Autor Wątek: Emigracja - zarobkowa, kulturowa itd , życie ' na obczyźnie', + i -  (Przeczytany 9695 razy)

turbogluten

  • Gość
[#]   « 2017-10-18, 01:00:39 »
Ale ta gejowska "duma" jest jedynie reakacją obronną na imputowane im "pomieszanie".

ontoja

  • Wiadomości: 1 228
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-10-18, 00:57:31 »
T ,że mnie coś drażni czy uważam za pomieszanie  nie znaczy ,że mam ich uważać za mniej wartościowych od siebie  nie mówiąc już o prześladowaniu.Ja jestm pomieszany w czymś a oni w czym innym.Ja natomiast nie robię ze swojego pomieszania zalety i nie jestem dumny i nie staram się aby cały świat też był dumny z mojego pomieszania.Aczkolwiek prawo do dumy z własnego pomieszania mam i oni też je mają.
Poza tym zdaje sobie sprawę ,że tego typu pomieszanie jest niezwykle trudne do zmiany ,może nawet nie mozliwe na przestrzeni jednego zycia.

turbogluten

  • Gość
[#]   « 2017-10-18, 00:51:41 »
Weź dowolną grupę/mniejszość społeczną. Przypisz jej pomieszanie. Odmów praw do równego traktowania. Prześladuj.

"obyście się nie zdziwili kotki puszyste" :)

ontoja

  • Wiadomości: 1 228
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-10-17, 23:52:47 »
Ja w gejach nie akceptuję ich dumy ze swojego pomieszania i walki o to ,żeby ich pomieszanie reszta społeczeństwa uznała za normę.
Tolerancja dla inności tak, ale nie dla narzucania się.Odnoszę wrażenie ,że  to niedługo stanie się modne a dla  młodzieży to właściwie już jest.
Tak odbiegając to normalne i modne stają się patologie typu Popek ,Cypis i ich sposób bycia staje się powszechny wśród młodzieży.Młodzież dziś jest zepsuta .Zdaje sobie sprawę ,że pewnie starsze pokolenie tak samo mówiło o nas.Moim zdaniem mieli rację i to wszystko idzie w coraz gorszym kierunku.
                           

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-10-17, 23:48:20 »
1. Można naginać pod własną karmę i stopień zrozumienia moralności. Wolna wola

2. SJP to nóż, możesz go używać jak chcesz. Naginanie, czy nienaginanie, będzie i tak skutkowało zwrotem karmicznym. Trzeba dojść do prawdy absolutnej, żeby się uwolnić od pojęć.

W sumie, moja niechęć do bycia progamowanym też jest karmiczna. Uwalniając się od tego programu, przestanę być podatny na programowanie ze strony innych.

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-10-17, 23:36:06 »
W takim razie, pytania brzmią:
1. Czy zasady moralne i boskie nakazują naginać SJP do siebie.
oraz:
2. Czy SJP jest nowomową, czy raczej naginanie go będzie nowomową.

Bo tu się rozbija o słowa :) Masz prawo mieć pogląd, i, tolerancyjnie, masz prawo przekonywać do niego innych, o ile odbywa się to w uczyciwy sposób.
Polecam: http://audycje.tokfm.pl/audycja/Kwadrans-Filozofa/177

ontoja

  • Wiadomości: 1 228
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-10-17, 23:31:33 »
Cóż, powiedziałeś "kolejne patologiczne przypadki" i "gejowskie orgie" co sugeruje że geje są jacyś opętani seksem. Jeśli źle Cię zrozumiałem to przepraszam i możemy tę sprawę wyjaśnić :)

No raczej są .

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-10-17, 23:28:04 »
To jest mój pogląd i nie narzucam go świadomie. Jezeli coś projektuję na innych, to przepraszam, macie wolna wolę, myślę, że kiedyś się od tego uwolnię. Robiąc komuś, coś złego, będę musiał kiedyś doświaczyć, to na własnej skórze i teoretycznie od tego się uwolnić. W SJP chyba nie ma nakazu przestrzegania zasad moralnych i Boskich.

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-10-17, 23:21:57 »
HI,
No dobra, ale co to jest "duchowy rozsądek"? Wygląda na to, że coś sprzecznego z polszczyzną i znaczneiem słowa "dziecko".
Jak powiedziałem wcześniej, specyfiką lewicy jest "narzucanie" swoich poglądów, aby dokonać zmiany społecznej.
A uważasz ze jesteś całkowicie czysty od manipulacji i narzucania mówiąc o "mordowaniu" i "uwstecznieniu duchowym i moralnym"?

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-10-17, 23:13:13 »
HI,
Gdzie widzisz nowomowę i spłycanie pojęć?Twoje wcześniejsze posty jakoś nie wykazywały szczególnej tolerancji.


Widocznie się zmieniłem.

Na duchowy rozsądek, nazywanie nienarodzonych dzieci, wyskrobaniem kilku białem, jest przekłamaniem według mnie. Chodzi mi o turboglutena i kontekst jego wypowiedzi. Piszę tylko dlatego, bo czuję się atakowany z jego strony. To da się wyczuć, jak ktoś chce mi wprogramować swoje przekonania. 

 

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-10-17, 22:15:24 »
adminie.. litości..

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-10-17, 21:56:40 »
Cóż, powiedziałeś "kolejne patologiczne przypadki" i "gejowskie orgie" co sugeruje że geje są jacyś opętani seksem. Jeśli źle Cię zrozumiałem to przepraszam i możemy tę sprawę wyjaśnić :)

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-10-17, 21:40:19 »
przylazłes tu w innym celu niż normalna dyskusja na temat , co widac od pierwszego postu.... nie będe się tłumaczył z twoich manipulacji

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-10-17, 21:17:36 »
Nie mam nic przeciwko gejom, dodaję do nich tylko kolejne patologiczne przypadki.

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-10-17, 21:07:07 »
PS Lynd twoje wcześniejsze wywody o niskopodłogowych autobusach itp to też jest totalna abstrakcja tudzież bezsens. Infrastruktura w Polsce to tez raczej nie jest powód do emigracji. Dla mnie powodem do emigracji jest mentalna ciężkość , trud i walka i nagłe problemy z nikąd, które wparowały też w ten wątek ;)