Autor Wątek: Hipnoza regresyjna = najciekawsze sesje  (Przeczytany 3339 razy)

Wiking23

• c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-05-11, 14:34:56 »
To się chyba prostuje i tak powoli.

Wydaje im się że w połowie, rozumiem te zaszłości i tą niekończącą się telenowele z białymi astralami. Więc będzie pewnie lepiej, oczywiście nie wróciłem jeszcze do siebie, bo są rzeczy jeszcze mgliste i niejasne w całej tej historyjce.

Liczy się kierunek...

monkas

[#]   « 2019-05-08, 17:34:33 »

To prawda że gdy jest namieszanie we wzorcach i kodach to nie jest ani prosto ani jasno.

Co nie zmienia w moim odczuciu faktu że Serce/Źródło w sercu jest w stanie rozjaśnić, wyprostować/ułatwić/odwrócić wszystko., so... the choice is yours,  as always :)

monkas

[#]   « 2019-05-06, 10:20:33 »
Ja też kilkanaście lat temu zostałem zatakowany przez takiego "anioła", a wtedy jeszcze nie miałem tej wiedzy/samoświadomości, w tym wiedzy o negatywnych/manipulacyjnych siłach po drugiej stronie co teraz, i nie był to zwykły atak energetyczny ale próba zniewolnia i podporządkowania. Niedawno, między innymi dzięki wiedzy/sesjom Carlo/Mileny wróciłem do tej chwli z przeszłości, już w samoświadomści i mocy umożliwiającej ochronę siebie i w chwili kiedy ochroniłem siebie,  powstrzymałem go/zapanowałem nad nim i w gniewie chciałem go upokorzyć tak jak on mnie, pojawił się przebyłysk wewnętrznej wiedzy o tym że ja wcześniej też odgrywałem taką "funkcję" w tym systemie i zrobiłem podobna "rzecz" jemu.. i wtedy w tej wiedzy i czuciu zapłakałem nad nim i nad sobą pozwalając mu odejść w pokoju.

To prawda że gdy jest namieszanie we wzorcach i kodach to nie jest ani prosto ani jasno.

:) Miłego dnia.

Wiking23

• c
[#]   « 2019-05-04, 10:54:26 »
Ja kilka lat temu będzie pewnie około z 5, zostałem tak zaatakowany przez "białe" anioły, że miałem wrażenie że nagle lata mi zleciały i czułem się długo jak 100% stary dziadek. A jeszcze dochodzi mnóstwo rzeczy, które nadal stanowią dla mnie zagadkę...

Najwyraźniej wyssały ze mnie moje energie, bo w gruncie rzeczy chodzi zawsze o energie. Może potrzebowali energii do białego astala, aby poprawić sobie byt.

No i wydaje mi się że rzeczy do odkręcenia nie są takie proste. Na tą chwilę to nawet zaczołem myśleć że miałem jakieś szczęście, że w ogóle przeżyłem po takim ataku, i namieszaniu w wzorcach i kodach :|

Karina

[#]   « 2019-05-01, 21:04:55 »
monkas :)

Te sesje sa coraz lepsze: Milena - Ania - Jestem lekka i moge latac

https://www.youtube.com/watch?v=ctx01bsXffc

monkas

[#]   « 2019-04-23, 10:02:54 »
W moim odczuciu wbrew pozorom jest to proste, to kwestia woli i świadomości/wiedzy. Nikt i nic Cię nie dotknie/nie będzie w stanie manipulować Tobą jeśli będziesz utrzymywać w swojej świadomości, świadomość/wiedzę o swojej suwerenności, o tym że nikt i nic nie ma prawa na jakiekolwiek działania/manipulacje w stosunku do Ciebie i tego co należy tylko do Ciebie, bez Twojej świadomej zgody, a więc potrzebne jest ponowne odzyskanie/ugruntowanie w sobie wiedzy o tym, że tylko Ty decydujesz/masz prawo decydować o sobie/swoim życiu w połączeniu z zaprzestaniem tworzenia negatywnych projekcji/dewaluacji/ataków w stosunku do innych.

To zresztą jest tożsame z wzięciem pełnej opdowiedzialności za to co jest w swoim własnym zyciu/za swój własny stan i osiągnięcie stanu zrozumienia umożliwiającego powstrzymanie negatywnych emocji.

