Autor Wątek: Mam pytanie... - czyli do wszystkich "guru" :))  (Przeczytany 282222 razy)

healingintelect

 • Wiadomości: 713
 • Płeć: Mężczyzna
 • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-05-11, 14:22:57 »
Ja tam wole jej nie nabierac :), ale Ty oczywiscie możesz, dużo o pokorze mówi religia katolicka, np o pokornych uniżonych owieczkach ktore dają sie bezwolnie prowadzić pasterzom  itd. może tu znajdziesz wskazówki...

Mi zależy jedynie aby do końca uwolnić się od agresji.

Z tymi pasterzami, to ciężko, bo można trafić na jakiegoś guru, który w rzeczywistości jest coś ala Hitler. Już trafiłem na kilku takich, gdy nie wiedziałem co robić i skończyło się to utratą wolnej woli przez np. hipnozy. Pokora sama w sobie jest uzleżniająca, ale oddanie się w ręce Boga i pokorne czekanie na rozwój jest według mnie najlepsze. Spotyka mnie dużo cierpienia psychicznego przy takiej praktyce, ale z perspektywy czasu, widzę, że opłaca się. Najlepsze jest to, że raz uwalnijąc się od jekiegoś tematu, już nigdy nie wróci, chyba, że będę świadomie chciał zniżyć się do takich energii.

monkas

 • Wiadomości: 309
 • Płeć: Mężczyzna
 • Status: Obserwator
[#]   « 2018-05-11, 13:25:43 »
Ja tam wole jej nie nabierac :), ale Ty oczywiscie możesz, dużo o pokorze mówi religia katolicka, np o pokornych uniżonych owieczkach ktore dają sie bezwolnie prowadzić pasterzom  itd. może tu znajdziesz wskazówki...

Mi zależy jedynie aby do końca uwolnić się od agresji.

macher

 • Gość
[#]   « 2018-05-11, 11:54:43 »
Jak nabrać pokory, gdy jest sie niepokornym?

healingintelect

 • Wiadomości: 713
 • Płeć: Mężczyzna
 • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-05-07, 14:42:27 »
Ok

monkas

 • Wiadomości: 309
 • Płeć: Mężczyzna
 • Status: Obserwator
[#]   « 2018-05-07, 12:23:43 »
to bardziej odczucie niż wniosek, nie ma sprawy mogę się mylić, a Ty w swoim sercu i umyśle umożesz mieć dla nich tylko dobro.
pomyślności.

macher

 • Gość
[#]   « 2018-05-07, 11:17:10 »
A skąd wniosek, że się wywyższam?

Ja jestem naturalny, jestem sobą, a że mocno się różnię i mam cos czego inni nie mają...

Dzięki monkas , cos z tego dla siebie wyciągnę.

healingintelect karme to ty sobie robisz takimi tekstami. , co siejesz to zbierzesz.. nie strasz bo sie zes... :) i nie fantazjuj nt moich następnych wcielen...

ogolnie to szukam odpowiedzi na kwestie, ktore sa pogrubioną czcionką... to bardzo konkretne, ścisłe pytania dla kogoś z wiedzą ezo / świadomościa o czym piszę....
« Ostatnia zmiana: 2018-05-07, 11:26:26 wysłana przez macher »

monkas

 • Wiadomości: 309
 • Płeć: Mężczyzna
 • Status: Obserwator
[#]   « 2018-05-07, 10:17:22 »
**"hej wiesz, tak na prawde to ja jestem ok"***

Ty jesteś ok i Oni są ok. Jak to w pełni zrozumiesz i zamiast wywższania i  negatywnych projekcji poczujesz współczucie/akceptacje/dobre życzenia do Nich, to będziesz wtedy w stanie odejść wolny od tego co Cię tam trzyma, z  uzdrowionym negtaywnym potncjałem/karmą  a i potenjał możliwości który odczuwasz będzie mógł się wtedy zamanifestować.

