Autor Wątek: Moje miejsce w świecie  (Przeczytany 83 razy)

healingintelect

• Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-01-30, 19:02:32 »
Mi, udało się kilka razy doświadczyć stanu bezwarunkowej miłości w umyśle. Nie było nic (tak mi się wydaje) oprócz miłości. Gdyby nie to, ze za bardzo chciałem przytrzymać ten stan, odczuwał bym go częściej, a tak wywaliło mi mnóstwo syfów z pś i zbierałem się po tym kilka miesięcy :) Uczucie nie do opisania. Błogość, jakiej nigdy nie czułem. Nie jest ważne gzie jestem, w jakim państwie i w jakim twoarzystwie,  a i tak czuję, że miłość, która coraz częściej ze mnie promieniuje, daje mi cudowne samopoczucie.

W materii nie mam aż tak dobrze. Niedawno uzdrowiłem sobie jakąś część zarabania i teraz z dodatkowego dochodu będę miał 3/4 obecnej pensji. Przy odkładniau przez kilka miesięcy, będę mógł się przeprowadzić do centrum dużego miasta i starczy jeszcze na 5-7 letni samochód na raty, taki za 40k. Na dom musiałbym zbierać 5 do 8 lat.

Niebo każdej istoty, zacznie się po wykonaniu planu karmicznego. Nie znaczy to, że należy rezygnować z cielesności.

Starfire

• Alien Zen Master
  • Status: Obserwator
[#]   « 2018-01-30, 15:40:49 »
Hej dusze i duszyczki :)

Taka mnie naszła inspiracja, aby poszukać inspiracji ;) Chodzi o poszukiwanie swego miejsca w świecie - takiego, które jest w pełni nasze, w pełni odpowiada wszystkim założeniom, wspiera nas w rozwoju, gdzie czujemy się w pełni "jak u siebie". Gdzie sama energetyka wznosi ducha.

Jakie macie doświadczenia w tej "materii"?
Udało Wam się znaleźć, doświadczyć takiego miejsca?

Moja dusza doświadczyła tego, ale póki co moje własne kreacje zawsze mają jakieś mankamenty. Dusza nie widzi innego sposobu dojścia do tego, jak wkopanie wielkiej ilości pieniędzy, i nadal wydaje się jej to nieosiagalne. Już same ceny działek przytłaczają... Może są tu jakieś dusze, którym z Boską pomocą udało się to zrealizować? I mogą się podzielić tym, jak zrobić "niebo na ziemi" ? :)

Może taki temat już był - jeśli tak to bardzo przepraszam i proszę o usunięcia posta :)