Autor Wątek: Opinia o forum, propozycje modyfikacji etc.  (Przeczytany 100560 razy)

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-01-14, 14:33:16 »
Ja się na pewno nie dam :) Najpierw się uzdwowię z przyciągania takich osób, a później wszechświat zwróci, to szambo nadawcy

AlohaState

  • Administrator
  • Wiadomości: 419
    • pozytywneinspiracje.com
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-01-14, 13:31:43 »
healingintelect
Robione są odcięcia na te złorzeczenia i urągania https://synonim.net/synonim/ur%C4%85ga%C4%87. I to przez bardzo skuteczną osobę, której nie znają karmicznie, ani w tym życiu nie mają szansy poznać. Nie dowiedzą się kto to, więc nic nie wskórają i nie przekierują tej energii złorzeczenia na nią. Zawsze i wszędzie tacy ludzie są, byli i będą, jednak można coś z tym zrobić. Wszechświat działa i podsuwa pozytywne rozwiązania.

Wiking23
Słabe, czy uzależniające się umysły można zmanipulować, żeby myślały czyimiś negatywnymi myślami, nawet o tym nie wiedząc.  Silne umysły myślą w energii miłości, rozróżniają, są w prostocie i czynią dobro. Jeśli kłamstwo powtarzane wiele razy jest odbierane jako fakty, to tak samo, albo bardziej, prawda powtarzana wiele razy jest odbierana jako fakty. Jak ktoś lubi wierzyć w kłamstwa, to już jego sprawa.
W rozwoju zawsze jest jakieś pozytywne rozwiązanie.
« Ostatnia zmiana: 2018-01-14, 13:44:49 wysłana przez almighty »

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-01-14, 11:12:03 »
Jakiś nieoświeceniowy klątwi na to forum





« Ostatnia zmiana: 2018-01-14, 11:40:22 wysłana przez almighty »

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2018-01-13, 15:34:35 »



Z fake newsami (raczej) nie wygramy.

https://www.youtube.com/watch?v=_P5N-0L3yEo&t=0s

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2018-01-07, 16:14:18 »
Leszek,
Ponieważ po pseudo-przeprosinach zrobiło się wycofywanie rakiem i tekst nieskiero
Cytuj
Oświadczam przy okazji, że NIGDZIE na tym Forum nie ma insynuacji, jakoby we włamy była zamieszana Administracja i Moderacja tamtego Forum. Proszę nie szerzyć fałszywych informacji o rzekomych pomówieniach!
Prosiłem o konkretne informacje, kto kogo i o co pomawia?

To konkretnie przypominam o który post chodzi. (mirror internetowy, czyli pobrany bezpośrednio z Leszka forum, na wypadek gdybyś spróbował jakiejś tajnej edycji)
Treść:
Cytuj
Kiedy pisałem, że mamy przekierowanie do tamtego forum, to ono realnie istniało. Dziś go już nie ma. Zostało usunięte przez jedyną osobę, która mogła mieć dostęp do kodów Administracji! Tym samym osoba, która to uczyniła, zdemaskowała się jako autorka różnych złośliwych harców na tym forum. M in zamieszczenia antysemickiego banerka.
Takiego świństwa nie spodziewałem się nawet po zaciekłej zwolenniczce KOD :(
Kto pomawia: Ty.
Kogo pomawia: Hydrozagadkę, bo ona pomagała Ci ustawiać forum. Dodatkowo popiera KOD.
O co: o złośliwe włamania, m.in. "antysemicki" bannerek.

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2018-01-07, 14:49:54 »
Oczekuję zatem przeprosin i sprostowania, a najlepiej podania do publicznej informacji, z kim się dogadał.

A pamiętasz jak ostatnio przeprosił?
No, ja też nie :P

EDIT: No proszę, a jednak dostałaś. Oczywiście o ile jesteś niewinna -_-
« Ostatnia zmiana: 2018-01-07, 14:56:00 wysłana przez Lynd Seagull »

AlohaState

  • Administrator
  • Wiadomości: 419
    • pozytywneinspiracje.com
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-01-07, 14:08:15 »
Radek pisze:
"Ataki zostały skutecznie zastopowane na dwa miesiące, ale nie ma czasu na ciągłe pilnowanie czy jakiś zdemoralizowany osobnik nie znalazł nowego sposobu na włamanie, większe i bardziej skomplikowane systemy bywają skutecznie łamane - to powinno być lepiej prawnie uregulowane, te wątpliwe moralnie i duchowo osoby nie powinny uprzykrzać życia normalnym ludziom."