Wywyższanie się to w moim odczuciu najgorsze obciążenie karmiczne. Podobne do bycia kaznodzieją,  znam oba ;)

healingintelect

 • Wiadomości: 713
 • Płeć: Mężczyzna
 • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-05-07, 01:16:09 »
Ja tu widzę karmę kolonizatora. Straszna rzecz. Jak nie zmienisz swojego nastawienia do gorzej prosperujących ludzi, czeka cię kilka następnych żyć w afryce albo na innym zadupiu

macher

 • Gość
[#]   « 2018-05-06, 11:32:03 »
W miarę jak tam siedzę, oni CZYMŚ - nie wiem czym -  się nasycają, a ja mam niefajne odczucia- przygnębienie, bezradność, smutek. Nie są to na tyle przytłaczające rzeczy, na moim poziomie rożne emocje wchodzą w grę, mam jakiś dystans do emocji ogólnie, ale te emocje są i zastanawiam się czy moga mi rozwalić coś w podświadomości, sprawić że zrezygnuję z tego co na mnie czeka... a wiem , że czeka...
- czy dalsze tkwienie w tych emocjach pod wpływem sytuacji może mi zabrac te możliwości - które przyjmijmy że na mnie czekają ?
- jak uwolnic się od kogoś zawistnego i chorego na moim punkcie ? zewnętrznie wszystko jest w jakiś granicach, ale energetycznie ten czlowiek nie moze sie odp/....olić

moge odfejść, ale jest to z obawy (uzasadniona lub nie) i nie chcę żalować... powstaje duży znak zapytania, czy to jest urojenie i jazda, że tyle i tak wiele tracę siedząc z tymi osobami... bo może mam jazdy i powieniem korzystać z możliwości materialnych które mam obecnie.. - druga str medalu

to co widze to te osoby mają nieprawdziwy obraz mnie - tak jak by sobie coś wmówili i tak mnie traktują, wg swoich wyobrażeń, kontaktu werbalnego jest na tyle mało że znoszę to za te pieniądze, które zarabiam... niedorzeczne byłoby wyprowadzanie ich z błęduy - "hej wiesz, tak na prawde to ja jestem ok"

ogolnie mam odczucie że ci ludzie sa na takim dnie, że nie mam ochoty gęby do nich otwierać, nawet ciężko mi jest powiedzieć cześć, robie to z bólem i wbrew sobie, ale nie chce zdradzac tej olbrzymiej niechęci nie witając się, a może powienienem ?
« Ostatnia zmiana: 2018-05-06, 11:40:23 wysłana przez macher »

macher

 • Gość
[#]   « 2018-05-06, 11:14:06 »
Mam taką sytuacje, bardzo niefajną dla mnie. Byłoby ekstra gdyby ktoś mi coś podsunął / oświecił / podzielił się odczuciami / przemyśleniami etc... tylko proszę jak coś to odp na pytania bardziej niż na ogolną sytuacvje.

Otóż pracuję i siedzę z osobami , które... ha, teraz dopiero pierwszy raz mi przyszło to słowo.. żerują na mnie.
Odcinam się od tych osób maksymalnie jak mogę i na przestrzeni ostatnich tygodni udało mi się od nich odsunąć mocno, dlatego jeszcze tkwię w tej pracy... ogólnie nie wiąże z tą firmą przyszłosci , ale chciałem przeciągnąć trochę (kilka tyg/ mies)by odłożyć troche pieniędzy, co mi się średnio udało , mimo wysokich zarobków (jestem na emigracji :P).
Wogóle to wszedłem do tej firmy wbrew sobie, ale taka była sytuacja. Odczucia były anty na chodzenie do tej roboty i powinienem był ich posłuchać, aczkolwiek... pieniądze, temat pieniędzy, wydatki, marzenia, lęk z powodu sytuacji finansowej. Praca lekka, dobra kasa a z drugiej strony porąbani ludzie (w sumie 2 osoby tylko).
Mam specyficzną energię, specyficzną karmę, duży potencjał w kwestii kariery, a wziąłem za przeproszeniem gownianą pracę (choć bardzo lekka i po oplaceniu mieszkania /opłat/ podstawowych potrzeb teoretycznie zostaje mi w przeliczeniu 4000zł , a standard życia mam wysoki i nie oszczedzam na podstawowych potrzebach np wynajmuje sam super mieszkanie 60m...). Piszę to by było jasne czemu w tym tkwie i dlaczego po prostu nie odeszłem - dobrze mi materialnie.

