Autor Wątek: Hipnoza regresyjna = najciekawsze sesje  (Przeczytany 42032 razy)

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-16, 09:43:05 »
i ten wybraniec/zbawiciel.. taka  transakcja ja cię wybiorę/docenię/wywyższe a Ty "zrób to za mnie" :), no nie piszę się na to nigdy wiecej :)

Dzisiaj odczytywałem kodowane w hipnozie , również tej z narkotykami różne podpięcia/inicjacje zawłaszające wolę i kreacje;  na samym dnie oparte były one o chęć aby ktoś mnie wybrał a tym samym docenił, zauważył, wszedł w kontakt.. "f -niecenzuralne słowo" zamknałem się na wszelkie wpływy z zwenątrz, nie zgodziłem się na żadne operacje, inicjacje, manipulacje moja energią/systemem energetycznym , na kontakt bez pozwolenia i od jutra idę na odwyk od forum.

Artman

  • Wiadomości: 172
  • Płeć: Mężczyzna
    • Rozwój duchowy pożyteczny i zdrowy:)
  • Krzysztof Chrząstek, konsultacje,analizy psychometryczne i czakr,porady,medytacje, warsztaty,artykuły, książki:) http://www.powiewwiatru.pl :) zapraszam
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2019-01-15, 18:58:22 »
No właśnie trzeba być niebywale świadomym, aby odczuć zakochanie, ale bez tracenia innych perspektyw z oczu. Czasem się to czuje, a czasem się czuje po...roku lub 10 latach - jak ryba pływająca w wodzie... I się człowiek dziwi...więc TOooooo jest miłość...woda, ocean, no co ty? :D
Ale porównanie piękne.
Zresztą, jak nawet 1000 guru komuś coś powie, a on tego nie poczuje, to...dopiero się tym staje, jak Neo...choć może zawsze "tym" był. Ja polecam wszystkim omówienie alegorii Martixa przez Marka Passio, bo pokazuje tam o wiele więcej, niż większość widzi i rozumie... https://www.youtube.com/watch?v=fj1RI3K1qbw

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-15, 16:00:59 »
Przypomniala mi sie scena z Matrixa jak Morfeusz powiedzial do Neo ze jak juz bedzie gotowy (bedzie wiedzial kim jest) to nawet nie bedzie musial walczyc

W moim odczuciu to idealizacja, ja wiem kim jestem a czasami walczę jeszcze, do zakończenia walki poza wiedzą o sobie konieczne jeszcze pełne uzdrowienie negatywności, czyli powrót do naturalnego w pełni pozytywnego stanu wiedzy/mocy - czucia/świadomości  siebie. Doświadczenie przypomnienia tego kim jesteś jest przecież  przed pełnym uwolnieniem/uzdrowieniem, czesto dopiero ono daje właściwą wiedzę do wykonania pracy uwolnienia/odzyskania swoich pierwotnych czystych energii.

A wyrocznia powiedziala Neo ze bycie wybrancem to jak bycie zakochanym nikt Ci tego nie powie sam to wiesz :))

A ja widziałem zakochanych którzy sobie tego nie uświadamiali i trzeba im było to podpowiedzieć ;) i ten wybraniec/zbawiciel.. taka  transakcja ja cię wybiorę/docenię/wywyższe a Ty "zrób to za mnie" :), no nie piszę się na to nigdy wiecej :)

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-15, 15:38:50 »
Przypomniala mi sie scena z Matrixa jak Morfeusz powiedzial do Neo ze jak juz bedzie gotowy (bedzie wiedzial kim jest) to nawet nie bedzie musial walczyc

A wyrocznia powiedziala Neo ze bycie wybrancem to jak bycie zakochanym nikt Ci tego nie powie sam to wiesz :))

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-15, 14:44:08 »
:)

skoro ta scena ponizej tak Cie zajmuje to pokazuje tylko ze jest w Tobie jeszcze sporo leku i watpliwosci co do swojej Potegi - nie martw sie we mnie tez sa jeszcze watpliwosci do uwolnienia

lęk nie jest już problemem, gdyż wiem jak dotrzeć do tej cząstki mnie która go doświadcza i jak jej pomóc - lęk o kórym mówimy to zawsze skutek braku/utraty wiedzy o sobie/życiu - przyjęcia fałszu w miejsce Prawdy
to prawda nie znam w pełni swojego potencjału w tym rozumieniu, że nie używam go w pełni, choć wiem że jest nieograniczony w domenie dobra, to też nie jest problem mam/mamy nieskończony czas  aby go odkrywać/wyrażać a on jest nieskończony :)
jeśli chodzi o fizyczną potęgę Hulka  to oczywiście takiej nie posiadam, jednak wypróbowałem tej akcji w wewnętrznej przestrzeni na jednym przypadku wczoraj i potem już nikt nie zgłosił praw do tego że jest moim Bogiem/bogiem ;)