Nikt tu nie popiera hakowania. To z mojej inicjatywy i prośby do hydrozagadki poszła pierwsza pomoc do Leszka, gdy stracił kontrolę nad swoim forum. I pomogli z Lyndem. Mimo tego, że już wtedy Leszek tak się zachowywał jak nadal się zachowuje, otrzymał pomoc.
Właśnie o to chodzi, że zamiast robić odruchowo afery, można było dowiedzieć się od ciebie lub innej kompetentnej osoby na spokojnie i bez pomawiania niewinnych ludzi, że zastopowanie hakera nie jest na zawsze, jeśli jest w tym co robi dobry i wytrwały. Stwierdzenie faktu, że to jest grupa z dużymi umiejętnościami, często większymi, niż średnia w tej branży i jakie są ich mechanizmy działania, to jeszcze nie pochwała. Muszą umieć więcej, jeśli im się udaje hakować coraz to nowe zabezpieczenia. Jak ktoś ma wiedzę, to rozumie, że istnieje takie zjawisko i jakie są jego mechanizmy. Umoralnianie nic nie wnosi, gdy opisuje się jakieś zjawisko.
Poza tym Leszek twierdzi, że dogadał się i współpracuje z tym "zdemoralizowanym osobnikiem" jak nazwałeś, więc może jego intencje i czyny oceniaj, czy chcesz być częścią takiego przepływu energii, jeśli z nim współpracujesz w tym samym temacie. Twój wybór.


« Ostatnia zmiana: 2018-01-07, 18:28:59 wysłana przez almighty »

AlohaState

  • Administrator
  • Wiadomości: 419
    • pozytywneinspiracje.com
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-01-07, 13:38:59 »
healingintelect
To już ich sprawa co zrobią z tym potencjałem miłości od Boga. Przetransformowanie już zachodzi u tych co są otwarci i gotowi. Wszyscy mają wolną wolę w zmianach, uzdrawianiu siebie i autorefleksji.

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-01-07, 13:18:22 »

Pomimo tego co robili Bóg jest dla wszystkich miłością tak samo i każdemu daje kolejne szanse. Szczęść Boże.

Chyba nawet Budda mówił, że niektórzy są nieoświeceniowi. Z moich medytacji wynika, że są to osoby, które nie chcą się zmienić, jest im dobrze w takich energiach jakie mają i nic nie jest ich  stanie zmienić. Podczas oczyszczania pś, prędzej, czy później trafi się na takie osoby i trzeba(można) się od nich poodcinać. Bóg i jego miłość, są do tego najlepszym narzędziem. Wystarczy tylko wyrazić chęci : Boże, ufam tobie, działaj jak chcesz i ile czasu chcesz w temacie/kontakcie z takimi osobami/guru/szkodnikami energetycznymi itp. Wtedy powoli, czsami szybciej zachodzi przetrafsformowanie chęci doświadczania różnych syfów na doświadczanie miłości w sobie i od innych osób.
« Ostatnia zmiana: 2018-01-07, 13:20:57 wysłana przez healingintelect »

AlohaState

  • Administrator
  • Wiadomości: 419
    • pozytywneinspiracje.com
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-01-07, 13:00:17 »
To jeśli Leszek już się po cichu dogadał z  hakerem i może wie kto to jest, a tyle czasu insynuował i pomawiał niewinne osoby, a znowu jednak się pomylił, bo my nie mamy z tym nic wspólnego jak od początku twierdziliśmy, to może w końcu wraz ze swoją grupą, zakończy to robienie afer, insynuacji, umniejszania czyjegoś rozwoju, intencji i wartości, zakończy ataki na nas za ich własne myśli i odczucia, i zwyczajnie, jak przyzwoity człowiek, przeprosi za swoje wymysły i zachowania. Zaprzestanie doczepiania się do niewinnych ludzi, uzna ich wolność wyboru, przestanie projektować, odczepi się energetycznie i werbalnie. I nastąpi w końcu spokój z jego strony.