To tak opisałem tło, a teraz przechodzę do konkretów:
Mam wrażenie - odczucie , że te osoby zabierają mi coś poza moją świadomością - i nie jestem w stanie pojąć jak to jest możliwe.
Bardzo bym chciał żeby były to jazdy, urojenia, co w sumie w moim stanie psychicznym jest możliwe, aczkolwiek mam dobrze rozwinięte czucie , intuicje itd...
Wychodzi mi że jeden człowiek jest MASAKRYCZNIE zawistny i obaj w sumie są zazdrośni, na tyle, że zalewa im to mózg i chyba odchodzą od zmysłów. Byli bardzo nie mili na początku, zachowywali się jak pO**eby. O co zazdrośni? Własnie nie wiem, bo dla mnie to nic takiego szczególnego. Ot, jestem wolny, np. nie wpadłem z laską , która teraz jest gruba, nie muszę siedzieć w tej robocie a oni tak, bo mają tu rodziny. Mam większe możlwiości niż oni. Podobam się kobietom, jestem atrakcyjny, młodszy. Mam też chyba wyższą samoocenę i... poczucie nieograniczonych możliwości, a tu tylko wpadłem bo chciałem się odbić w inne miejsce (moge w tym kraju szukać innej pracy), odświeżyć język, nabić kieszeń, a przez nich jak by grzęznę.
Ni w cholere nie byłem w stanie uwolnić, tych dupków, bo im w wyższe energie wchodze, tym jak by więcej mogą mi zabrać - takie jest moje wrażenie. Więc już boje się stosować RD, bo mi upierdzielą ten potencjał KARMICZNY , który chce wykorzystać. Czuję że dużo straciłem, ale nie potrafię odejść. Czuję ten potencjał, ale ciężko mi go przełożyc z tego punktu pracy tam. Będąc w tym kotle nie widzę możliwośći innych, choć WIEM że one są.... może ejszcze coś dopiszę.
Na teraz - zastanawiam się"
- czy ktoś może mi coś zabrać (potencjał , możliwości, strukturę która jest w podświadomości) poza moją świadomością? ...ja to czuję , tak jak by na poziomie duszy mnie normalnie obrabowywali i czuję olbrzymie straty :((( ogólnie jest to stłamszenie , równanie do ich poziomu
- czy to że ktoś jest zawistny (spotykam się z zawiścią) to wynik czegoś co mam w podświadomości ? czego ?« Ostatnia zmiana: 2018-05-06, 11:21:54 wysłana przez macher »

Sylvia

 • Wiadomości: 1 963
 • Płeć: Kobieta
  • www.sylwiawolf.com
 • Sylwia Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
 • Status: Ekspert
[#]   « 2018-04-25, 19:37:27 »
Wilson
To by był potrzebny jasnowidz, który specjalizuje się w takich precyzyjnych odczytach cyfr i liter. To wymaga dużej, przeważnie wyćwiczonej precyzji.

Wilson

 • Wiadomości: 771
 • Płeć: Kobieta
 • Status: Poszukujący
[#]   « 2018-04-24, 16:57:59 »
Czy jakiś jasnowidz może być w stanie odczytać mój login do Gmaila? Telefon w serwisie zresetowali i wgrali nowego androida, loginu nie pamiętam, podałam byle jaki, hasło jedynie byłabym w stanie dopasować. Nie sądziłam że kiedykolwiek będę zrzucać zdjęcia czy filmy tam na dysk Google. A mam bardzo ważne , potrzebuje pokazać policji i przepadły bo konta nijak nie można przywrócić skoro nic nie pamiętam. Może jasnowidzeniem? Marzena albo marzanna ale były cyfry też . Makabra. Zapisujcie sobie dane .

Doktor-X

 • Wiadomości: 2 138
 • Płeć: Mężczyzna
 • Status: Obserwator
[#]   « 2018-04-07, 10:01:40 »
Witam

Jak sie chronić przed skutkami chemitrails ? Macie jakieś domowe sposoby ? Nie chce tracić dużo kasy na zamawienie jakichs produktów.

healingintelect

 • Wiadomości: 713
 • Płeć: Mężczyzna
 • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-03-28, 22:53:35 »
Ja na twoim miejscu wygoglował bym jakiegoś bioenergoterapeutę z praktyką w uleczaniu ciała. Albo z polecenia ktoś

Indra

 • Wiadomości: 2 440
 • Płeć: Kobieta
 • Status: Obserwator
[#]   « 2018-03-27, 12:50:01 »
Czy są jakieś zabiegi energetyczne, które można zamówić dla drugiej osoby bez konsultacji? Reiki wiem, że nie, bo musi być zgoda, której teraz nawet nie jestem w stanie uzyskać. Moja mama dziś została zabrana do szpitala, miała udar. Chcę jej szybko pomóc energetycznie (oprócz modlitwy). Ktoś może coś polecić?