Autor Wątek: Darmowe usługi Clinta  (Przeczytany 14814 razy)

Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-10-30, 18:45:59 »
Clint
Dotarła do Ciebie prywatna wiadomość? Przed chwilą wysłałam, ale nie widzę jej w wysłanych.

Clint

  • Moderator
  • Wiadomości: 2 541
  • Płeć: Mężczyzna
    • Boski Spokój
  • Łukasz Kubiak - https://boski-spokoj.pl/
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2016-10-30, 18:15:42 »
Tulia
bardzo dziękuje za tak miłą opinię :)

No właśnie planowałem w ten weekend uruchomić pierwsze płatne usługi i o to jest wątek: http://przytomnyrozwoj.pl/index.php?topic=1466.0

Oczywiście na ile czas pozwoli, tutaj będę również w przyszłości oferował kolejne darmowe usługi, ponieważ jest jeszcze wiele rzeczy które chciałbym robić, a które będzie trzeba porządnie przećwiczyć :)

Tulia

  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Katarzyna Jezierna, www.zyciezaniolami.pl
  • Status: Regreser
[#]   « 2016-10-30, 13:20:10 »
Moi Drodzy -

Clint wsparł mnie ostatnio modlitwa wstawienniczą i jestem pod ogromnym wrażeniem jego zdolności....
Od kilku tygodni działo się ze mną "coś" w kontekście duchowym - zmieniało się we mnie dużo, dostawałam wiele inspiracji i czułam przemianę ale ...nie potrafiłam tego nazwać, nie wiedziałam dokładnie CO się dzieje... I nagle dostaję od Clinta maila z wyjaśnieniem! Zobaczył o co chodziło, ubrał to w słowa, był szczery i nie owijał w bawełnę co bardzo sobie cenię. Dla mnie to było wybawienie bo mogę teraz dokładniej działać - bo wiem już o co chodzi. Mało tego Clint podpowiedział mi JAK działać by temat w pełni uzdrowić.

Z mojego punktu widzenia - zgodność analizy 100% z tym co się ze mną działo i dzieje. Wszystkie porady w 100% trafione - wdrażam je teraz w życie

Clint - pełen szacunek za to co robisz i jak to robisz! Polecam wszystkim zainteresowanym tutaj na forum i będę też Clinta polecać moim klientom - jak tylko Clint się określi z cenami ;-) bo za takie usługi chce się płacić! ;-)

Clint

  • Moderator
  • Wiadomości: 2 541
  • Płeć: Mężczyzna
    • Boski Spokój
  • Łukasz Kubiak - https://boski-spokoj.pl/
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2016-10-16, 11:26:09 »
Kaśka :)

Danny7 - cieszę się :) Przyznam się, że przy Twojej analizie nie czułem się jakoś super pewnie, ale to dlatego że jakoś nie czuje się jeszcze całkowicie swobodnie pisząc o rzeczach, które wiem że zburzą pewne rzeczy w mało przyjemny sposób i niekoniecznie w pierwszej chwili muszą być dopuszczone do siebie. A że też nie mam jeszcze takiego 100% zaufania do swoich wglądów to trochę dziwnie się czuję wysyłając taką analizę :)

Tess
W swoim czasie :) Chciałem właśnie przy kolejnej turze napisać informacyjnie, że czas realizacji może być bardzo różny (mogą to być 2-3 dni, a mogą być 2-3 tygodnie), ponieważ ćwiczenia robię na luzie, bez spiny i łącząc je z innymi rzeczami, które zajmują mi też trochę wolnego czasu. O każdym jednak pamiętam :) A następnych terminów nie chce zapowiadać ponieważ w obecnej sytuacji nie jestem w stanie niczego zagwarantować :)

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-10-15, 23:23:53 »
Clint,
A kiedy next chance ? ;))

Danny7

  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-10-15, 21:25:11 »
Dzięki Panie Clint za analize!

W 90% to sie pokrywa. Mniej więcej czuje to co napisales, wiem nad czym popracowac, a wlasciwie nad czym pomedytowac i sie zdystansowac.... :)

Jak za pierwszym razem przeczytalem... jakoś nie trafilo do mnie zupelnie... Wrocilem do tego dzis i jest tak jak napisalem powyzej... Mialem balagan w glowie ostatnimi dniami dlatego tak pozno pisze :)

Polecam, Polecam, Polecam!!

Kaśka

  • Wiadomości: 101
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-10-10, 22:03:29 »
Dziekuje Clint serdecznie za analize !
Pokrywa sie z moimi odczuciami z tym ze Clintn podpowiedzial mi  zeby popracowac z tematem od zupelnie innej strony niz dotychczas pracowalam co jest o niebo sensowniejsze, z tematem bujam sie ladnych pare lat i ps mi temat mocno zaciemiala.

Serdecznie polecam analizy u Clinta

Clint

  • Moderator
  • Wiadomości: 2 541
  • Płeć: Mężczyzna
    • Boski Spokój
  • Łukasz Kubiak - https://boski-spokoj.pl/
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2016-09-29, 23:08:25 »
Super, dzięki za opinie i życzę dużo sukcesów :)

Arek

  • Wiadomości: 29
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-09-29, 23:00:06 »
Clint
Wielkie dzieki za twoje wskazówki, mam wrażenie, że trafiłeś w samo sedno - teraz wydaje sie to takie oczywiste że, aż zły na siebie jestem że sam tego nie zauważyłem. modliłem się o wskazówki od jakiegoś czasu i myśle że właśnie je dostałem. Dam ci znać na priva za kilka miesięcy jak poszło, bo determinacji i dyscypliny mi nie brakuje. dziękuwa!

Clint

  • Moderator
  • Wiadomości: 2 541
  • Płeć: Mężczyzna
    • Boski Spokój
  • Łukasz Kubiak - https://boski-spokoj.pl/
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2016-09-29, 13:57:55 »
Danny7  - tak. :) No to mamy komplet.

Dziękuje wszystkim za miłe słowa :)

Danny7

  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-09-29, 11:18:19 »
załapie się? ;]

Ultraviolet

  • Wiadomości: 213
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-09-29, 09:59:19 »
Tak to prawda, życzliwość i ciepło są ważne, też myślę że masz super potencjał

Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-09-28, 21:25:50 »
Chciałabym podziękować Clintowi za trafny wgląd i wskazówki odnośnie uzdrowienia problemu : ) oraz za taką fajną ludzką życzliwość i serdeczność, to bardzo ważne w byciu terapeutą- już to chyba pisałam, ale czuję, że kiedyś ta praca świetnie będzie Clintowi wychodzić : )

Wgląd pokrył się z moimi władnymi odczuciami oraz dodał też nowe światło, w którym kierunku najlepiej iść- dziękuję!!!!

Kaśka

  • Wiadomości: 101
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-09-28, 21:24:14 »
ja tez poprosze :)

furyah

  • Wiadomości: 571
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-09-28, 21:22:33 »
Ja poproszę:)