Pomimo tego co robili Bóg jest dla wszystkich miłością tak samo i każdemu daje kolejne szanse. Szczęść Boże.







« Ostatnia zmiana: 2018-01-07, 13:12:25 wysłana przez almighty »

hydrozagadka

  • Wiadomości: 2 696
  • Płeć: Kobieta
  • http://uzdrawianieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
  • Status: Ekspert
[#]   « 2018-01-07, 12:10:04 »
Leszek na drugim forum:
"Dzięki temu, co tu zostało napisane, a szczególnie dzięki rzetelnemu przedstawieniu przeze mnie faktów związanych z hakowaniem, doszliśmy z hakerem do cichego porozumienia i nawet współpracy (nieodpłatnej) dla dobra tego Forum."

O, czyli Leszek już wie, kto jest hakerem i się z nim dogadał.

Oczekuję zatem przeprosin i sprostowania, a najlepiej podania do publicznej informacji, z kim się dogadał.

AlohaState

  • Administrator
  • Wiadomości: 419
    • pozytywneinspiracje.com
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-01-06, 21:11:45 »
Część postów została usunięta, żeby zakończyć już wciąganie w energie uczestników tamtego forum i trollowanie.

Oświadczenie będzie się nadal pojawiało dopóki krzywdzące, pomawiające wpisy nie zostaną usunięte z tamtego forum i sprostowane.

Ponownie dobrej, spokojnej i przyjemnej nocy życzę:)

« Ostatnia zmiana: 2018-01-07, 00:40:33 wysłana przez almighty »

AlohaState

  • Administrator
  • Wiadomości: 419
    • pozytywneinspiracje.com
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-01-06, 21:06:23 »
Jak się coś myśli o czyiś intencjach i działaniach, to warto wyjaśniać osobiście, gdy się kogoś zna, a nie atakować publicznie niewinnych ludzi. Tak została pomówiona przez Leszka hydrozagadka za coś czego nie zrobiła. Tak sobie pomawialiście publicznie ludzi jaki kto jest, bo mieliście swoje skojarzenia i projekcje. Tak się kończy intencja zwrotu ataków, które przypisuje się błędnie. To akurat jest przestroga i do autorefleksji dla osób z tamtego forum, ze można "zwrócić" ataki nie temu co wysyłał. Dość częsta praktyka w ostatnich latach wraz z pomawianiem niewinnych osób, a pewnie i wcześniej. Tylko miłość i światło warto wysyłać z intencją, żeby poszło przez Wyższą Inteligencję i poszły tam gdzie Ona je skieruje i być tym światłem.



« Ostatnia zmiana: 2018-01-07, 00:45:04 wysłana przez almighty »

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2018-01-06, 20:58:50 »
Często niestety jest tak, że trzeba komuś przywalić i to mocno, żeby się odwalił. Najważniejszym jest uwolnienie się od chęci doświadczania natrętnych ludzi i ich obrzydliwych zachowań, ale i tak nie ma pewności, że odpuszczą. Wtedy teoretycznie zostaje, tylko dziłanie na płaszczyźnie fizycznej np. policja, samoobrona, adwokat itp.

Teraz wyobraźcie sobie, co może zrobić jakiś "guru" osobie słabszej psychicznie/energetcznie. Może zrobić HORROR, zniewolinć, tłamsić, wysysać energię, pieniądze... fuj

Ataki na drugie forum zaczęły się akurat niedługo po moim pytaniu na tym forum więc był to widać bardzo niefortunny zbieg okoliczności i można było sobie różne rzeczy pomyśleć. Głębiej tematu nie znam bo nie jestem adminem.

« Ostatnia zmiana: 2018-01-06, 21:00:43 wysłana przez almighty »

AlohaState

  • Administrator
  • Wiadomości: 419
    • pozytywneinspiracje.com
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-01-06, 20:57:22 »
Dark
Dobrze, że zrozumiałeś, może innymi słowami, to co było mówione od początku.

Dostałeś już dawno informacje, ze przekierowanie na tamto forum jest tam gdzie było na przytomnyrozwoj.pl
Zostało tam gdzie było.
« Ostatnia zmiana: 2018-01-07, 00:32:24 wysłana przez almighty »