Ale powolutku dojdziemy do tego kim naprawde jestesmy

o tak, nasz wola i czysta intencja jest tu jedynym prawem/wymogiem/warunkiem :)

## zamiast być teoretykam, stańmy się praktykami siebie, bo
Tyle O Sobie Wiemy, Ile Się/Siebie Doświadczamy

tak, aczkolwiek w takim stanie powiedzmy przyblokowania... dobra/prawidłowa teoria/wiedza/kontakt z intuicją  to podstawa dobrej praktyki aby dotrzec do  dobrego doświadczenia siebie, biorąc pod uwagę że stworzyć można w sobie piekło i stać się jego ekspresją... w trakcie podróży po pamięci/jaźni dotarło do mnie echo/przypomnienie tego że jednym z powodów tego że znalazłem się w tym  półpiekle było to że nie wierzylem w to że takie  coś (negatywizm/gwałt itd)  jest możliwe a usłyszałem to od kogoś kto tego doświadczył... dlatego tak wiele energii poświęcają wypaczone istoty/pasożyty aby utrzymać nas w niewiedzy a tym samym w niewłaściwej praktyce..

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-15, 14:20:42 »

Tyle O Sobie Wiemy, Ile Się/Siebie Doświadczamy


oooo.....;0... zarąbiste :)))))) .  zapiszę to sobie!

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-15, 13:51:25 »
monkas :)))

skoro ta scena ponizej tak Cie zajmuje to pokazuje tylko ze jest w Tobie jeszcze sporo leku i watpliwosci co do swojej Potegi - nie martw sie we mnie tez sa jeszcze watpliwosci do uwolnienia

Ale powolutku dojdziemy do tego kim naprawde jestesmy

## zamiast być teoretykam, stańmy się praktykami siebie, bo

Tyle O Sobie Wiemy, Ile Się/Siebie Doświadczamy

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-14, 12:52:29 »

Mogę to oglądać nonstop :)

Najlepsza Scena Z Filmu Avengers Napisy PL Hulk vs Loki
https://www.youtube.com/watch?v=VyYuG5sUgtU

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-14, 10:29:16 »
Karina

To ja dziękuję, dzięki tym sesjom które wrzuciłaś dałaś mi potężne narzędzie/wiedzę która umożliwiła mi ogromny postęp w odzyskaniu i uwolnieniu siebie
Ukłony dla Ciebie :)

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-13, 00:07:35 »
No - rzeczywiscie ta ostatnia sesja swietna - tez Skazenie procesu inkarnacji porusa duzomi bliskich tematow - jeszcze zostalo do obejrzenia - Plemie pierwszych ludzi

Dzieki monkas - jakos ostatnio mialam mniej checi i czasu na ogladanie tych sesji - dobrze ze przejales inicjatywe :)

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-10, 15:57:43 »

A to jest Mega,mega mega....

Néstor, Jahwe, jego aniołowie i plany wobec ludzkości, Hipnoza Regresyjna Calogero Grifasi
https://www.youtube.com/watch?v=NaU3dZmIAZ0

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-10, 14:35:57 »
Kolejna perełka

Maciek, Plemię pierwszych ludzi - Hipnoza Regresyjna Calogero Grifasi
https://www.youtube.com/watch?v=wS7zRe7SUkA

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-10, 11:53:00 »
Basia, Skażanie procesu inkarnacji - Hipnoza Regresyjna Milena Karpińska
https://www.youtube.com/watch?v=9evGTSPiGhs\

To jest dopiero Wiedza ! To jest to na co zostałem złapany, coś co wiedziałem/czułem już, jednak teraz dopiero wiem dokładnie jak. Będąc w tej wiedzy/można się cofnąc do tego momentu przejcia i można powiedziec NIE, NIE ZGADZAM SIĘ.

Panie robią piekną pracę i dziekuję im z całego serca za to.

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-10, 09:30:47 »
sorki :) ;)

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-01-09, 17:42:23 »
Wlasnie tez mialam zamiescic ten link :)