny dom, kolejna wycieczke. Nie za taka cene!
Zachód którego nie widziałeś. Nie przebywałeś wśród tych ludzi, nie widziałeś jak -- ha! -- swobodnie i przyjaźnie potrafią się przejawiać. Jak są zadowoleni z tego co mają i absolutnie nie rozumieją polskiego(!) gonienia za kasą. Mają pracę, dają coś innym. Inni dają coś im.
No ale masz opinie we własnej głowie, bo cośtam, a co tam fakty ;)

Cytuj
"Możesz albo zaakceptować życie w ciele, albo pasożytować na innych."

Bo to nie jest opdowiedz tylko cytat filozoficzny.
Jezus maria! Jaki znowu cytat filozoficzny! Prościej się chyba nie da:
ALBO: pracujesz nad sobą, żeby się ogarnąć w  materii,
ALBO: mama Ci będzie przygotowywać jedzenie a tato wkladać pieniądze do portfela, żebyś sobie mógł żyć jak chcesz (wnioskuję że nie poza domem rodzinnym, bo sam musialbyś się męczyć robieniem jedzenia).

MariuszEro

  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mariusz Dziemianczuk Regreser:regresing,rebirthing, praca z oddechem,pozytywne myslenie,EFT
  • Status: Ekspert
[#]   « 2012-04-13, 18:54:21 »
Tristen

"po co mam zyc skoro kazdy obowiazek jest dla mnie cierpieniem a jednoczesnie nie chce umrzec z glodu."

A to musisz zapytac siebie. Zyc albo umierac. Jesc albo glodowac. Cierpiec, albo nie cierpiec.
To wazne pytania, na ktore powinienes odpowiedziec sam. 

Chyba ze marzy ci sie aby pasozytowac na umyslach innych, i nie brac do glowy tego co mowia, robic to samo, co robiles do tej pory, a potem ich obwiniach o swoj los.




MariuszEro

  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mariusz Dziemianczuk Regreser:regresing,rebirthing, praca z oddechem,pozytywne myslenie,EFT
  • Status: Ekspert
[#]   « 2012-04-13, 18:50:17 »
Tristen

Ty mnie tu na regresera nie nabieraj ;)

Co ty myslisz, ze glupcowi da sie pomoc, ktory wierzy w swoja wizje swiata? Potrzeba pokory.
Moje szczescie, moj czas sa cenne. Jaki mialbym miec powod, aby tracic czas na ciebie?

Deklaracje deklaracjami. A prawdziwe intencje pozostaja te same.

Pytania do ciebie:

1/  Ile afirmacji napisales?  Bo chyba to nie twoj kanarek pisal za ciebie na forum, w watku gdzie pytales o tresci afirmacji.  Chyba znam odpowiedz.
2/ Czy oprocz uzywania klawiatury, i jezyka, uzyles czegos wiecej, aby zmienic swoje polozenie?  Chyba znam odpowiedz

Powiem ci wprost, bo nie lubie sciemy. Bedziesz sie tak dlugo meczyl, az ci sie odechce. Potem bedziesz meczyl sie jeszcze bardziej, aby nic w sobie nie zmienic.

Ja wiem doskonale dlaczego tak masz, ale ty nie masz o tym zielonego pojecia.  Ja wiem doskonale co mozna z tym zrobic, a ty nie wiesz o tym prawie nic. Wszystko co do ciebie trafia, wlatuje jednym uchem, a wylatuje drugim.