Gdy jesteś w takim stanie stanie wszelkie próby manipulacji, groźby itd możesz natychmiast odesłać aby zamanifestowały się jako konsekwencje działań u ich źródła i to się dzieje, po kilku razach przestają próbować ...

Oczywiście jest to naturalne/proste jeśli już się odzyskało kontakt ze swoim Sercem/swoją własną Pierwotną Naturą i ma się świadomość że wszystko czego poptrzebujesz - cała moc/pomoc/wiedza  jest właśnie w Nim - w Twoim własnym wnętrzu/Sercu.

Od nieświadomych  podpięć można się uwolnić w ten sam sposób, afirmując suwerenność i niezalezność - "Jestem w pełni wolny/wolna, w pełni niezależny/niezależna , tylko ja decyduję o moim życiu , tylko ja jestem twórcą/twórczynią mojego życia, jednocześnie wypowiadając/unieważniając wszelkiego rodzaju umowy/kontrakty świadome i nieświadome, odzyskując własne energie i zwracając nie swoje.

To naturalny proces odzyskiwania świadomości/suwerenności jeśli nastąpiło wewnętrzne przebudzenie do odkrycia Prawdy o sobie/o Życiu.

Tak więc myślę ze to pragnienie odkrycia Prawdy było najlepszę decyzją którą podjęłaś, sesja z Mileną była tylko jej naturalną konsekwencją.

Jeśli chodzi o mnie to w tym aspekcie jestem czysty - nie mam żadnych pasożytniczych podpięć, nie jestem jednak jeszcze czysty jeśli chodzi o zablokowane/zamrożone emocje z poprzednich wcieleń i zranienia, zwłaszcza na poziomie seksualnym, to schodzi stosunkowo wolno , potrzeba dużo pozytywnej energii aby takie zamrożenia/duze ładunki w meridianach poruszyć a następnie odczytać informacje/przetransformaować lub odczuć/uwolnić i uzdrowić.

:) Om/3m się

Karina

[#]   « 2019-04-20, 06:36:09 »
To nie jest wszystko takie proste jak sie wydaje - gdy nabralam juz swiadomosci zeby sie uwolnic to zaczely te byty wprowadzac niesamowite manipulacje - tak ze samym dziewczynom zajelo uwolnienie mnie ponad 2 godziny. To wszystko bylo tak zagmatwane ze w zyciu bym sie nie uwolnila sama - zgloszenie sie na sesje bylo najlepsza decyzja jaka we wszystkich zyciach podjelam.

Ja przynajmniej mam juz pewnosc ze jestem czysta a Ty ?
Tez sie trzym:)

« Ostatnia zmiana: 2019-04-20, 06:45:22 wysłana przez Karina »

monkas

[#]   « 2019-04-17, 09:08:15 »
Karina

Młodość/brak degeneracji,/doskonałość to jes to !

27 ?, "dobra samarytanka" z Ciebie była, a czemu na to pozwoliłaś ?

3m się :)

Karina

[#]   « 2019-04-16, 17:48:55 »
monkas

na razie nie czuje zmian oprocz gorszego skrajnie samopoczucia - ale Milena mowi ze przez pierwszy miesiac to jest normalne -moi znajomi twierdza ze widza zmiany- wygladam mlodziej -mam wiecej energii - podobna doili ze mnie energie przez ostatnie 27 wcielen

monkas

[#]   « 2019-04-13, 19:20:20 »
Karina

:) podzielisz się kwintesencja uwolnienia z sesji ?

Dzisiaj przyszło do mnie/afirmowałem  "otwieram się na pomoc Natury/Źródła - na cuda Natury w moim życiu"

Karina

[#]   « 2019-04-11, 20:13:07 »
Monkas

tez mialam sesje przedwczoraj u Mileny i Anety - wymiatajaco -zaskakujaco - dochodze do siebie :)

monkas

[#]   « 2019-04-11, 10:52:29 »
:)

215-PL Magdalena - Blokada ezoteryczna ludzkiego potencjału - Hipnoza regresyjna Aurore.X Chevalier
https://www.youtube.com/watch?v=Z4sNG9D02PE

Karina

[#]   « 2019-04-04, 13:34:00 »

Karina

[#]   « 2019-03-26, 17:31:43 »
W sam raz na zbliżające się święta: Misjonarz jak Chrystus w ciernistej koronie

https://www.youtube.com/watch?v=WN0OxWyYcJU&t=1631s

Karina

[#]   « 2019-03-06, 21:31:40 »